Lost Missing Pieces: The Watch

Bu konuyu okuyanlar

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
ABC, 13 bölümden oluşacak olan mini "Lost" serisi Lost: Missing Pieces'i yayınlamaya başladı. Her Pazartesi birkaç dakikalık yayılanacak bölümler Lost ekibi tarafından yazılıp yönetiliyor. İlk yayınlanan bölüm olan "The Watch" Jack'in düğününden birkaç saat önce babasıyla yaptığı sohbeti içeriyor.

Burdan İzleyebilirsiniz

http://abc.go.com/primetime/lost/missingpieces/index?pn=index

video biraz gec acılabilir :)

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Türkçesi:

CHRISTIAN: Orada ne yapıyorsun evlat ?

JACK: Sadece taş atıyorum.

CHRISTIAN: Güzel..güzel, tüm taşlarını evlenmeden önce fırlat.

JACK: Aslında.. ya bunu yapacağım ya da Sarah ve evlilik planlayıcısı ile birlikte, çiçeklerin nerelere konulacağını kararlaştıracağım

CHRISTIAN: Akıllıca bir seçim… Dinle… Bu geceden önce, tüm bunlar iyice çığrından çıkmadan önce sana birşey vermek istiyorum. Bu babamındı. Ben sadece, bunun uygun olacağını düşündüm.

JACK:Bunu taktığını daha önce hiç görmedim

CHRISTIAN: Hiç takmadığım içindir…Büyükbaban… aslında anneni… pek sevmezdi. Bilirsin, onunla evlenmemin bir hata olduğunu düşünürdü. Bunu evlendiğim gün yüzüme karşı söylemişti.Ve sonra da bana bu saati verdi. Ben de hiç takmadım.

JACK: Baba, bana birşey mi söylemeye çalışıyorsun?

CHRISTIAN: Benden farklı olarak, sen kesinlikle doğru bir seçim yaptın.

JACK: Teşekkür ederim.

CHRISTIAN: İşte.. al bu senin.

JACK: Sanırım bunlar gerçekten oluyor, ha ?

CHRISTIAN: Ohh..Birazdan onlar çiçekleri düzenlemiş olacak ve senin taşların tükeniyor.

JACK: Aslında, burada daha çok taş var..

CHRISTIAN: Bana bir iyilik yapar mısın? Eğer sen ve Sarah ilerde bir çocuk sahibi olursanız, ona benim sana davrandığımdan daha iyi davran.

JACK: Baskı yok, değil mi?

CHRISTIAN: İçerde görüşürüz evlat.

JACK: Tamam.

CHRISTIAN: Tamam mı?

CHRISTIAN: Evet..