Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

Bu konuyu okuyanlar

mehmetsahın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bende kameraya giriş yapmıyor 1 saat önce girdim gördü sımdı yok görmüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1320 kullanıyorum ve telefon çok ısınıyo sonra kapanıyo. telefon mu böyle yoksa bir sorun mu var, yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benım var lumıa 520 bır sorunum var uçak modundan cıkmııyor ayarlardan kapatıyom ellımı cekınce tekrar açılıyor yardım edın..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lumıa 1320 sipariş ettim bekliyorum . kullananların yorumlarını beklerim

iyi forumlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bana babam alacak nokia lumia 525 siz kaça ve nereden aldınız acillll

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben lumia 900 kulaniyorum ama oyunlar uygulamalari indiremi yorum yardimci olurmusunuzzz

efeyusuf26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lumia 620 kullanıyorum usb ile tv ye bağlayabilir miyim denedim ama bağlanmıyo dıscevery var onunla denediğimde oluyo yardım edebilecek var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia lumia 1320 kullan biriyim çok memnnumkamerasıda kotu deyenler var abi miss gibi cekiyo cok net videoyu ucuruyo zaten ekran 6'' oldugundan diziler filmler videolar muthiş izleniyo 8.1 guncellemesinden sora bildirim çubuguda geldi tam oldu lakin whatsapp'tan ses kaydı yollanmıyor bu nasıl çozulur bilen var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hiç boşuna 520 almayın. ben aldım ve çok pişmanım messenger yavaş normal instagram yok ınstagrambeta var gerçekten çok berbat

dead_man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
androide göre biraz geride ama sorun değil nakia'nın bunu çözecegine inanıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lumia serisinde alinacak tek telefon 1520 dir arkadaslar benim alilemde kizim note 3 esim xperia z2 kullaniyor ve tek tek tes ettim 1520 baska bir telefondan beklentimiz nedir jarji uzun sursun nette takilmasin oyunlarda donmasin ve navigasyonu iyi olsun bu telefonda dediklerimin hepsi var fazlasiyla ve magaza olayinda geri kalmis diyen arkadaslar andiroyitte ne varki sacmasapan seyler adi uygulama ama inannin hic bir seyde yok yok parmak iziymis yok tansuyon olcermis yani inannin sacmalik ve sunuda yeniden belirteyim hiz cok iyi xpeira z 2 oyun oynadim inanin elimi yakacak kadar isindi

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Ben lumia 900 kulaniyorum ama oyunlar uygulamalari indiremi yorum yardimci olurmusunuzzz

Uzgunum.Sorununuza care bulunur mu bilemiyorum.MS WP7 nin fisini cekti.Yani artik kaderine terk edildi bu cihazlar.

Ayrica cidden L525 disinda alinabilirligi var mi bu cihazlarin bilmiyorum.Cok sirinler tatlilar tamam anladik ama.Bir yerde tikaniyor.Gecen bir marketplace internet sitesine girdim inanin o markette ne kadar uygulama varsa %10'u belki ciddi ciddi onemli yazilimlardir.Resmen google play a donmus.Kiz tavlama Sanati yok Damacana cevirme yok bu yok su.Ben Microsoft bu marketi denetliyor sanmistim ama nafile.Apple didik didik kontrol ediyordu appstore'u.Hepsi de onemli yazilimlar acikcasi.

MS ne yaparsa yapsin bir konuda tikaniyor devamini getiremiyor.Ben iOS'a dogrudan rakip olur diye umuyordum WP'u.Bu meger cop seviyesi androidlerin yerini almak isteyen geri kalaninda allah ne verdiyse tavirlarinda olan bir isletim sistemi goruyorum.Arkadaslar yanlissam duzeltin ama ben bu kadar vahim oldugunu bilmiyordum WP platformunun.Isyanim size degil Ms'a.O kadar para bayacaksiniz emeginizi alayamayacaksiniz.Iste orasi kizdirdi beni.Uygulama az olabilir gokten dusmuyor bunlarin bir duzenleme sureci oluyor ama madem kapali bir sistem var bize bunu goster.Yani hakkiyla.Samsung BADASI gibi de degil.Yani sen de ayikla.Her sey uygulama sayisina bakmiyor kullanici bazinda.

ozgurchocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaş adamın biri markete giriyor istediği uygulama olmayınca telefon kötü...kardeşim önce bak öyle al telefonu araştır zaten android de veya ios da 2 günde bir program moda oluyor anlamadığım bir telefonda bu kadar ne yapıyorsunuz?Kamera sağlam mı zeis kimse inkar edemez navi iyi mi üstüne yoktur heralde whatsapp çalışıyor mu evet şimdi artık kişiselleştirme de var ne yapsın cihaz size daha ön koltuk da uzay seyhatimi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar vatsabdan cıktıgımda mesaj bıldırımı gelmıyor nokıa lumıa 620 kullanıyorm yardımcı olurmusnuz

tihan99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nokia Lumia 925 kullanıcısı olarak
Öncelikle telefonun kamerası çok iyi bunu herkes biliyordur ancak note3 hatta z2 gibi telefonlarla kıyaslamışlığımlığım var inanın bir çok konuda daha iyi
hızına gelelim arkadaş çevremde samsung kullanan çok fazla s4 s3 modellerini onların telefonları mükemmel bir şekilde donarken ben 1 senedir kullanıyorum donduğunu hatırlamam(s4 ve s3'ün kameraları kıyaslanamaz bile)
ekranına gelelim ekranı çok hassas ne gibi avantajı var derseniz mesela saatlerce bile kullansam elim ne acıyor ne de yoruluyor çünkü ufak bir dokunma yetiyor bu gerçekten önemli bir özellik
telefon karışık diye düşünen insanlar var aslında androide göre çok daha basit sadece biraz alışmak gerekiyor
navigasyon bilen göz harita gibi uygulamaları var emin olun diğerlerinde bu uygulamaları parayla satın alamazsınız çok harikalar
kişiselleştirmeler çok hoşuma gidiyor 8.1'den önce bu yoktu fakat 8.1 ile birlikte telefon bayağı özelleştirilebilir oldu ve bu çok hoşuma gidiyor
dayanıklılık dersek merdivenden takla mı attırmadan koltuk tepelerinden mi düşürmedim taşa betonu saymıyorum bile ufak tefek ezikler var ki ben parçalanmadığına şükrediyorum ekranına aldığım beri jelatin takmadım ama en ufak bir çizik bile yok ufak tefek ıslanmalar da gördü ama sıkıntı yaratmadı
bilgisayar ile güzel senkronize telefon bu da önemli ne gibi derseniz mesela htc sony gibi markalar program yüklememize rağmen çok iyi alışveriş yapamıyoruz bilgisayarla telefon arası ama nokia çok daha basit yapmış herşeyi
gel gelelim eksik programlara her türlü işinizi görecek oyun ve uygulamalar var lakin şeker oyununuz ile clash of clans yok bunlar çok popüler ama gelmediler hala neden gelmediler bilmiyorum aslında bende gelmesini isterim diğerlerinde görüyom bayağı güzel oyunlar
kullandığım programlar bir tane dizimobi diye bir uygulama var dizileri onunla izliyorum youtube mp3 ile müziklerimi indiriyorum wallpaper hd ile duvar kağıtı ve diğer arka plan ihtiyaçlarımı karşılıyorum getthemall ile video indirip izleyip gülüyorum fotoğraf uygulamalarını söylemeye gerek yok bir kullanın ve neler yapabileceklerinizi görün kısaca her türlü işimi görüyorum şeker oyunu telefondaki en büyük eksiklik ondan gelse zaten diğer telefonlarla kıyaslamaya gerek yok gidip alın kısaca nokia da bir yahudi malı ve yahudi işleri gerçekten iyi oluyor örnek nutella yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler umarım yardımcı olmuşumdur :clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir telefon almak istiyorum beni en az 2-3 yıl idare edecek. Bu yüzden Windows Phone'da karar kıldım. Oyunlarla aram yoktur ama, Facebook,6snap,6tag vs. uygulamalarda sıkıntı yaşayan var mı aranızda? Mağazada her kafadan bir ses çıktığından bir de size danışmak istedim. Teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende nokıa lumıa yeni aldım ama bunun microsoft ayarlarını yapamadığı m için hiç bi uygulama ve mağazaya giremiom acaba bu ayarları nasıl yapabilirim şimdiden tşk

gökselcnrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Nokia lumia 820.Birçok görüşme kaydetme uygulmasını indirdim ama hiçbiri işlev görmüyor.lumiada windovs phonede bu telefon görüşmelerini kaydetme olayı yokmu bütün android telefonlarda var lütfen cevap yazın benim için önemli

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Lütfen cevap

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mrb

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mine craft gibi bazı uygulamalar yok ve terraria gibi ücretli uygulamalarr ücretli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lumia
Kilitlenme gibi bir sorunu yok
Telefon çok hızlı
Office uygulamaları ve Navigazyon uygulamaları da çok güzel
Aynı zamanda Şarj bakımından da çok iyi (2-3 gün gidiyor) Lumia 1320
iphonelarda bunu göremezsiniz çünkü gereğinden fazla şişirilen bir ürün bana göre
aynı bilgisayarları gibi adamlar bilgisayarlara SSD Disk takarak çok hızlı süper algısını oluşturdular yıllarca
ios yükleyin kullanın windows'u mumla ararsınız...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam bende 820 kullanıyorum benim sorum indirdiğim hiçbir uygulama çalışmıyor whatsapp bile çalışmıyor

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Lumia 930 için mikrofonlu kulaklık alıcam. Tavsiyeniz ne olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu bildiğimiz iphone 5s/6 kulaklığı galiba. Arkadaşımdan alıp denerim. Eğer uygun olursa bunlardan alırım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
tam olarak iphone5 ile geliyor en iyi stok kulaklık o bass ve tizleri çok iyi .

Son mesajlar