Lumia 940 Gelliyor!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Lumia 940 Gelliyor!

Microsoft'un bir sonraki amiral gemisi olmasını beklediğimiz Lumia 940, 2015'in ilerleyen dönemlerinde karşımıza çıkacak. Gelen dedikodular ise telefonun güçlü özellikleri olacağı yönünde.

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
930 a hayran kalmıştım ama uygulama açığı cok fazla olduğu icin g2 almıştım bence uygulama açığı biraz daha kapanmadan windows telefon üretmeyi bi süre durdurmalı.

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Şahsen Nokia Lumia yı çok beğeniyorum.Her bütçeye uygun,güçlü telefonlar üretiliyor.Gerçekten kaliteli.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
1020'nin yeni modelini daha çok merak ediyorum.

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Arkadaşlar bu nokia lumia niçin ön kamerayla ilgilenmiyor ? adam nokia lumia 1020 ye 41 megapiksel bir kamera eklemiş.ön kamera 1,2 bu nedir yaa ? :D ama selfi çekereknde güzel görünüyo azcıkk. :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Arkadaşlar bu nokia lumia niçin ön kamerayla ilgilenmiyor ? adam nokia lumia 1020 ye 41 megapiksel bir kamera eklemiş.ön kamera 1,2 bu nedir yaa ? :D ama selfi çekereknde güzel görünüyo azcıkk. :)

Lumialarda yine Nokianın yazmış olduğu Lumia Selfie uygulaması var ön kameranın yetmediği yerde arka kamerayı kullanabilmek için

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Lumialarda yine Nokianın yazmış olduğu Lumia Selfie uygulaması var ön kameranın yetmediği yerde arka kamerayı kullanabilmek için

bunu kullandığında noluyor ? kullanmak için arka kamerayımı çeviricez ? :D yoksa uygulamada arka kamerayı kullanarak ön selfie gibi bişimi yapıyor ? açıklayıver merak etttımd.e

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
ön kamera çözünürlik düşük diyoruz ya arka kamerayı kullanırkende ekranı göremediğimiz için düzgün bir çekim sağlıyamıyoruz iş te bu tip durumlarda çekimi hizalamak için cihaz bip sesi çıkarır arabalardaki geri vitese gecip bir cisime yaklaştığımızda biplerin hızlanması gibi buda düzgün bir poz yakaladığında bipler hızlanır ve en iyi durumda otomatik olarak çekimi yapar

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
ön kamera çözünürlik düşük diyoruz ya arka kamerayı kullanırkende ekranı göremediğimiz için düzgün bir çekim sağlıyamıyoruz iş te bu tip durumlarda çekimi hizalamak için cihaz bip sesi çıkarır arabalardaki geri vitese gecip bir cisime yaklaştığımızda biplerin hızlanması gibi buda düzgün bir poz yakaladığında bipler hızlanır ve en iyi durumda otomatik olarak çekimi yapar

anladım..!! ozaman güzel bir makine.ama yinede hiç emek verilmemiş ön kameraya.hiçmi uğraşmaz insan.hiç koymasalarmış ya...

TheFame

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
930 dan sonra umarım
Ses kalitesi
Kalınlık
ve batarya performansı üzerine geliştirmeler yapmışlardır
Ön kamera zaten yavaş yavaş standart olmaya başladı 3-5mp arası bi selfie kamerası kullanacaklardır zaten Zeiss lens ile gelirse ön kameranın performansı bi çok amiral gemisininkinin üzerinde olacaktır
Ama şu da varki o logoda Nokia yerine Microsoft yazması kaç kullanıcıyı çeker orası meçhul :dirol:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
microsoft-lumia-940.jpg

tipi iyi alınası var kullanılır.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Eyyy Lumia şu çerçeveleri biraz Küçült artık..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Microsoft (Eski adıyka Nokia) Lumia minimum özelliklerle oldukça iyi performan sergileyen cihazlar yapıyor fakat 2 tane eksikleri var birincisi tasarıma çok önem vermiyorlar birde benim şahsen hala bir muadilini göremediğim kalemli Note tarzı telefonlar üretmemesi. Not almak artık herkezin bir ihtiyacı.
Bunlara ek olarak Windows Phone OS'da Android tarzı kısa yollar olsa (Örneğin rehberdeki kontak üzerinde sağa kaydırınca araması sol kaydırınca mesaj atması vb.) çok daha kullanışlı olur.