Logitech g930 Sizce Kulaklığımın sorunu Nedir? (VİDEOLU ANLATIM)

Bu konuyu okuyanlar

cadgem2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 6 aydır bu problemi yaşamaktayım. Kulaklığım sabitken kapanmıyor ancak hareket ettiği anda sürekli kapanıp açılmaya başlıyor. Ve kendi bluetooth girişinden sarj olmuyor eskiden oluyordu yani gittikçe daha kötüye gidiyor kulaklık sabit kaldığında herhangi bir problem yok açık kalıyor ancak sarjda tutmuyor yani sarjda kalsın saatlerce enerjıyı cıkardığımda kulaklık kendi kendine kapanıyor ve açılmıyor. Hareket ettiğinde gene kapanıyor. Bazen hareket halinde olmasada sürekli kapanıp açılıp bir dit sesi çıkarıyor ve bunu sürekli tekrarlıyor ancak sarj girişiyle biraz oynayıp birazda hareket ettirdiğimde durdurabiliyorum bunun dışında kafaya taktıgımızda videodaki hatayı sürekli tekrarlıyor. Bataryanın girişine ve çıkışına baktılar. Enerji veriyor ve normal bi enerji olduğunu söylediler Kulaklığın usb giriş yerinde bir problem olduğunu düşündüm ve orayı kontrol ettirdim bir telefoncuya sistem nerdeyse telefonla aynıydı çünkü bir problem olmadığını ancak değiştiriceğini söyledi ve değiştirdi Sorun da hiç bir değişiklik olmadı Hata verdiğinde ses bazen cızırtılı bir biçimde veriyor haporlörlerinde patlak oldugu ıcın değil çünkü patlak gibi bir ses vermiyor gayet düzgün veriyor Sorun hakkında yardımlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum Lütfen Eklediğim videoyu dikkatli bir biçimde izleyin. Zaten sorun orda net bir şekilde görünmektedir. Bunun dışında kulaklığın kendi cihazından sarj etmeye çalıştığımda ışıkları dahi yanmıyor yani hiç bir tepki vermiyor bluetooth cihazında problem olduğunu düşünüyorum ancak hareket etmediğinde kulaklıkta hiç bir problem olmadığını görüyorum.

Sorun sizce Bataryasındamı yoksa kulaklığın kablolarında kısa devre vs bir problemmi var. Ben bunu yapabilirim diyen güvenilir arkadaşlara kargo ile gönderebilirim kulaklığımı Okuduğunuz ve ilgilendiğiniz için Teşekkür ederim Videoyu izlemeyi lütfen unutmayın orda herşey net bir şekilde görünmekte.

iletişim öözel mesaj veya mail [email protected]

cadgem2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu güncel sorun devam etmekte.

cadgem2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu güncel sorun devam etmekte. ...................