Lucky Patcher sorunu

Bu konuyu okuyanlar

mercer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Bugun deneme amacli lucky patcher adli uygulamayi indirdim. Birkac yama yapmaya calistim fakat basarili olmayınca kaldirdim uygulamayi. Suanda ise herhangi bir uygulamada satın alma islemi yapamiyorum bunun cozumu nedir?

mr swagtrom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

artık google her uygulamada hile yaptırmıyo o programı önceden kullancaktı şuan offline oyunların bile bazılarına hile yapabiliyorsun

nadir

mercer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum

artık google her uygulamada hile yaptırmıyo o programı önceden kullancaktı şuan offline oyunların bile bazılarına hile yapabiliyorsun

nadir
Zaten kaldirdim fakat dedigim gibi şuanda normal odeme de yapamıyorum uygulama icerisinde

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ben bitek aa oyununa yapmştım. Onda da başarılı oldum. O kadar benim cihazım rootlu değildi bide.

mercer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bitek aa oyununa yapmştım. Onda da başarılı oldum. O kadar benim cihazım rootlu değildi bide.
Ben basarili olmamasindan bahsetmiyorum. Uygulamayi kaldirdiktan sonra mesela kendin ucret ile uygulama ici urun alacaksin, orda sıkıntı yaptı.

AdolfUgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Düzeltmek için:
1_ Lucky patcheri yeniden yükle
2_Geçislere tıkla
3_Bütün seçenekleri kapat

Kolay gelsin işe yaramazsa yardım ederim

mercer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Düzeltmek için:
1_ Lucky patcheri yeniden yükle
2_Geçislere tıkla
3_Bütün seçenekleri kapat

Kolay gelsin işe yaramazsa yardım ederim
Cevabin icin cok tesekkur ederim ama ben telefonu sifirladim cozum bulamayinca. Suan duzgun calisiyor :)

krallardunyam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
son sürümü denemelisiniz hocam, aynı sorun bende de vardı. şimdi google'da arattım o sorunu yaşayanlara yardım ediyorum. şu sitesinden indirin son sürümü: lucky patcher