Macbook Sökme Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

elimde bir adet macbook var ve bunu sökemiyorum 5 adet vidasını söktüm geri kalanlar çıkmıyor ve bataryası aşırı derecede şişmiş elimdeki tornavida laşk oldu lütfen biri bunu nasıl sökebileceğimi söyleyebilirmi ?

trianon

Asistan
elimde bir adet macbook var ve bunu sökemiyorum 5 adet vidasını söktüm geri kalanlar çıkmıyor ve bataryası aşırı derecede şişmiş elimdeki tornavida laşk oldu lütfen biri bunu nasıl sökebileceğimi söyleyebilirmi ?
Apple ın sitesine giriyodun mac için randevu alıyosun ve zorlu center e gidip ben bilgisayarı bazırdattım diyosun sana yardımcı olurlar hatta pil değişimi yapabilirler

Apple ın zaten macbooklarıın en düşük modeli 5199 tl den başlıyo bırak pili o kadar etsin bencr core m işlemcili macbok almayı düşünüyorum önerirmisin
şahsen ben mac i sadece programları stabil şekilde çalıştırdığı için seviyordum java borlands gibi programları kullanıyorum yada 3dmax gibi senin neye kullanıcağına bağlı şahsen sadece alım internette gezim diyorsan boşa o kadar para harcama

trianon

Asistan
şahsen ben mac i sadece programları stabil şekilde çalıştırdığı için seviyordum java borlands gibi programları kullanıyorum yada 3dmax gibi senin neye kullanıcağına bağlı şahsen sadece alım internette gezim diyorsan boşa o kadar para harcama
Bende windowstan kurtulmak için almayı düşünüyorum ve taşınabirliği de güzel

stat counter