Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İki sene önce çıkan modelini hatırlamadığım lumiamı aldığım gün paramparça ettim sayılır mı ?

bende hepsiburada üzerinden lumia 540 aldım ve aranıza katıldım gerçekten ios'a birşey diyemem ama android baya boş salı günü elimde olur telefonum daha önce 720 ve 1320de kullanmıstım yine windows phone'a döndüğüm için mutluyum :)

bende hepsiburada üzerinden lumia 540 aldım ve aranıza katıldım gerçekten ios'a birşey diyemem ama android baya boş salı günü elimde olur telefonum daha önce 720 ve 1320de kullanmıstım yine windows phone'a döndüğüm için mutluyum :)
Daha önce bir tanesini yanlışlıkla parçaladığımdan ötürü kullanmıyorum :) size bir sorum olacak 720 den memnunmuydunuz ve hala kullanılabilir bir cihaz mı ? anne telefonu olarak düşünüyorum.

Teşekkür ederim :) aslında ilk 4 4S düşünmüştüm ama güncellik meselesi yüzünden sıkıntı yaşamak istemedim. Bence de şu an en uygunu lumia gibi fiyatı gayet makul :)

BJKolik

Profesör
4 sene 820 kullandım. Üç hafta önce ios' a geçtim. Lakin WP sistemi ve lumia telefonlar gerçekten harika. Android' e iyi ki bulaşmamışım. İOS ve Windows ikisi de mükemmel bence. İOS kullanmama rağmen halen Windows Mobile takip ediyorum.

nokia lumia 520 vardı bende.
2 sene severek kullandım, 2 sene önce de bi tanıdığın çocuğuna verdim.
güzeldi, spotify dinlerken iyi ses veriyor çünkü :)

Hep şu Nokia lumia 950 xl kullanmak istedim ama hiç sahip olamadım 50 yaşıma gelsemde aklımda kalıcak bir cihaz kullandığım cihaz ondan iyi olsada beni ona çeken bir şey ne bilmiyorum sadece android olsa para biriktirir kesin alırdım zaten.

BJKolik

Profesör
Hep şu Nokia lumia 950 xl kullanmak istedim ama hiç sahip olamadım 50 yaşıma gelsemde aklımda kalıcak bir cihaz kullandığım cihaz ondan iyi olsada beni ona çeken bir şey ne bilmiyorum sadece android olsa para biriktirir kesin alırdım zaten.
Benim de hayallerimi süsleyen telefondur Lumia 950 XL, piyasadaki en iyi cihaz desem yalan olmaz. Şimdi kullandığım 6S Plus' ı almadan önce 950 XL yoktu stoklarda ne zaman geleceği de belli değildi. Bende 6s Plus' ı aldım. Memnun muyum memnunum. Ama 950XL hayalimdir. Windows işletim sistemini 4 sene kullandım mükemmeldi. Halen takip ediyorum Microsoft iyi bir iş çıkarırsa tekrar Windows' a geri döneceğim.

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Buradaki herkes Lumia kullanıyorsa merak ettiğim bir şey var. Nokia güzel bir Androidli cihaz çıkarırsa o cihazı satın alır mısınız? Kısaca Nokia'ya ya taşınır mısınız yoksa Lumia'ya devam mı edersiniz?

BJKolik

Profesör
Buradaki herkes Lumia kullanıyorsa merak ettiğim bir şey var. Nokia güzel bir Androidli cihaz çıkarırsa o cihazı satın alır mısınız? Kısaca Nokia'ya ya taşınır mısınız yoksa Lumia'ya devam mı edersiniz?
Nokia bir efsanedir. Onu da takip ediyorum. Android işletim sistemini sevmesem de Nokia çıkartırsa alırım. Ama Windows işletim sistemli Lumia bana göre en iyisi. Hem Nokia' yı hem de Microsoft' u takip ediyorum. Şu an Iphone 6S Plus kullanıyorum. 16-17 senedir Nokia kullandım. 4 sene Nokia Lumia 820 kullandım. Çok memnundum ama miadı dolmuştu artık cihazın.
--- Gönderi Güncellendi ---
Nokia yı da takip ediyorum eğer 2-3 sene içerisinde sağlam adımla android tarafında iyi iş başartırsa efsaneyi bırakmak olmaz :)
Aynen katılıyorum. İlk göz ağrımdır. Yeri ayrıdır Nokia' nın. İsmi bile yeter. İnşallah çıkartacağı telefonlar tutar. Özellikleri gayet iyi geldi bana doğru ise tabi söylenenler. Kısacası takipteyim.

stat counter