Lütfen yardım edin!!!

Bu konuyu okuyanlar

anilture

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba!ben yeni üyeyim.Ben okulumda bilgisayar bölümü öğrencisiyim.Öğretmenim bana bir proje verdi.Bu projede bir internet sitesi yayınlamam gerekiyor.Ve Sizin sitenizin anasayfasını çok beğendim,aynı sizin gibi yapmak istiyorum.Bana yardımcı olmak için anasayfanızın modülünü(bileşenini)verebilir misiniz?Çok lazım...Bilgisayar notum da aşırı düşük.Lütfen yardım edin!!!Yardım ederseniz ALLAH(c.c.)sizden razı olsun.Notum sizlerin sayenizde yükselir.Böylece dersten bu sene kalmam!lütfen!!!

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Onu bilmemde.Googlede bir sürü template var :)

mTanriverdi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Joomla mı kullanıyorsun yoksa Html mi ? Yani proramlama dilin nedir ?

ozcsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
joomla ile ödevmi olur yaw üniversite öğrencimisiniz bölümünüz nedir böyle saçmalıkmı olur ya siz ödevi anlatamadınız yada ben anlayamadım Anasaya arayüzüni şablanu beyenmişsiniz buna benzer bi templates kullanabilirsiniz.Projenin içeriğine uygun templates ile html de tasarlarsın neyse yaw ben birşey anlamadım :) anasayfa hoşuna gitmiş joomla kurdurduk bide hosting satalım arkadaşım projeni iyice bi anlat

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Gerekli açıklamayı tam yapmamışsın "ozcsoft" arkadaşın da dediği gibi. İlla template'ye bu kadar taktım diyorsan "HTTrack Website Copier" yazılımını "http://www.httrack.com/page/2/en/index.html" indirerek templatesi html olarak bilgisayarına çek. SDN anasayfası html olarak imgları ile birlikte olduğu gibi sende olur dilediğin gibi düzenlersin. Bu yazdıklarımı "Pesimist" görmese bari.. adama ana sayfayı verdin diye banlar falan tırsıyorum o kardeşimden :D

mTanriverdi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu kadar uğraşa gerek yok. Sayfa kaynağındaki kodları kopyala Frontpage kopyala ve kayder böylece olduğu gibi tema sende olur. Gerekli yerleride düzenledinmi yeter başkada birşey yapmana gerek yok.

mTanriverdi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ve ayrıca host almasına gerek yok EasyPhp var Joomlayı buradada kullanabilir.