Macbook için MLA02TU/A Apple Magic Mouse alınmalı mı?

Bu konuyu okuyanlar

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
Macbook bilgisayarlar için MLA02TU/A APPLE MAGİC MOUSE2 alınmalı mı? alınmamalı mı?

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Merhabalar,
bu soru biraz konfora düşkünlüğünüze ve çalışmanıza bağlı. Rahat ederim diyorsanız, siz bilirsiniz. Ayrıca bütçe meseleside...

İyi Forumlar...

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
ayranın yok içmeye derler neyine magic mause2...

kardeş bir ara boluya yolun düşerse sana tüm apple ürünlerinin başta macbook air, ipad pro, iphone x ve tv gibi arşivim var göstermek isterim. senin gibi 3310 kullanmıyoruz biz. alternatif mouse var; microsoft designer bluethoot mouse onun için herkesin görüşünü almak için yazdık.

Son düzenleme:

Valentedda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ergonomik değil. Avucunuza oturmuyor. Pişman olursunuz

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Macbook bilgisayarlar için MLA02TU/A APPLE MAGİC MOUSE2 alınmalı mı? alınmamalı mı?

Konu MacBook’lar ise ve çizim yapılmayacaksa uzun süreler TouchPad yeterli bence çok iyi bir TouchPad’e sahip. Gereksiz olur ha tabi ben TouchPad kullanamıyorum mouse’a alışkınım diyenlerde alabilir ama ben olsam almam.

meltber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Microsoft Designer Mouse isimli fareyi daha evvelden Vatan Bilgisayar mağazasından almıştım. Fiyat olarak 150,- ₺'ye yakındı diye hatırlıyorum. Halen kullanmaktayım, bluetooth bağlantısında uykudan uyanmadan sonra kopukluk yaşıyorum arada sırada. Onun haricinde tasarımı hoş ve rahat kullanım sunan bir faredir. Tavsiye ederim.