Lumia 520 kulaklıgı takınca ses gelmıyorrrrr

Bu konuyu okuyanlar

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar lumia 520 telefounuma kulaklıgımı takıyorum ses gelmıyor ama sesi dışarı verıyor. daha hiç kulaklık takmamıştım. bunun nedenı nedır? sevisemı gondermek gerekıyor?. lutfen yardımm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba beratcan ayni sorun benimde basima geldi bikac gun once o yuzden soruna gec cevap yaziyorum senin sorununa yardimci olmak icin gec kalmis olsam bile ayni sorunu yasicak veya yasayan arkadaslara umarim yardimci olurum windows isletim sisteminde eger algilama problemi varsa taktiginiz aksesuer usb vs ile yani bu aksesuarlar takiliyken yeniden baslatirsaniz telefon icin konusmak gerekirse telefonu kulaklik takiliyken kapatip acarsaniz ( eger problem algilamadan kaynakliysa) sorun cozulur benim kulakligimdan hic ses gelmiyordu baska kulaklikta takip denemistim ama yine ses gelmiyordu sorun kulaklik girisinde diye dusunmustum bu arada ses muzik ve radyo dinlerken gelmiyordu konusmada ise hic denememistim sorunu cozmeden hemen once tekrar kulakligi takip muzik actim yine ses yoktu aklima gorusme yapmak geldi kulaklik takiliyken gorusme arama yaptim ozaman kulakliktan gorusme esnasinda cok az da olsa bir ses geldigini farkettim gorusmeyi bitirip muzigi tekrar actim ve bu sefer muzik sesini cok az da olsa duydum daha sonrada kulaklik takili durumdayken telefonu kapatip yeniden actim suan bu mesaji yazarken kulaklikten son ses muzik dinliyorum bu aradatelefonum lumia 520 kulaklik modelim wh-108 yardimci olabilmisimdir insallah

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunu bende yaşıyordum senin sayende hallettim eyvallah kardeşim :)))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gerçekten kulaklık takılıyken kapatıp açınca düzeldi.çoook teşekkürleer :D

tarkan222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar lumnia 630 kullanıyorum ve kulaklığı takınca ses birden kısılıyor kulaklığı takmayınca bi problem yok ne yapmam gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende nokia 630 kullanıyorum ama normal nokia kulaklığı olmuyor. acaba lumiaların özel kulaklığımı var yardım edin lütfen ????:blushing::blushing::blushing::mad::mad::mad:

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
arkadaşlar lumnia 630 kullanıyorum ve kulaklığı takınca ses birden kısılıyor kulaklığı takmayınca bi problem yok ne yapmam gerekiyor

Mecburen öyle olur.

Kulakların sesin yüksekliğine bir dayanma noktası vardır.Örneğin herhangi bir cihazın 15 kademesi olsun.Bunlar hoparlör seviyesindeyken kulağı olumsuz yönde pek etkilemez ama kulaklık işin içine girince kulak bu 15. kademeye kadar kolayca dayanamayacağından ses seviyesi 7-8'lere kadar geriler.Bu cihaz hakkında bir sorun değildir günümüzde çoğu cihaz bunu yapıyor.

ercerb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak.nokia lumia 630 telefonda kulaklık takınca gelen aramaların dıaşrdan ses gelmesini istiyorum ne şekilde çözebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kulaklık çalışıyodu birden sesi dışarı vermeye başladı dediğiniz herşeyi yaptım ama duzelmiyo arama yapınca bile sesi telefona veriyo hiçbir şekilde kulaklığı okumuyo ne yapmam gerek