Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

olmuş mu bu sefer ?

• lg işte

Kullanılan: 12 22.2%
  • mis gibi telefon

Kullanılan: 31 57.4%
  • idare eder

Kullanılan: 11 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    54

Bugün Lg Türkiye ile iletişime geçtim v30+ titan siyah ve beyaz renkleri Türkiye de satılacakmış arkadaşlar malesef mavi rengi yollamıyorlar gene

TR'de çatır çutur satacak mavi note 8i de niyeyse getirmiyorlar
S8i getirdiler en azindan sonradan
Sorma anlamadım gitti nedir bu renk politikası adamların çözemedim neden Türkiye de olmaz bütün renkler çok enteresan.Beyazı kafadan eleriz titan yada siyah alınır ikisi arasından da siyah olur heralde :)

benim de acaip hosuma giden bir cihaz ama nedense hep LG konusunda çekincelerim bulunmakta ... bakalim belki bundan sonraki seriyi yakalariz .. s8 den sonra bir daha s serisi Samsung kullanacagimi dusunmuyorum ..

Hmm arkadaş s serisi almayi dusunmuyorum dedide.birşeyinden illallah gelmesi lazimki bunu yazsin.sans işi bu elektronik eşya ya
Kesinlikle öyle mesela lg telefonlarda herkes yaygara yapıyo falat yıllardır sorunsuz g4 g5 kullananlarda var ki bugün işyerinden arkadaşım cebinden iki tane lg g2 çıkardı yok artık dedim hala sorunsuz kullanıyomuş:)

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Kesinlikle öyle mesela lg telefonlarda herkes yaygara yapıyo falat yıllardır sorunsuz g4 g5 kullananlarda var ki bugün işyerinden arkadaşım cebinden iki tane lg g2 çıkardı yok artık dedim hala sorunsuz kullanıyomuş:)
düne kadar halen g2 mi kullanıyordum sıkıntısızca desem biraz abartı olur ama ufak sıkıntıları vardı artık :)

Haklisiniz şans işi işte ya.sorunsuz tlefon kullanabilmek

V30 u sorunsuz bi şekilde kullanmayl ümit ediyorum 25 ocakta alıcam gibi :) şans dileyin ;)
Şansiniz bol olsun.umarim sorun yaşamazsiniz.alinca deneyimlerinizi yazarsiniz umarim.
Kacirmadan okuru insallah.bununla ilgili konu acarsanz ve ben göremem belki.beni etiketlermisiniz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada tr satişa sunulcakmi yoksa yurt dişindan falanmi getirtiyorsunuz

Son düzenleme:
Şansiniz bol olsun.umarim sorun yaşamazsiniz.alinca deneyimlerinizi yazarsiniz umarim.
Kacirmadan okuru insallah.bununla ilgili konu acarsanz ve ben göremem belki.beni etiketlermisiniz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada tr satişa sunulcakmi yoksa yurt dişindan falanmi getirtiyorsunuz
25 ocakta v30+ Türkiye de satışa çıkacak bi aksilik olmazsa.alırsam deneyimlerimi aktarmaya çalışırım sizide etiketlerim tabi ki

lgsever

Profesör
S8plus (4 ay) - huawei mate 10 (1 hafta) - son olarak LG V30 (5 gündür kullanıyorum) 3700TL ye Delta garantili satın aldım. Cihaz çok şık çok hafif arayüz hızlı ama SAR değeri beni ilgilendirmez derseniz Huawei Mate 10 (pro değil) özellik ve hız bakımından hepsinden önde derim. LG V30 malesef V20 ve G6 gibi kısmetsiz daha doğrusu zamanlama problemi olan bir telefon. Fiyatı yüksekken bile telefoncular 3200TL takasa fiyat veriyorlar. Ses - hafiflik - estetik önemliyse bu para verilir ama 1 ay sonra bu telefon 2700 bandına düşer zaten piyasada hem S9 hemde SD845 cihazları görmeye başlarız
Eğer vaktiniz olursa V30 hakkındaki düşünceleriniz olumlu olumsuz görüşleriniz hakkında konu açabilirmisiniz.

Bugün güzel bir bilgi aldım V30+ ile ilgili.V20 de ki gibi özel bir kutu ile gelecekmiş Türkiye ye v20 de olduğu gibi hediyelerle geliyor yani v30+ haberiniz olsun @lgsever @nilgunakbas

lgsever

Profesör
Bugün güzel bir bilgi aldım V30+ ile ilgili.V20 de ki gibi özel bir kutu ile gelecekmiş Türkiye ye v20 de olduğu gibi hediyelerle geliyor yani v30+ haberiniz olsun @lgsever @nilgunakbas
Yalnız o zaten özel B&O kulaklığıyla gelecekti büyük ihtimal hediye diye onu verecekler onun yanındada verebilcekleri en fazla neki üstelik G7 ye yapmazlar değil mi aynısını

Son düzenleyen moderatör:
Yalnız o zaten özel B&O kulaklığıyla gelecekti büyük ihtimal hediye diye onu kakalayacaklar onun yanındada verebilcekleri en fazla neki üstelik G7 ye yapmazlar değil mi aynısını
G7 nin çıkışı uzayacakmış sanırım bugün bi yayında dinledim g7 bitmiş ceo ya göstermişler bu olmamış tekrar yapın tarzı bişey demiş heralde :)o kulaklıklar v30+ da zaten geliyo yanında kablosuz şarj adaptörü cam powerbank fln gibisinden hediyeler olur belki

lgsever

Profesör
G7 nin çıkışı uzayacakmış sanırım bugün bi yayında dinledim g7 bitmiş ceo ya göstermişler bu olmamış tekrar yapın tarzı bişey demiş heralde :)o kulaklıklar v30+ da zaten geliyo yanında kablosuz şarj adaptörü cam powerbank fln gibisinden hediyeler olur belki
Lg nin kablosuz şarj adaptörü yok diye biliyorum kırılmaz cam üstünde geliyor diye biliyorum powerbank olursa güzel olur ama lg nin bir veya iki power bank ini gördüm onlarda eskiydi koyacaklarsada hem yeni hemde yüksek kapasiteli olmalı bence sadece onun yanında lg tone studio verseler olabilir kılıf olabilir zaten dönüştürücüler içinde gelecekmiş.yeni 360 cam tanıtmadı diye biliyorum hi fi dönüştürücü iyi bir şey ama geçen seneki rezillik olmaz umarım hediye geliyor telefonla uyumlu değil

Lg nin kablosuz şarj adaptörü yok diye biliyorum kırılmaz cam üstünde geliyor diye biliyorum powerbank olursa güzel olur ama lg nin bir veya iki power bank ini gördüm onlarda eskiydi koyacaklarsada hem yeni hemde yüksek kapasiteli olmalı bence sadece onun yanında lg tone studio verseler olabilir kılıf olabilir zaten dönüştürücüler içinde gelecekmiş.yeni 360 cam tanıtmadı diye biliyorum hi fi dönüştürücü iyi bir şey ama geçen seneki rezillik olmaz umarım hediye geliyor telefonla uyumlu değil
Yani en azından bir kılıf bile koyarak apple dan farklı olduğunu göstermek çok kolay huawei bu işi iyi yapıyo kırılmaz cam üstünde geliyo derken zannetmiyorum v20 de öle mi yapmışlar ?

stat counter