Lösemi İle Mücadele Eden Kardeşimizin Youtube Kanalı

Bu konuyu okuyanlar

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Merhaba arkadaşlar. Lösemi ile mücadelen eden 10 yaşlarında küçük kardeşlerimizden birisi kendisine youtube kanalı açmış.
Kanal için sosyal medyada bazı çalışmalar yapılmış ama benim gördüğüm kadarıyla bir kapak fotoğrafı eksik.
Aramızda grafik tasarımından anlayan arkadaşlar var ise lütfen kanal için bir kapak fotoğrafı tasarlayabilir mi?
Bunun dışında kanalına abone olarak kendisini mutlu edebileceğimizi unutmayalım. Teşekkürler.

Ritimsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
tasarım.jpg

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Hocam SDN şeklinde değil de kardeşimizin ismine göre tasarlama yapamazmıyız? Kendisi SDN ve bu forumla alakası olmayan biri.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Öncelikle bu genç kardeşimize geçmiş olsun.
@Samet UCA güzel bir duyarlılık örneği göstermişsin ve bu konu ile birlikte bu foruma da bir farkındalık katmışsın.

Lösemi ile yaşamakta olduğu sıkıntıları paylaşıyor olması güzel lakin yaşı da çok küçükmüş; sosyal medya, (kısa ve/ya uzun vadede) gelişim sürecini olumsuz etkileyebilir (Çünkü; ne gibi getiri/götürüsü olacağını kestirmek güç). Daha sağlıklı olması açısından çocuk gelişimini bilen bir uzmana, rehberlik ve psikolojik danışmana danışarak sosyal medya uğraşısını devam ettirebilirse, hem iyileşme sürecinin hem de sosyal medya kullanma sürecinin daha sağlıklı geçeceğini düşünüyorum.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Öncelikle bu genç kardeşimize geçmiş olsun.
@Samet UCA güzel bir duyarlılık örneği göstermişsin ve bu konu ile birlikte bu foruma da bir farkındalık katmışsın.

Lösemi ile yaşamakta olduğu sıkıntıları paylaşıyor olması güzel lakin yaşı da çok küçükmüş; sosyal medya, (kısa ve/ya uzun vadede) gelişim sürecini olumsuz etkileyebilir (Çünkü; ne gibi getiri/götürüsü olacağını kestirmek güç). Daha sağlıklı olması açısından çocuk gelişimini bilen bir uzmana, rehberlik ve psikolojik danışmana danışarak sosyal medya uğraşısını devam ettirebilirse, hem iyileşme sürecinin hem de sosyal medya kullanma sürecinin daha sağlıklı geçeceğini düşünüyorum.
Teşekkür ederim. Bu yaşlarda söylediğiniz gibi gelişimi olumsuz etkilenebilir ve istenmeyen sonuçlar olabilir. Ben kendisine böyle bir kanalın moral ve uğraş olacağını düşünüyorum. Tabii ailesinin kesinlikle dikkat etmesi gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

++

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Youtube kanalı, FOX Ana Haber'e de konu olmuş. ?