Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadas lar merhaba forumdan umarim cevapi alabilirim sorum su Lumia 900 var resimler silinde yanlislikla reset atarken internetden 5 tane recorvery indirdim hicbiri Lumia surucusunu gormuyor veya baska bir turlu bildiginiz bir yol varmi tesekurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lumia 625 kullanıyorum. uyurken müzik dinlemek istiyorum ama liste oluşturamıyorum mixradio da kişileştir e tıklıyorum hata veriyor. napmayalım?

nazcak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 5 yıldır android kullanıcısıyım. Android yazılımlarında 1 gb ram i bile adam gibi kullanamadıklarını Lumia yalar gelince gördüm. Kim ne der ne düşünür bilmem ama o kadar rom kurdum ayarlamalar yapmaya çalıştım androide ama yok abi. Şuan Androidin en hızlısını kullananlar kustom romlardan yükleseler gerçek hızı görecekler ama bu kezde telefon sapıtmaya başlıyor. 2 bin liralık telefona da kıyamazlar. Windows phone çok akıcı. Yakın zaman da 925 almayı düşünüyorum. Hem androidde uygulama çok diyen arkadaşlar var doğrudur. tel inde kaç tane var, sana bana yararı olabilecek saysan 100 tane çıkar :\ . Lumia yaya geçme zamanı geldi. Android; kullanamadığı 1 gb, 2 gb, 4 gb ram li telefonları pahalı satmaya devam edecektir.

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eve gidince bir dene bakalım olumlu ya da olumsuz mutlaka bir cevap yaz bizde bilelim. Bu arada Bende WP 8.0 yüklü. 8.1'e yükseltmedim henüz. Siz hangi sürümdesiniz onuda belirtirseniz daha iyi olur.

hocam , geç kaldım kusra bakmayın , denedim ama olumlu bir sonuç alamadım

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
CYAN yayınlandı . ancak ben versiyon düşürmek , amber e geri dönmek istiyorum windowsphoneturkiye.info dan yolunu buldum deneyecem ama arkadaşlar amber'e dönersem 8.1 den WP8 e geri dönmüş mü olacağım ?

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
arkadaşlar nokia lumia 630 almayı düşünüyorum sizce önerirmisiniz.

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0

ama hocam aklıma bişey takıldı neden öyle oluyo ki ? sonuçta tamam nokia microsoft güncellemeverdikçe onlara ek özelliklerini eklediği firmwarelerini sürüyor . E ama biz Cyan gelene kadar preview for developers'ı blackle kullandık

bandem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amber Black cyan diye devam ediyor güncellemeler. Amber ve Black aynı surumun farklı firelarıydı. Cyan ise surum değişikliği ile geldi. Yani dediğinin olması sanırım mümkün değil

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Amber Black cyan diye devam ediyor güncellemeler. Amber ve Black aynı surumun farklı firelarıydı. Cyan ise surum değişikliği ile geldi. Yani dediğinin olması sanırım mümkün değil

çok sağolun hocam [emoji19] teşekkürler

SweatBasqan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaslar nokia lumia alınır mı winndows phone iosu bıle gecdi testlerde diye bi makale okumusdum ama esk ıbır nokia kullanıcısı olarak (symbian) memnun deıldım ama simdi teretdütte kaldım alsam mı kasma felan var mı ?

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar nokia lumia alınır mı winndows phone iosu bıle gecdi testlerde diye bi makale okumusdum ama esk ıbır nokia kullanıcısı olarak (symbian) memnun deıldım ama simdi teretdütte kaldım alsam mı kasma felan var mı ?

kuşkusuz alın derim . Valla abartmak diye demiyorum 4gb ramli pc var bende teledon ondan bile stabil çalışıyor . microsoft bu işi gerçekten yaptı ve yapmaya da devam ediyor alın derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lumia 920 gönül rahatlığıyla öneriyorum 1yıldan fazla kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar nokia lumia 920 kullanıyorum ve yeni aldım kamerayı açtığımda flashı kapıyorum fakat fotoğraf çektiğimde gene flashla çekiyo

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
CYAN yayınlandı . ancak ben versiyon düşürmek , amber e geri dönmek istiyorum windowsphoneturkiye.info dan yolunu buldum deneyecem ama arkadaşlar amber'e dönersem 8.1 den WP8 e geri dönmüş mü olacağım ?
Evet WP 8'e döneceksiniz. Preview sürümünde olanlar neden geçemiyor, kısaca sanırım developer olduğundan dolayı normal sürümleri değil sadece preview/developer sürümlerini kullanabiliyor. WP 8.1 GDR1 geldi sanırım ben olsam ona geçerdim direk :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar lumia 625 kullanıyorum. uyurken müzik dinlemek istiyorum ama liste oluşturamıyorum mixradio da kişileştir e tıklıyorum hata veriyor. napmayalım?
Fazlasıyla geç olsada, listeyi MixRadio'dan değil Music/Müzik kısmından oluşturabilirsiniz.

[MENTION=379965]bandem[/MENTION] Bey'in dediği gibide olabilir :) Windows Phone 8.1 Preview tüm WP telefonlar için Cyan ise sadece Lumia'lar için :)

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet WP 8'e döneceksiniz. Preview sürümünde olanlar neden geçemiyor, kısaca sanırım developer olduğundan dolayı normal sürümleri değil sadece preview/developer sürümlerini kullanabiliyor. WP 8.1 GDR1 geldi sanırım ben olsam ona geçerdim direk :)

Fazlasıyla geç olsada, listeyi MixRadio'dan değil Music/Müzik kısmından oluşturabilirsiniz.

[MENTION=379965]bandem[/MENTION] Bey'in dediği gibide olabilir :) Windows Phone 8.1 Preview tüm WP telefonlar için Cyan ise sadece Lumia'lar için :)

ÖZelliklere çok alıştım açıkcası üşendim de [emoji1] Umudumuz GDR güncellemelri yoksa kamera için filtre uygulamaya düzenlemeye devam .s

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Şuan WP 8.1'deyim ve kısaca anlatmak gerekirse mükemmel. Lâkin Cortana Türkiye'de kullanılamamakta. Ama ülkeyi ve dili Amerika'ya göre ayarlarsanız çalışıyor. Bunun dışında bu kaydırarak yazma olayı Lumia 1520'de ekran büyüklüğünden dolayı Lumia 520 kadar rahat olmasada kullanılabiliyor ve gayet eğlenceli bayağı değişik şekillerde yazsam bile anlıyor :) Ve birçok yeni özellik var mesela Dolby 5.1 video kayıt etme. Sürekli odaklama, odaklama ve resimlerin daha iyi olduğunu içtenlikle söyleyebilirim. Hala ekranım bozuk :) bir türlü iPod Touch 5g alamadığımdan dolayı hala servise veremedim. Telefonsuz kalmak benim gibi biri için büyük acı verici bir olay :)

ÖZelliklere çok alıştım açıkcası üşendim de [emoji1] Umudumuz GDR güncellemelri yoksa kamera için filtre uygulamaya düzenlemeye devam .s
Bende bildirim çubuğuyla eğleniyorum. Biraz da Cortana ile konuşuyorum :D

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şuan WP 8.1'deyim ve kısaca anlatmak gerekirse mükemmel. Lâkin Cortana Türkiye'de kullanılamamakta. Ama ülkeyi ve dili Amerika'ya göre ayarlarsanız çalışıyor. Bunun dışında bu kaydırarak yazma olayı Lumia 1520'de ekran büyüklüğünden dolayı Lumia 520 kadar rahat olmasada kullanılabiliyor ve gayet eğlenceli bayağı değişik şekillerde yazsam bile anlıyor :) Ve birçok yeni özellik var mesela Dolby 5.1 video kayıt etme. Sürekli odaklama, odaklama ve resimlerin daha iyi olduğunu içtenlikle söyleyebilirim. Hala ekranım bozuk :) bir türlü iPod Touch 5g alamadığımdan dolayı hala servise veremedim. Telefonsuz kalmak benim gibi biri için büyük acı verici bir olay :)

Bende bildirim çubuğuyla eğleniyorum. Biraz da Cortana ile konuşuyorum :D

Hocam dolby 5.1 kaydı hiç denediniz mi ? Nokia cameradaki bass filter 200hz vs ayarları kullanıyorum ben zaten lumia 925 e verilmedi dolby kayıt ama çok mu iyi [emoji1] Nokia'ya valla aşkolsun ya . Tamam amiral gemi olmaktan çıktık ama l925 lumia'nın ilkler teledonuydu metal çerçeve 6 katmanlı lens vs . Ayıp etti blackle kameramızı da mahvetti . hoş 8.1 microsoft camerada seri çekim yapıyorum sarartma yapmıyor ama düşük çözünürlükte tahminimce 5MP ile falan çekiyor ama düzeltilmeli şu algoritma sorunu [emoji19]

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Hocam dolby 5.1 kaydı hiç denediniz mi ? Nokia cameradaki bass filter 200hz vs ayarları kullanıyorum ben zaten lumia 925 e verilmedi dolby kayıt ama çok mu iyi [emoji1] Nokia'ya valla aşkolsun ya . Tamam amiral gemi olmaktan çıktık ama l925 lumia'nın ilkler teledonuydu metal çerçeve 6 katmanlı lens vs . Ayıp etti blackle kameramızı da mahvetti . hoş 8.1 microsoft camerada seri çekim yapıyorum sarartma yapmıyor ama düşük çözünürlükte tahminimce 5MP ile falan çekiyor ama düzeltilmeli şu algoritma sorunu [emoji19]
Daha denemedim Dolby 5.1'i :D şurada kulaklık olacak deniyeyim bakalım o kadar farkı olacak mı bakalım :)

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
😊😊😊
Denediğim kadarıyla 5.1'in hiç bir artısı yok. Hatta 5.1'de hiç bir şey anlamadım nereden geliyor ses nasıl geliyor anlaşılmıyor. Belki kulaklık girişi veremiyordur diyeceğimde benim kulaklık özel oyun kulaklığı. Oyunda adam gerçekten arkamdaymış hissini veren bir kulaklık lâkin şimdiki denemelerimde 5.1'siz çok daha iyi :)

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Denediğim kadarıyla 5.1'in hiç bir artısı yok. Hatta 5.1'de hiç bir şey anlamadım nereden geliyor ses nasıl geliyor anlaşılmıyor. Belki kulaklık girişi veremiyordur diyeceğimde benim kulaklık özel oyun kulaklığı. Oyunda adam gerçekten arkamdaymış hissini veren bir kulaklık lâkin şimdiki denemelerimde 5.1'siz çok daha iyi :)

anladım hocam sağolun [emoji4]

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ch@t527'de de var o 5.1 hikayesi bassları düşürmekten başka işe yaramıyordu.

AssasBerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben 1320 almayı düşünüyorum ama marketiyle ilgili sıkıntılar varmış bu kadar fark ediyo mu google play store ye göre? bide clash of clans var mı?

okaliptus1260

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lumia marketinde clash of clans ve eternitiy warriors3 oyunları var ni bende almayi dusunuyorumda