Logitech G27-G29-G920

Bu konuyu okuyanlar

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar daha öncesinde Logitech GT (DFGT) kullanıyordum, şimdi onu sattım ve bu 3 Direksiyonlardan birini almayı planladım. Bütçem 1500₺. Aralarında çok fark var mı, G27 yeterli olur mu, G29 alırsam shifter yerine F1 vites mi kullanmayı tavsiye edersiniz, yoksa G920 mi ?

Sorularıma yanıt alabilirsem sevinirim.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Senelerce G27 hoşuma gitmiştir. Ama yenileri de daha işlevsel olarak geliştiğine eminim. Benim içimde kalan ukte sebebi ile kesinlikle G27 alırdım

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Senelerce G27 hoşuma gitmiştir. Ama yenileri de daha işlevsel olarak geliştiğine eminim. Benim içimde kalan ukte sebebi ile kesinlikle G27 alırdım

Çok teşekkürler, peki DFGT arasında çok bir fark var mı ? Yani DFGT yerine illa G27 almam gerektiren olay nedir ? Malzeme kalitesi illa vardır ama onun haricinde bişeyler var mı ?

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Çok teşekkürler, peki DFGT arasında çok bir fark var mı ? Yani DFGT yerine illa G27 almam gerektiren olay nedir ? Malzeme kalitesi illa vardır ama onun haricinde bişeyler var mı ?

DFGT'de manuel vites desteği ve debriyaj yok. Ayrıca hassasiyet konusunda da büyük bir fark var. Ayrıca direksiyonun ses sorunu var ve biraz fazla kullanım sırasında ses çıkartıyor.

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
DFGT'de manuel vites desteği ve debriyaj yok. Ayrıca hassasiyet konusunda da büyük bir fark var. Ayrıca direksiyonun ses sorunu var ve biraz fazla kullanım sırasında ses çıkartıyor.

Hocam birinle anlaşmaya çalışıyorum, 2. El G29 'u var. Temiz daha 1 yıl garanti mevcut. Çiziksiz kutusu ile satıyor 950 dedi son. Alınır mı ? Turkcellden alınmış tüm evrakları var sadece faturası yok.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Çalıntı olmasın hocam? Rica edin Turkcell'i arasın faturasını çıkarttırsın. Ayrıca G27 yerine G29 elbette alınır. Fiyat olarak bi fikrim ne yazık ki yok.

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Valla çalıntı mı bilmem ama aldım şuan kurulum yapıyorum. Turkcellden alındığına dair sözleşmeleride verdi [emoji16]

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Valla çalıntı mı bilmem ama aldım şuan kurulum yapıyorum. Turkcellden alındığına dair sözleşmeleride verdi [emoji16]

Aldınız sanırım hayırlı olsun o zaman, güle güle kullanmanız dileğiyle.