Lütfen Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

sens0red

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
60. 000 civarında 100.000 de otomatik hachback araç almak istiyorum. Aklımda opel astra 1.6 var. Benzin-LPG ve dizel seçeneklerinin fayda zararları ile birlikte Fiyat olarak çok fazla çıkmadan alabileceğim araçlar nelerdir?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Golf yada a3 al diyeceğim onlarında km'si 100.000 den yüksek opel astra alınabilir..

mehmet167

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bulur sitesinin otomobil önerisi al özelliğinden faydalanmanı öneririm. hiç kafanı karıştırmadan kendi kıstaslarını yazıyosun ve bütcen ile cevapların sonucunda sana en uygun otomobili öneriyo. Bulur'da sıfır km de var, ikinci el de. yorumlar ve öneriler arasında kaybolmadan şartlarına en uygun aracı buluyosun. ben aradığım uygun otomobili bu siteden bulup, sonra yine bu sitede fiyatını kovaladım. bazen piyasanın biraz daha üstüne olabiliyo fiyatlar ama bu döviz belirsizliğinde ve pahalılık uçmuşken, güvenilir bi platform için sorun etmiyosun bu durumu.

sens0red

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bulur sitesinin otomobil önerisi al özelliğinden faydalanmanı öneririm. hiç kafanı karıştırmadan kendi kıstaslarını yazıyosun ve bütcen ile cevapların sonucunda sana en uygun otomobili öneriyo. Bulur'da sıfır km de var, ikinci el de. yorumlar ve öneriler arasında kaybolmadan şartlarına en uygun aracı buluyosun. ben aradığım uygun otomobili bu siteden bulup, sonra yine bu sitede fiyatını kovaladım. bazen piyasanın biraz daha üstüne olabiliyo fiyatlar ama bu döviz belirsizliğinde ve pahalılık uçmuşken, güvenilir bi platform için sorun etmiyosun bu durumu.
Teşekkür ederim hocam. Ben de detaylı araştırıyorum bugunlerde. Ama kafam gerçekten iyice karıştı. 2017 50.000 altı İ20, 2010 model golf 6 100.000 km lerde, polo 50.000 lerde vs arasında kaldım. En mantıklı gelen ise 2013 model lpg li otomatik hb astra oldu. 74 bine pazarlık yaptım hatta. Ama halen kararsızım.