Logitech DFGT Forza Horizon 3 ve Motorsport 7 için ayarlar

Bu konuyu okuyanlar

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi 2 oyun için direksiyon setimin ayarlarını tam yapamadım. Oynayan varsa ayarlarını paylaşabilir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim, ağız tadıyla oynamak istiyorum oyunları. Şimdiden teşekkürler.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,063
Yanlış bilmiyor isem Logitech DFGT (LOGITECH DRİVİNG FORCE GT) Gran Turismo® oyunu için üretilmiş bir direksiyon seti fh3 veya fm7 ile tam uyumlu olmayabilir ben yine araştırayım internetten

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yanlış bilmiyor isem Logitech DFGT (LOGITECH DRİVİNG FORCE GT) Gran Turismo® oyunu için üretilmiş bir direksiyon seti fh3 veya fm7 ile tam uyumlu olmayabilir ben yine araştırayım internetten
Çok teşekkür ederim, bende baya araştırma yapmıştım fakat çoğundan bir şey anlamadım. Güzel şekilde oynayanlarda görüyorum videolarda. Ets2 de sorun yaşamıyorum güzel bir şekilde oynanıyor.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,063
Bir iki yerde güncelleme ile desteği geldi diye yazmışlar yabancı forumlarda güncelleme kontrolu yapabilirmisiniz

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bir iki yerde güncelleme ile desteği geldi diye yazmışlar yabancı forumlarda güncelleme kontrolu yapabilirmisiniz
Şuan için onu yapmam zor işteyim çünkü. Oyun içinde ayarlarda direksyon seti gözüküyor, oyunların ikiside son sürüm. Sadece ayarlama kısmını beceremedim tam olarak (direksiyon hassasiyeti). Hadi motosport 7 neyse pist oyunlarını çok sevmiyorum zaten, ama Horizon 3ü yapabilseydim güzel olurdu. Şuan Motorsport 7 yüklü, yaşadığım sorun direksiyon seti ile oyun içi araç direksiyonunun senkronize olmaması.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,063
şöyle iki video var bakarsın bir ara

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
şöyle iki video var bakarsın bir ara
Tamamdır çok teşekkür ederim :) bu ikisini de izlemiştim aslında Forza Horizon da çok aşırı sorun yaşamıyordum, öyle hatırlıyorum hiç değilse. Ama Motorsport u çözemedim sağlık olsun. Tekrar çok teşekkür ederim yardımlarınız için akşama deniycem bunları.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,063
tamamdır sonuclarını bekliyoruz o zaman

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
@Mrtaltg Hocam şimdi denedim bi videodaki ayarları sadece logitech softwaredekileri yapabildim, araç güzel sürülüyor fakat hala hissiyat kötü gibi hani sanki direksiyon ve oyun bağımsız gibi diyim arada bir bağ yokmuş gibi :) bi Ets2 değil hala. Birde oyun içindeki ayarları yapamıyorum sürekli sıfırlanıyor çözemedim.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,063
Oyun içindekji ayarların sıfırlanması ile ilgili şikayetler var internette pc için tabi şu an için tam bir sonuç veren çözüm bulamadım denk gelirsem bilgisini paylaşırım

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Oyun içindekji ayarların sıfırlanması ile ilgili şikayetler var internette pc için tabi şu an için tam bir sonuç veren çözüm bulamadım denk gelirsem bilgisini paylaşırım
Onu da anlamadığım bi şekilde halettim hocam şuan kendi ayarlarımda kullanıyorum. Tek sıkıntı direksiyon hissi o akdar veya araçalr çok hızlı diye mi bana öyle geliyor bilmiyorum :)

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Aynı ayarlarla direk forza motorsport 7 yi açtım, oyun içi hiç bir ayar yapmadan girdim şuan o oyunda çok güzel oldu. Eve gidince ayarları ss alıp atarım belki başkaları da yararlanır.

Arif.kara61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu üstünden zaman geçmiş ama yardıma ihtiyacım var bende dfgt direksiyon var forza harizon 4 aldım onun için ayarlama yapıcam direksiyon ayarları yok direksiyon için gamesoftware indirdim yeni modelini görmedi sadece direksiyon için bir driver indirdim o açıldı ama forza 4 ün dosyasını exe sini bulmamı istiyor manuel şekilde ve ben dosyasını bulamıyorum yardım edin yoksa direksiyon oyunda pasif kalıyor gözükmüyor yardım edin lütfen

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Oyunun exe dosyasını kurulu olduğu dizinde bulman lazım. Youtubeden bak tüm direksiyonların o ilk ayarlamaları aynıdır. Forza horizon 3 te ben de güzel ayar yapamadım o yüzden oyunu sildim. Forza Motorsport 7 de çok güzel oynuyorum ama.