Mac Pro Acil cevap..

Bu konuyu okuyanlar

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle merhaba Mac serisinden Macbook Pro'yu alacağım fakat fiyatıda baya yüksek 128 gb olan versiyonu ile 256 gb olan versiyonu arasında beni aşan bi para miktarı var sizlerden ricaam 128gb'lık versiyonu yeterli olurmu maddeler halinde aşağıda bilgisayar ile neler yapacağımı yazacam şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Bu bilgisayarda yapacağım işler:

1: Oyun ile alakam yok
2: Müzik ve fotoğraf arşivim fazla
3: Film indirmiyorum direk izliyorum
4: Videolar editliyorum
5: C+ Dilinde programlama yapıyorum bunun gibi birçok maddeler var sizce bu 128gb'lık versiyonu bana yeterli olurmu ? Ürünün kendiside bu.MACBOOKPRO NOTEBOOK COREİ5 2.7GHZ-8GB-128GB SSD-13.3-INTEL NOTEBOOK BILGISAYAR - Vatan Bilgisayar

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Yetip yetmeyeceğine kendinde karar verebilirsin. Kaç gb video editliyorsun. Fotoğraf arşivin ne kadar fazla kaç gb.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Mac Book Air al daha ucuz olur + 256 yetmezse harici disk alır ona yazarsın arşivini.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Arşiv yapıyorsan ya mac almayacaksın yada çok paran olacak. Bir kere dizüstü bilgisayarda arşiv yapılmaz.

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hocam arşivden kastım 300-400 müzik 1500-3000 arası fotoğraf. Video editlerim ise her ay 2-3 adet 15'er dakikalık videolar, Ayrıca mac'den başka bir bilgisayar tasarım şıklık ve performans hoşuma gitmiyor.
Arşiv yapıyorsan ya mac almayacaksın yada çok paran olacak. Bir kere dizüstü -bilgisayarda arşiv yapılmaz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam air iyi güzelde birazda tasarıma önem verdigim için o air'in ekranın yanındaki geniş geniş gözüken çerçeveler beni rahatsız ediyor Pro'da ise okadar gözüme batmıyor şık duruyor makine. :D
Mac Book Air al daha ucuz olur + 256 yetmezse harici disk alır ona yazarsın arşivini.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Hocam arşivden kastım 300-400 müzik 1500-3000 arası fotoğraf. Video editlerim ise her ay 2-3 adet 15'er dakikalık videolar, Ayrıca mac'den başka bir bilgisayar tasarım şıklık ve performans hoşuma gitmiyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam air iyi güzelde birazda tasarıma önem verdigim için o air'in ekranın yanındaki geniş geniş gözüken çerçeveler beni rahatsız ediyor Pro'da ise okadar gözüme batmıyor şık duruyor makine. :D

Pro da yok çünkü. Tamamı cam, camın içimde siyah güzel duruyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
güle güle kullan Allah kem gözlerden ve haset insanlardan korusun.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
duysun da görsün de ona inat iphone yada macbook alabilirim karışamaz tek karışan axess'im onun limiti yok.

Apple Sticker'ını kapıya yapıştırırsın , iyice çıldırır. :lol: Sahi şaka bir yana , iphone'u napacaksın abi al Mac Book yap her işini.iPhone'a ne gerek var.