Macbook Air 2017 Alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Peki sizce 13 inc MacBook Air 2017 mi yoksa 13 inc Retina MacBook Pro 2015 mi?

Araştırdığım kadarıyla ufak şeyleri yapabilirsiniz ama çok da büyük performans sağlayamazsınız o ağır gelebilir Air için.
Ben kısa süre önce 2016 macbook airden önce 2015 MacBook Proya sonra da 2017 touchbar'a geçiş yaptım. Air alınmaz diyorum çünkü gerçekten ekrandaki kalite farkını hissedebiliyorsun. Yerinde olsam MacBook Pro 2015 alırdım.

ekran sıkıntı değil benim için sadece uzun süre bana yetermi diye düşünüyordum onada ikna oldum zaten

Ben kısa süre önce 2016 macbook airden önce 2015 MacBook Proya sonra da 2017 touchbar'a geçiş yaptım. Air alınmaz diyorum çünkü gerçekten ekrandaki kalite farkını hissedebiliyorsun. Yerinde olsam MacBook Pro 2015 alırdım.
Teşekkür ederim yorumlarınız için bende zaten MacBook Pro 2015’te karar kıldım.

ekran sıkıntı değil benim için sadece uzun süre bana yetermi diye düşünüyordum onada ikna oldum zaten
Uzun süre yeter tabii ki sorun olmaz alıyosanız i7 modelini alın.

Arkadaslar macbook air 13 inc 2017 almaya karar verdim.Malum 2017 ler 1.8 GHZ olarak cıkıyor.Eski macbook airlara göre daha iyi.
Fakat bellek hızı 1600 MHz air larda. Bu hız anlamında sorun olur mu acaba ?
Örneğin 7-8 ayrı sitenin penceresi aynı anda acık ve işlem yapıyoruz.Kilitlenme ve yavaslama sorunu olur mu ?
Macbook Air kullanan arkadaslar hız ve kullanıcı deneyimlerini yazabilirse cok memnun olurum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben yaklaşık iki ay önce aldım. Bilgisayarda oyun oynamıyorum, konsolcuyum. Ayrıca iPhone 7 kullanıyorum, bu açıdan Mac almak çok mantıklı. Php ve Mysql kullanarak internet sitesi yapıyor ve yazılar yazıyorum. Çok ağır olmayan programlarda yağ gibi akıyor bilgisayar. Sonuç olarak benim beklentilerimi ve ihtiyaçlarımı fazlası ile karşıladı.
merhaba. macbook air 13 inc 2017 almaya karar verdim.Malum 2017 ler 1.8 GHZ olarak cıkıyor.Eski macbook airlara göre daha iyi.
Fakat bellek hızı 1600 MHz air larda. Bu hız anlamında sorun olur mu acaba ?
Örneğin 7-8 ayrı sitenin penceresi aynı anda acık ve işlem yapıyoruz.Kilitlenme ve yavaslama sorunu olur mu ?
kullanıcı deneyimlerini yazabilirseniz cok memnun olurum.

Son düzenleme:
Merhabalar ne yaptınız aldınız mı MacBook Pro 2015 i .. ne kadara aldınız nerden aldınız bir az Bilgi verir misiniz 😊
Almadım henüz fakat Ankara Kızılay’da bi tane Apple bilgisayar satan bir yer vardı. Ordan alacam eğer satılmamışsa. 4,500’e vardı kendim baktım. 2. El temiz kullanılmıştı. 16GB Ram i7’li modeliydi.

Almadım henüz fakat Ankara Kızılay’da bi tane Apple bilgisayar satan bir yer vardı. Ordan alacam eğer satılmamışsa. 4,500’e vardı kendim baktım. 2. El temiz kullanılmıştı. 16GB Ram i7’li modeliydi.
Hayırlı olsun diyeyim şimdiden o zaman bende MacBook Air alcam 2017 model 3.600 bana yeter diye düşünüyorum..

Ne ile ilgileneceğinize bağlı, arkadaşımda var sadece günlük şeyler, internette gezinmek yazı yazmak, slayt yapmak gibi şeyler için kullanılır diyor.
Aynen ben de öyle ağır bi program kullanmayacağım yazılı sınav hazırlarım nette gezinirim başka pc kasacak bir şey yapmıycam .. en iyisi yenisi çıksın diye beklememek zaten çıkınca 3,500 daha ucuz olacağını sanmıyorum