Lost! Sawyer'ın Eşi

Bu konuyu okuyanlar

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Görmüştüm eşini. Şaka gibi... >X<

Gönül işte.... dedikleri bu olsa gerek. :*

Bu arada se7en, çok beğendin sanırım gülmüşsün de... :p

se7en

Profesör
Reaksiyon puanı
1
emelden dedi ki:
Görmüştüm eşini. Şaka gibi... >X<

Gönül işte.... dedikleri bu olsa gerek. :*

Bu arada se7en, çok beğendin sanırım gülmüşsün de... :p

ya sanırım gülmemek gerek ama dağ gibi adam :D doganın kanunlarindan biride bu olsa gerek güzel=çirkin , çirkin=güzel... :)

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
herşey dış güzellik değilmiş , bir kez daha görmüş olduk :D çok mutlu görünüyorlar maaşallah..

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Önemli olan uyum, ten uyumu, mantık uyumu... :p

Bir de eşine çok sadıkmış beyfendi darısı başıma. :D

GurenGursel

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Valla cidden baya mutlu görünüyorlar... :) Uymuşlar bence... Gayet şık. Asyalı hatun yakışır Sawyer'a :)

se7en

Profesör
Reaksiyon puanı
1
emelden dedi ki:

:D :D amin :D :D

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Vay be gerçekten çok güzel takdir ediyorum bu adamı, Mutluluklar bro :)

heyula07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel kadınmış. Çekik gözlüler hep güzeldir zaten :)

haluk_41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bu hanımefendi güzelmiş vs diye yorum yapan arkadaşlar kendi gözüyle bakıolar olaya sanırım tabiiki "bakımsız fadimeden" güzel kadın ama sen kendini bu adamın yerine koy ve düşün seninle bir ömür yaşamayı bırak bir dk geçirmek için bile herşeyden vazgeçebilecek dünya güzeli kadınlar varken bu kadına bakarmıydın !!? şimdi bana önemli olan ruh güzelliği falan demeyin çünkü inanın yaşadığım ilişkilerden olsun arkadaş çevresinden olsun nerden bakarsanız bakın olaya olmuyor mesela kız arkadaşlar şöle diyecek "işte aradığım özelliklere sahip olsun bilmem ne olsun güzel olmasa da olur!!! ama yakışıklı bi çocuk gördümü de "ya işte bizimki de kısmet böleleri bizi bulmazki derler" erkek arkadaşlar ise 6 senelik ilişkisini bi kaşar uğruna bozarlar birbirimizi kandırmayalım gerçekler acıdır bunlar gerçekler darılmaca gücenmece yok. Bir ara ben de "güzel olmasa da olur içi güzel olsun" moduna girdim ve bi kızla çıktım inanın durum hiç de öle değil hem arkadaş çevreniz size farklı bakıyor "ulan kelepirden mi buldun vs." die hem siz bi süre sonra o motivasyonu kaybediyorsunuz dolayısıyla hem size hem kıza yazık oluyor. o günden sonra risk almaya değer kararını verdim olmuşken "içi de güzel olsun dışı da" nesi kötü bunun?

seppuku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mal gibi adamların yanında hep fıstık gibi hatunlar gezerken erkeklerin içi gidiyor ya bu olayda tam tersi işte :p

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
beklentilerim arzularım hep söndü gitti. karısı güzeldir çarpık ilişkilere girer belki benlen diye hayallerim vardı, fantezilerim, benim çakıl taşlarım vardı... acıdan geçmeyen şarkılarım eksikti... bir kedim bile yoktu anlıyor musun?
:S

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
O kadar yakışıklı bir adama hemde çoook yakışıklı bir adama bu kadın hiçççç yakışmamış

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
emelden dedi ki:

:D :D gerçekten aşk böyle oldu mu güzel bayan çok hoş değil ama sawyer beyenmişşş iştee :) biz beyensek noluur beyenmesek dimi ama :)

Ayhh hakanımda bana sadık olur inş :)