Macbook Proda BF4 gibi oyunlar oynamak

Bu konuyu okuyanlar

SarpAdanır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kolay gelsin arkadaşlar.yeni bi macbook aldım modeli ME293.alırken oyunlarla ilgili bi beklentim yoktu fakat şuan yüksek grafikli oyunlardan hangi performansı alabileceğimi merak ettim bf4 cod gibi oyunları hangi kalitede oynayabilirim bilgisi olan biri yardımcı olabilirse sevinirim

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Macbookta oyle her oyunu oynayabilirmisin emin degilim

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Mac için oyun sayısı bir elin parmakları sayısını geçmez. Oyunlar mac için çıkmıyor artık.

SarpAdanır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum asıl yeni yeni çıkmaya başlıyo.battlefield 3 ve 4 mac için var.steam kullanarak indiriliyo.ben sadece oynadığım oyundan nasıl bi performans alırım onu öğrenmek istiyorum bilgili bi arkadaş yok mu :/

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
dostum asıl yeni yeni çıkmaya başlıyo.battlefield 3 ve 4 mac için var.steam kullanarak indiriliyo.ben sadece oynadığım oyundan nasıl bi performans alırım onu öğrenmek istiyorum bilgili bi arkadaş yok mu :/
youtube'ta oynamak istediğin oyunun videolarını bulabilirsin.
sdn de mac konusunda bilgili çok kişi yok
sırf mac ile uğraşan kişilerin toplandığı forumlar var oralardan daha hızlı destek alabilirsin.

E. Balimre

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kolay gelsin arkadaşlar.yeni bi macbook aldım modeli ME293.alırken oyunlarla ilgili bi beklentim yoktu fakat şuan yüksek grafikli oyunlardan hangi performansı alabileceğimi merak ettim bf4 cod gibi oyunları hangi kalitede oynayabilirim bilgisi olan biri yardımcı olabilirse sevinirim
Ekran kartın ıris pro olmalı.Dahili grafiklerden çok bir şey bekleme ama hd graphicsten daha iyi.Ekran kartını yazarsan daha iyi yardımcı oluruz.(ıris pro 5200 ile high ayarlarda 1080p bf4 iyi oynanıyor:http://www.youtube.com/watch?v=N2UVco1S6aI)

SarpAdanır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

E. Balimre

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ekran kartım intel iris pro dediğin gibi.fakat iris pro ile iris pro 5200 arasındaki fark nedir bilmiyorum
Kusura bakma yanlış olmuş.Şu anki modeller Iris 5100 Iris pro 5200 , 6000 serisi olanlar broadwell ile gelicek.Bf4 high ayar 1080p rahat oynarsın.Tabi macler için kaç oyun olduğunu bilmiyorum.