Macbook Mu Lenovo mu?

Bu konuyu okuyanlar

atospatos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar yarin yeni bir bilgisayar alacagim ben bu zamana kadar lenovo ultrabook dusunmustum fiyati da bana uygun oldugu icin fakat bir tanidigim MacBook'u indirimli verebilirim dedi asagi yukari ayni fiyata geliyor sizce Lenovo Ultrabook'mu yoksa MacBook Pro veya Air mi?

secota

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben olsam düşünmezdim zaten macbook prolara hastayım, bi de bi ultraabook tarzında ince bi halde yeni nesiller, pro alabiliyosan airı salla(kötü demiyorum ama pro varken düşünmem). Her şey tamam da hocam bu nasıl bir ultrabooktur nasıl bir produr? pro pahalı ürün, bi ultrabook fiyatına gelmesi için nerden baksan bi %50 indirimli gelmesi lazım, iyice eminsen alacağın yerden macbook pro bence müthiş

atospatos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben olsam düşünmezdim zaten macbook prolara hastayım, bi de bi ultraabook tarzında ince bi halde yeni nesiller, pro alabiliyosan airı salla(kötü demiyorum ama pro varken düşünmem). Her şey tamam da hocam bu nasıl bir ultrabooktur nasıl bir produr? pro pahalı ürün, bi ultrabook fiyatına gelmesi için nerden baksan bi %50 indirimli gelmesi lazım, iyice eminsen alacağın yerden macbook pro bence müthiş
Cevabın için teşekkürler hocam yarın gideceğim Macbook 100-200tl fazla olsa bile veririm ama o kadar indirim yapacak

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Cevabın için teşekkürler hocam yarın gideceğim Macbook 100-200tl fazla olsa bile veririm ama o kadar indirim yapacak

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
-Kullanım amacın ne?
-Lenovo dediğin bilgisayarın modeli özellikleri ne?
-Arkadaşından alacağın macbook hangi model? Hangi yılın ürünü?

atospatos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar MacBook almadim onun yerine lenovo ultrabook+Samsung Galaxy Tab 2 aldim :) :)

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Ya tabi ki macbook pro her türlü macbook pro..

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13

bilisimhaber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun kazasız belasız kullan. Kullanma amacı laptop alırken bence diğer özelliklerinde aktif olmasını sağlıyor. Tutupta ios'ta uygulama yazacaksan diğerlerini düşünmene gerek yok :)

aderanc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaş hemen adı var diye macbook tabikiiiiiiiiiiiiiiiii diye saçmalamanın manası yok. Eğer gerçekten bilgisayardan anlıyor olsaydın adama kullanım amacın ne diye sorardın.

Arkadaşım senin kullanım amacına göre değişir bu sorunun cevabı. Derdin hava atmak veya benimki gibi ego tatmini ise al macbook'u. Fakat yılların verdiği windows alışkanlığından dolayı çok zorluk çekeceksin. Facebook'ta gezmek bile çoğu zaman işkence haline gelecektir. Bir süre sonra alışınca bu sefer diyeceksin ki başka şeyler de yapayım hep internet olmuyor işe yarasın para verdim diyorsun bir girişiyorsun iş yapmaya elinde patlıyor. Çünkü neredeyse her program windows için üretilmiş. Bir inşaat mühendisi olarak AutoCAD'in 2007 versiyonunu bulayım dedim bulamadım. Kullandığım statik analiz programları zaten windows tabanlı. Eğer vidyo, film, fotoğraf, web tasarım, program geliştirici işlerinden biri ile uğraşmıyorsan hiç bulaşma derim çünkü hava atmak dışında yapacağın bir şey yok. Emin ol buna. Çünkü bu mesajı sana bir macbook üzerinden yazıyorum ve sırf verdiğim para boşa gitmesin diye kullanıyorum.

ismailtkd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanım amacın ne olursa olsun artık winde kurabiliorsun ;)

tolgatk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo'nun yogo serisini hiç elinize alıp kullandınızmı :) çoğu laptopla haşır neşirim lenovo yogo i7 notebooklar var birkere elinize alıp kullanın ondan sonra konuşalım

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
698
air değil ancak macbook pro'yu öneririm