Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
Medipol Başakşehir, teknik direktör Abdullah Avcı ile yolların ayrıldığını açıkladı. Avcı Beşiktaş ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak

72012

Abdullah Avcı ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıklayan Başakşehir, Avcı’nın isteği üzerine bu şekilde bir karar alındığını duyurdu. Beşiktaş ile anlaşmaya varan Avcı’nın 3 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor.
Abdullah Avcı ile yollarını ayıran Başakşehir’in Çaykur Rizespor’daki görevinden istifa eden Okan Buruk ile anlaştığı yönünde iddialar var

İşte Başakşehir Kulübünden yapılan açıklama…

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü kurulduğu günden bu yana takımımızın teknik direktörlüğünü yapan, başkanımız Sayın Göksel Gümüşdağ'ın 13 yıllık yol arkadaşı ve değerli dostu Abdullah Avcı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, kendisinin isteği doğrultusunda karşılıklı olarak anlaşarak yollarımız ayrılmıştır.

Futbolun bilimsel yanına önem veren, karakteri ve duruşuyla Türk futbolu için örnek bir profil olan Abdullah Avcı ile uzun yıllardır süren birlikteliğimiz, bugün itibariyle sona ermiş bulunmaktadır.

Kulübümüzün gelişme ve büyüme sürecinde verdiği tüm emekler için Abdullah Avcı'ya teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz.

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ

Kaynak: Skor

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Bakalım nasıl bir takım kuracak, takımın gençleşmesi konusunda sanırım yönetim ile aralarında bir mutabakat yapılmış. Q7'yi takımda istemediğini ifade etmiş. İyi bir teklif geldiği takdirde sanırım Q7 takımdan gidecek gibi gözüküyor.

Eğer bir sekteye uğratırsa takımı Beşiktaş taraftarı hiç bir zaman affetmez bununda bilincinde olduğunu düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
626
Bakalım nasıl bir takım kuracak, takımın gençleşmesi konusunda sanırım yönetim ile aralarında bir mutabakat yapılmış. Q7'yi takımda istemediğini ifade etmiş. İyi bir teklif geldiği takdirde sanırım Q7 takımdan gidecek gibi gözüküyor.

Eğer bir sekteye uğratırsa takımı Beşiktaş taraftarı hiç bir zaman affetmez bununda bilincinde olduğunu düşünüyorum.
Bence olmayacak Avcı ile.