lg'nin türkiye sitesi kadar kötü teknoloji firması sitesi görmedim

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
kötü teknoloji firması sitesi görmedim.Bir apple'ın sitesine bak,birde lg nin türkiye sitesine.. LG UK'e baktım adamlar yapmış yani tr ye baktım bişey yok o kadar video yapıyosunuz lg yetkilileriyle bi kerede istekte bulunun ilgilensinler

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
CES 2017 de tanıttığınız o kadar ürününüz var bari onları gösterin aramaya laptop yazıyorum vindows 7' li bilgisayar çıkıyor globalde o kadar reklamını yaptığınız ürün var( lg gram 2017) o ürünü biz illa yabancı kaynaklardanmı öğrenicez bir telefonun özelliklerine bakmak istedim bir site bu kadar mı be. sizdede bir telefon birde tv var zaten koskocam LG firmasının TR de çürütülmesini izliyoruz siz önce reklam yapmasını öğrenin LG türkiye tamam sizde bi ynde haklısınız birçok ürününüz türkiyede mevcut değil satışı bulunmuyor fakat en azından ürünü koyup bizi bilgilendirebilirsiniz. bu ürünün ülkenizde satışı mevcut değil diye. BİDE ŞU SATIN AL BUTONUNU SİZİN SİTENİZDEDE GÖRMEK İSTİYORUZ SİZ NEDEN HEP OPERATR FİRMALARLA ANLAŞMAK ZORUNDASINIZ ÜRÜNÜ SATILMAYACAK HALE GETİREN SİZSİNİZ .Appleın samsungun huaweinin sitesinde var .Önce biraz insanlara güven verip marka değerinizi yükseltin g4 ten sonraki izleniminizi düzeltin Piyasaya koskocaman biz geri döndük deyin bu hesabı sırf bunları sayıp dökmek için çtım ki müşteri yorumlarını dikkate alsınlar nickimdende anlayacağınız üzere ben bir lgseverim bu firmanın son çö zümünü(garip gelebilir ama samsungun lg'yi satın alması )görmek istemediğimden bunları yazıyorum .SDN ekibine buradan şunu söylemek istiyorum . Şunu şu LG yetkilisi geldiğinde(eğer okuyosanız ) bunların içinden olabilecekleri ona iletmeniz .iyi günler

Son mesajlar