Lifecell hakkında

Bu konuyu okuyanlar

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Arkadaşlar mesala şu tarifeyi almak istiyorum instagram olsun internette gezinme olsun internet vermiyomu bu hepsini saçma sapan uygulamara vermişler.

Lifecell Super

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar mesala şu tarifeyi almak istiyorum instagram olsun internette gezinme olsun internet vermiyomu bu hepsini saçma sapan uygulamara vermişler.

Lifecell Super

Bu yazıda ne demek istediğini gerçekten anlamadım. Detaylı ve anlaşılır bir şekilde yazar mısın?

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Bu yazıda ne demek istediğini gerçekten anlamadım. Detaylı ve anlaşılır bir şekilde yazar mısın?
Dediği şu ben o 50 GB'ı belirtilen uygulamalar dışında istediğim gibi kullanamayacak mıyım ? Sadece 7 GB mı benim kullanabileceğim kısım.

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
lifecell faturasız upcall dan her yöne 500 dk veriyor upcal ile normal arama mı yapılıyor internet olmasa bile

bip den her yöne yada bip den bipe interneti iyi çekmediğinde konuşulamıyor

mutalvar34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
lifecele herşey internet üzerinden yapmak düşünce manasında güzel de hala türkiyenın çogu yerinde internet yok doğu bölgesine gelsinler 3g hala olmayan çok yer var uygulamanın içerigi çok saçma haklısın insanlar senin uygulamanı kullanmak zorunda mı

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Şuan kullandığım gencturkcell 49 Tl ye kullanıyorum sözleşmem bitiyor 2 ay içinde bana 70 liralık tarife öneriyorlar ne kadar mantıksız bi işse artık internet 14 gb oluyormuş ya arkadaş ben sana paketimi yükselt diyom aynı fiyattan devam ettir işte mecbur ya lifecelle geçiş yapıcam cünkü tarife kalmamış iflas eden firmalar gibi olmuş turkcell.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Lifecell kullananlar yazjn lutfen

Son düzenleme:

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
faturasız lifecell avantaj paketin içinde fizy ve türkcel tv ayrı ücret ödeniyor mu 30 tl nin içinde mi

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
hayır ödenmiyor paketin içinde

fizy ve türkcell tv + ne kadar paket kaldığımı göremiyorum online işlemlerden diğerleri görünüyor

türkcell tv paket içindeki tv + avantajınız kullanıma açıldığında ayrıca bilgi verilecektir yazıyor o ne tv + sonra mı açılıyor acaba

tv+ indirdim ama onaylamadım daha sms te öyle yazınca

Son mesajlar