Lol hesabım ne kadar eder ?

Bu konuyu okuyanlar

Physcal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese öncelikle merhaba ,

Hesabımda aşağı yukarı 1000 , 1100 lira değerinde skinlerim var sonadan tutun da udyr a kadar neredeyse tüm şampiyonlar açık ve neredeyse hepsinde skin var. Ben bunu satabilirim miyim? Eğer alan varsa nasıl satabilirim?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Lol deyince aklıma 1 2 sene önce yükleyip ilk oyunumda botlara kaybedip oyunu sildiğim gelmişti :D

Physcal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bizde bir seneler gönül verdik işte ama artık o eski zevki ve tadı kalmadı yaş ilerledi tabii :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bende lise yıllarımda Smite'a merak salmıştım. Onu bıraktıktan sonrada bu tarz oyunları oynayamaz oldum hiç :D

Physcal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim hesap sana güzel bir başlangıç olabilir :D ahahahah

ispeeerlee

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Yaklaşık 400 tl ye satabilirsin kümen elmas falan ise 500e satarsın

Kirito_san

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok para yatırdıysan bence pahalıya sat
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence ne kadar para yatırdıysan o kadar o kadar pahalıya sat

Son düzenleme:

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Herkese öncelikle merhaba ,

Hesabımda aşağı yukarı 1000 , 1100 lira değerinde skinlerim var sonadan tutun da udyr a kadar neredeyse tüm şampiyonlar açık ve neredeyse hepsinde skin var. Ben bunu satabilirim miyim? Eğer alan varsa nasıl satabilirim?
Letgo ve sahibindene 550 den ver 50tl pazarlık payı

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
League Of Legends te hesap satışı yasak.
Hesabın hangi ıp adresinden oynandığını riot games görebiliyor ve sen hep aynı ıp adresinde oynarken riot games bi bakıyor ıp adresi değişmiş ve artık eski ıp adresinden bu hesaba oyuncu bağlanmıyor,bu şüpheli durumdan sonra birde bakıyor ki hesabı satın alan kişi ya senden iyi ya da senden kötü oynuyor e bunu da anlayan bir algoritması var.Sana bir şey olmaz fakat satın alan kişi bir süre sonra elinde banlanmış bir hesapla kala kalır parası çöpe gider,ha bunu göze alarak satış yaparsan bu hiç etik olmaz.,tavsiye etmiyorum.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
League Of Legends te hesap satışı yasak.
Hesabın hangi ıp adresinden oynandığını riot games görebiliyor ve sen hep aynı ıp adresinde oynarken riot games bi bakıyor ıp adresi değişmiş ve artık eski ıp adresinden bu hesaba oyuncu bağlanmıyor,bu şüpheli durumdan sonra birde bakıyor ki hesabı satın alan kişi ya senden iyi ya da senden kötü oynuyor e bunu da anlayan bir algoritması var.Sana bir şey olmaz fakat satın alan kişi bir süre sonra elinde banlanmış bir hesapla kala kalır parası çöpe gider,ha bunu göze alarak satış yaparsan bu hiç etik olmaz.,tavsiye etmiyorum.

ipler değişir sabit olan mac adresidir yanlış yönlendirme yapmayalım çünkü bu yardım etmek ile alakası kalmıyor.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
ipler değişir sabit olan mac adresidir yanlış yönlendirme yapmayalım çünkü bu yardım etmek ile alakası kalmıyor.
Düzeltme için çok teşekkür ediyorum.Bende izlediğim bir videonun yalancısıyım,Youtuber oyun şirket binasına gittiğinde görevli İP adresi demişti,bende bu sebeple yazdım.Tekrardan düzeltme için teşekkür ediyorum.

Son mesajlar