Logitech farem kafayı mı yedi?

Bu konuyu okuyanlar

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar merhaba laptop kullanıyorum ve logitech marka ex110 model klavye ve fare seti var dün gece yatarken her şey normaldi bu sabahta aynı şekilde ama şu anda farem sanki kafayı yemiş gibi fare tuşları bazen başmıyor sayfalar sürekli yukarı kayıyor sanki tekerleği çeviriyormuş gibi belki dedim pilden dir değiştirdim ama malesef aynı tekrar concect yaptım ama gene sorun devam ediyor acaba nedendir dersiniz yerni bi tane mi almam lazım sizce set point 6.15.6 kurulu
ürün bu klavye ve fare Logitech - Cordless Desktop® EX 110 customer reviews - product reviews - read top consumer ratings

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Garantisi devam ediyorsa eğer garantiye gönder. Gerekirse yenisini gönderirler en kısa sürede :)

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Garantisi devam ediyorsa eğer garantiye gönder. Gerekirse yenisini gönderirler en kısa sürede :)

kutusuna şimdi baktım garantisi devam ediyor ama garanti belgesi var fakat fatura yok :( nasıl yapmışım o hatayı anlamadım kabul ederler mi sizce ya da teknosa dan almıştım gitsem faturanın diğer nüshasını verirlermi acaba bana ?????

muhibbi

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ürünün seri numarası ile hallediyolar sıkıntı olacağını sanmam.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
valla herzamanki gibi çalışanın insiyatifine kalmış birşey. ben kvk garantili telefonun faturasını kaybetmiştim. gittim kvk bayiye fatura lazım dediler. sikayetvar.com a yazdım. aradılar bayiye bilgi verildiğini ve faturaya gerek olmadığını söylediler.

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Aynı olay benimde başıma geldi.Aldım eve getirdim bozuk.Hemen götürdüm geri.Anlayışlı çıktılar.Zate taktılar baktılar bozuk.Değiştirmişlerdi :)

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bende var ex110 kardeş şarjlı pil biterken yapıyor bende fare ekranda gelişi güzel geziyor :D

pil biterken yapıyor pilleri değiştir düzelir

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Benzer bir sorunu yaşamıştım. Bende farklı bir Logitech modeli var. Yüksek bir ihtimalle pillerden kaynaklanıyor.