Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

olmuş mu bu sefer ?

• lg işte

Kullanılan: 10 23.8%
  • mis gibi telefon

Kullanılan: 22 52.4%
  • idare eder

Kullanılan: 10 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    42
Arkadaşlar bu konuyu açma amacım biraz canımın sıkılmış olup bir de telefonlar hakkında konuşmak istemem :D Bugünkü dozumu alamadım arkadaşlarla buluşmadık diye :p Neyse şaka bir yana LG V30'dan ne bekliyorsunuz ? Sizce Note 8 'i bükebilecek mi ? Yarın tanıtılacak bu arada dün S8 Plus aldık V30'un cıkacagını bile bile , birde Samsung deneyimlemek istiyordum inşallah V30 geçmez bu cihazı :D

Neyse bence V30 bu sefer olacak nasıl olsa LG G6 ile her ne kadar amiral gemisi bir cihaz yapamasada hatta geçen senenin S7 sini geçemesede bu sefer yapabilir bence , G6 da kronik sorunlara elveda dedik , V30 da da düşük donanıma elveda diyeceğiz maddeler halinda bir kaç tanesini yazayım

G6 nın V20 den bile kötü yanları vardı .

-Bir kere OLED ekran gelecek bunu çok merak ediyorum özellikle Samsung'un OLED ekranda yaptığı başarıyı yapcağını sanmıyorum , OLED 'in başındaki AM kısaltması önemli bir şeymiş acaba LG de öyle bir şey yapabilcek mi ? AMPOLED filan :D Neyse Ghostsuz bir ekran olcaktır pil ömrüne de katkı sağlar
-S835 ile gelecek nihayet
-V serisinin ses özellikleri gayet iyiydi V30 da stereo hoparlörlerle gelirse gerçekten çok iyi bir cihaz olabilir bence
-2. ekran yok ama Always on var hem daha ince çerçeveli
-Ön kamerayı G6 dan önceki gibi 120 derece hatta 130 'a çıkartsalar iyi olur birde ön kamerada ciddi bir düzeltme bekliyorum (gerçekten G6 nın ki rezalet)
-Arka kamerada 2. kameranın bokeh efekti için kullanılmasını cidden bekliyorum ama LG sanki yapmayacak , inşallah yapar .

lgsever

Profesör
Ben gerçekten güzel şeyler bekliyordum fakat bu yazını gördükten sonra vazgeçtim ayrıca çift ekranlı gelmeyecek olması beni üzdü ancak bu tercih meselesidir.Hem ben G6 yıda böyle beklemiştim ancak tırt çıktı.Sonrasında ise note 8 e rakip olması için kalemi olması gerekir.Zaten
-128 gb rom
-6 gb ram
-çifte oisli çift kamera diyafram açıklığı 1.6 veya 1.7 olmalı
diye düşünüyorum kronik sorunu olmaz ve lgnin serbest düşüş politikasına uğrar ise efsane olur 4-5 aya 2300 civarına düşer ise alınır ancak hiçbir lg telefonu 2600 den fazlasını haketmez.

cern99

Profesör
V20 kadar başarılı olacağını sanmıyorum. Note 8 ile kafa kafaya bir cihaz olacağını hiç hiç sanmıyorum. Kısacası fazla beklentim yok ama bakalım.

lgsever

Profesör
Asıl merak ettiğim xz1 acaba sony tasarım anlayışını değiştirecek mi

Ben gerçekten güzel şeyler bekliyordum fakat bu yazını gördükten sonra vazgeçtim ayrıca çift ekranlı gelmeyecek olması beni üzdü ancak bu tercih meselesidir.Hem ben G6 yıda böyle beklemiştim ancak tırt çıktı.Sonrasında ise note 8 e rakip olması için kalemi olması gerekir.Zaten
-128 gb rom
-6 gb ram
-çifte oisli çift kamera diyafram açıklığı 1.6 veya 1.7 olmalı
diye düşünüyorum kronik sorunu olmaz ve lgnin serbest düşüş politikasına uğrar ise efsane olur 4-5 aya 2300 civarına düşer ise alınır ancak hiçbir lg telefonu 2600 den fazlasını haketmez.
Çift ekran gerçekten sadece bir heves meselesi , bak ben kullanıyorum ama çokta gerek yok , G6 tırt çıktı ama kronik sorunları düzelttiler şimdide dediğim gibi G6 da eksik olan her şeyi düzeltcekler , Note 8'e rakip olması için illa kalemi olması gerekmez ki :D Ben mesela hiç kalem olan telefon aramadım hayatımda . Ayrıca en azından benim için 32 / 64 GB hafıza ve 4 GB RAM gayet yeterli ama kameraya bassınlar donanımı diyorum , gerçekten kamera benim için en önemli noktalardan biri

Ekran , kamera ve arayüz çok önemli benim için .

Diyafram büyük ihtimal 1.6 ile gelcek bu seferde LG yamuk yaparsa zaten yüzüne bakmam , S8 Plus aldıkta gerçekten Samsung arayüzü çook profesyonelce tasarlanmış ama LG in kamera arayüzü daha güzel bence .
--- Gönderi Güncellendi ---
poled ekranla gelme ihtimali yuksek lg v30un
Kesin POLED ile gelecek , ama Samsungunki kadar kaliteli gelir mi onuda yarın sabah görcez .
V20 kadar başarılı olacağını sanmıyorum. Note 8 ile kafa kafaya bir cihaz olacağını hiç hiç sanmıyorum. Kısacası fazla beklentim yok ama bakalım.
Bence Note 8 ile kafa kafaya gelebilir , bu seferde olmassa hiç olmaz :D , Nedenide Samsungun aslında S8 'e pek çok şey eklememesi Note 8 de . Note 8 'e kafa tutamassa S8 'e de tutamaz .
Asıl merak ettiğim xz1 acaba sony tasarım anlayışını değiştirecek mi
Rüyanda görürsün , sony'i eskiden severdim ama rüyamızda görürüz öyle bir şeyi :D

parmak izinin yeri daha iyi bir yerde olabilir
Bence arkası gayet iyi , en azından kameranın yanında değil , ama ben Samsung S8 de oldugu gibi basınca duyarlı home tuşu olsun kesinlikle isterim , mükkemmel bir şey, tüm uygulamaları tam ekran açıyorum çıkacağım zaman tak diye basıyorum , bu arada bilmeyenler için söylemiş olayım home tuşu ordaymışcasına sert basınca işliyor :D

Root gerçekten çook önemli V10 'umdan sıkılma sebebim .

Bence arkası gayet iyi , en azından kameranın yanında değil , ama ben Samsung S8 de oldugu gibi basınca duyarlı home tuşu olsun kesinlikle isterim , mükkemmel bir şey, tüm uygulamaları tam ekran açıyorum çıkacağım zaman tak diye basıyorum , bu arada bilmeyenler için söylemiş olayım home tuşu ordaymışcasına sert basınca işliyor :D

Root gerçekten çook önemli V10 'umdan sıkılma sebebim .
benım fıkrıme göre arkanın ne tarafına konulduğu değil arkaya koyulması bile yeterlidir problem için ,

Arka tarafta parmak izi tarayıcısı olmaz bu kadar net ,

1. si ilk başta arkaya konulup tüketiciye böyle ezberletseler daha sonra öne koysalar şaşırmazdık çünkü hayatı kolaylaştırıcı etken teknoloji. ama ters yapıp sanki 2020 nin teknolojisini 1980 e çevirmektir parmak izini arkaya koymak , ister apple olsun ister samsung olsun ister sony farketmez

benım fıkrıme göre arkanın ne tarafına konulduğu değil arkaya koyulması bile yeterlidir problem için ,

1. si ilk başta arkaya konulup tüketiciye böyle ezberletseler daha sonra öne koysalar şaşırmazdık çünkü hayatı kolaylaştırıcı etken teknoloji. ama ters yapıp sanki 2020 nin teknolojisini 1980 e çevirmektir parmak izini arkaya koymak , ister apple olsun ister samsung olsun ister sony farketmez
Arkası bence daha ergonomik , telefon masanın üstünde değilse tabi , elinizdeyse kesinlikle arkada olmayan telefon tercih etmem . Siz kullandınız mı bilmiyorum ama kullanmadıysanız belki denemeniz lazımdır .

lgsever

Profesör

Sony gibi yana koysalar neyse

Ben lg ve samsungtaki bu yeni tasarım anlayışını beğenmedim.Tasarımını en çok beğendiğim cihaz kalıp olarak xperia xa1 ultra sonynin burda yaptığı tek hata parmak izinin olmaması.Çerçevenin yana doğru ince olması yetiyo bence tabi alt ve üst boşluklar fazla olmayacak ve simetrik olacak.Gövde v10 gibi çelik kasa olmasını isterdim açıkçası arkası da v10un modernize edilmiş hali gibi.Yani Özetle ön tarafı xa1 ultra gibi gövde ve arkası v10un modernize edilmiş hali gibi parmak izi yanda olsa harika olurdu.Telefon biraz kalın olsada sağlam olmalı en azından ben çünkü telefonu kılıfla kullanmayı sevmiyorum.
Lgnin arayüzü zaten güzel sesi ve ekranı da güzel pili iyi olurda kamerayı da düzeltirse tadından yenmez.

lgsever

Profesör
İzledim izledim efso olmuş ama depolama ile ramini görmedim kamera muhteşem birde kıytırıktanda olsa ikinci bir ekran var

stat counter