Lordtshirt.com rezaleti! Ücret iadesi yok!

Bu konuyu okuyanlar

Buz Mavisi

Asistan
Reaksiyon puanı
2
20 Mayıs 2019 tarihinde 149,69 TL tutarında lordtshirt.com'dan 3 adet t-shirt almıştım. 23 Mayıs günü kargoya verildi ve 26 mayıs tarihinde elime ulaştı. Sitede yer alan teslimat koşulları bölümünde kargo ücretsiz yazmasına rağmen benden kapıda 7 TL kargo ücreti aldılar. Ürünleri beğenmediğim ve bedenleri uymadığı için 27 Mayıs 2019 tarihinde ürünleri iade etmek istediğimi belirttim kargo ücretini karşılamayı reddettiler önce fakat daha sonra kabul ettiler karşı ödemeli olarak ürünleri gönderdim. Şu an 1 Temmuz 2019, o günden beri Lord Tshirt'ü defalarca kez aramama rağmen ürünlerin ücret iadesi tarafıma yapılmadı. Banka ile de görüştüm herhangi bir iade konusu söz konusu değil. Kesinlikle ama kesinlikle bu firmayı tavsiye etmiyorum alışveriş yapmamanızı öneriyorum.
Dipnot: Sorunum hala çözüme kavuşmadı.

Google etiketleri:
www.lordtshirt.com,lordtshirt.com,lordtshirt,lord tshirt,lord tişört,Tshirt,Lord Tshirt,T-Soft E-Ticaret Sistemleri,E-Ticaret,alışveriş,alisveris,ucuz,ucuzluk,sipariş,siparis,taksit,havale,kredi kartı,zaf, lord, tshirt, kişiye özel, baskı, baskılı tshirt,tişört

Son düzenleyen moderatör: