LG V20 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
LG'nin en yeni ve en iyi telefonu V20 kullanıcıları, meraklıları soru, sorun, öneri ve görüşlerini buradan paylaşıyor.

lg-v20-1473212877.jpg

Detaylı Teknik Özellikleri :LG V20 Tanıtıldı! İşte Özellikler! - ShiftDelete.Net

LG g5 modeli ile istediği başarıyı yakalayamadı, peki v20 modeliylse istediği başarıyı yakalayabilecek mi?
Sizin bu konu hakkinda görüşleriniz neler?

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Telefonda tek eksik yönü pil 4000 Mah olsa iyiydi ön kamerada flaş olsa iyiydi malesef Lg gene benim için hüzün oldun gözlerim doldu G sersini bozdun efsane G2 gibi kasa yapıp üstüne pili büyüt Snapdragon 830 işlemci 8gb Ram 20 Mp arka 13 mp ön çift hoparlör olsa tadından yenmez batarya yüksek dahili hafıza 128gb yapsan alıcam seni Lg de bunlar olmayınca hüzün oluyor bende :)

Reaksiyon puanı
2,554
Çok beğendim fiyat çok yüksek olmasa almayı düşünüyorum.Tasarım kullandığı malzeme ve değişebilir bataryası güzel olmuş onun haricinde telefonda en çok baktığım özellik kamera ve ekran onlarda çok iyi buna ek olarak öndeki 2. Ekran farklılık yaratmış ses kalitesi de baya iyiymiş özel çalışılmış.Varsın batarya kötü olsun benim için sıkıntı değil.

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Tek beğendiğim yanı ses üzerine düşmüş olmaları heleki kutudan beoplay h3 çıkacağını öğrenince baya şaşırdım. Fakat gel görki g4 ten yana lg den dilim yandı. Ayrıca cihaz çokta büyük benim için. G4 ede çok fazla alışamamıştım ekran büyüklüğüne

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
LG V20 ne zaman gelir ülkemize bilen varmı ?

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Ne kadar güzel olursa olsun ülkemizde ki bu vergilendirme olduktan sonra maalesef ki alınmaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Genel LG sorunu olan video çekme düzeltilirse ki (youtubeda videolarda düzelmiş gibi gözüküyor)
LG batarya tüketme hastalığına çare bulduysa iyi cihaz çok iyi cihaz

BySxLx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
9 Aralıkta geliyor. Fiyat 2799-3199 arası olacak büyük ihtimalle.

KaakMaZoT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Telefonda tek eksik yönü pil 4000 Mah olsa iyiydi ön kamerada flaş olsa iyiydi malesef Lg gene benim için hüzün oldun gözlerim doldu G sersini bozdun efsane G2 gibi kasa yapıp üstüne pili büyüt Snapdragon 830 işlemci 8gb Ram 20 Mp arka 13 mp ön çift hoparlör olsa tadından yenmez batarya yüksek dahili hafıza 128gb yapsan alıcam seni Lg de bunlar olmayınca hüzün oluyor bende :)
Arkadaş pc degil, telefon bu. Günümüz şartlarında 4 gb fazlasıyla yetiyor ki 8 gb ram sadece gösterişten başka birşey değil bana göre. G3 kullanıyorum yapamadığı hiç birşey yok 2gb ram var. Şuanda gpu yetersiz kalıyor ama çokta sorun değil. Pil konusunda kesinlikle haklisin. V10 24bit ses cipi olduğundan pili çok harcıyor diye söyleniyordu incelemelerde ki bu v10 32bit ses cipi ve daha üstün özellikler içeriyor sanırım pil yetersiz gelebilir gerçi yedek Pil ile sorun aşılabilir. Sanırım lg çıkarılabilir pil yaptığı için bu şekilde haraket etmiştir diye düşünüyorum.

KaakMaZoT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
3000 tl aslında bir cihaz için gerçekten çok para ama öyle bir hale gelmiş ki piyasa buna bile normal fiyat diyoruz. Şimdi aşırı müzik dinleyen bir insan 32 bit Dac için (piyasasını bipmiyorum) 1500 tl verebilir gözünü kırpmadan, üstüne Hi-Fi kulaklık fiyattan emin değilim ama 500 tl de ona diyelim oldu sana 2000 tl. Üstüne 1000 tl daha ver ekstra özellikleri ve artı hediyeleri ile (32bit dac aparati, Hi-Fi kulaklık ve 360 kamera) birlikte bu cihazı almak daha mantıklı hale geliyor bu şekilde. Turkiyede lansmanı yapılmış fiyatı 2999 tl ve hediyeleri cabasi. Buna vereceğime iphone alırım diyen zihniyetler var. Bunu söylerken cihazdan istediğiniz nedir ona göre düşünüp söyleyin. Şahsen kontratlı olarak alacağım. Suanki cihazım lg G3 değişim zamanı geldi artık. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
3000 tl fiyatla giriyor.Sence 4000 olsa satar mı?3600 tl fiyata satılan note 7 900$ fiyata satılırken,bu 1000$ falan mı olacaktı?
869 dolarlık 7 Plus 128 GB Türkiye'de 4200 TL
900 dolarlık Note 7 64 GB Türkiye'de 3600 TL samsung karından kıstıNote 7 de LG , v20de artık iyice kısmış

Reaksiyon puanı
2,554
İphone fiyatlarından sonra heleki bu telefon ve hele de hediyeleriyle bu fiyat oldukça güzel olmuş lgyi tebrik etmek lazım.

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
869 dolarlık 7 Plus 128 GB Türkiye'de 4200 TL
900 dolarlık Note 7 64 GB Türkiye'de 3600 TL samsung karından kıstıNote 7 de LG , v20de artık iyice kısmış

Bana göre kar dan kısmak değil. Milletten yolunacak tüyü azaltmaktır.3000 tl olarak gelecekmiş cihaz. Acıkcası 3k para vercek olsam alternatifsiz iphone alırım. lg nin sunduğu destek oratda ortalama 2 yılda destek bitiyor veya artık gübncellemeler azalıyor. Servislerinde kronik cihazlarla bası dertte. Giden cihazlr baya bekletiyor dönmeyi. Acıkcası parası olup risk almak isteyen maceraperest kişiliklerin alacağı cihazdır v20. (burası kişisel) tasarımı berbat bana göre hiçbir albenisi yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bana göre kar dan kısmak değil. Milletten yolunacak tüyü azaltmaktır.3000 tl olarak gelecekmiş cihaz. Acıkcası 3k para vercek olsam alternatifsiz iphone alırım. lg nin sunduğu destek oratda ortalama 2 yılda destek bitiyor veya artık gübncellemeler azalıyor. Servislerinde kronik cihazlarla bası dertte. Giden cihazlr baya bekletiyor dönmeyi. Acıkcası parası olup risk almak isteyen maceraperest kişiliklerin alacağı cihazdır v20. (burası kişisel) tasarımı berbat bana göre hiçbir albenisi yok
Ben buna anca random atarım iPhone alırım diyor.
İgrujiajsjehehebrhrbbrhrvrjrbjrbejebeje en rjrbej2jwjwiwiqiqj9qjwhwjwjb

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
iPhone'un desteği iyi,ona lafım yok ama özellikle 6 modeli aşırı sorunlu.Neredeyse 6 kullanıpta sorun yaşamayan yakınım yok.Mesela biz ailecek apple kullanırız,ne yazık ki sık sık genpa ile muhatap oluyoruz.
--- Gönderi Güncellendi ---
Beğeniyordur onu alır bu kadar aşağılayacak bir durum yok ben de touchwizden nefret ettiğim için Samsung almam ama sen seversin alırsın.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben de normalde sevmem ama dediğim gibi V20 gerçekten de çok güzel olmuş.;)

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9

adacdcafgxdcaxgfdcaxdgafxg
iPhone'un desteği iyi,ona lafım yok ama özellikle 6 modeli aşırı sorunlu.Neredeyse 6 kullanıpta sorun yaşamayan yakınım yok.Mesela biz ailecek apple kullanırız,ne yazık ki sık sık genpa ile muhatap oluyoruz.

Beğeniyordur onu alır bu kadar aşağılayacak bir durum yok ben de touchwizden nefret ettiğim için Samsung almam ama sen seversin alırsın.

He de geç bosver. Ugrasılmaz böylesilerle. evet 6 kötü telefon bana görede. söyle dusunelim apple da 6 serisi sıkıntı (s değil) ama lg de gördüğüm kadarıyla amiral gemilerinin her serisi sıkıntılı. g2 ekranı (ki kullanan arkadasımdada aynı sapsarı olmus bir kenarı ekranın). g3 ün catlaması g4 ün ghost screen ve anakart yanması (ki bu 2 sorunu bizzat yasadım). g5 tede ghost screen v10dada ghost screen. acıkcası bu telerfon 2000 lira 1500 de olsa almam. telefn iyi ama lg.
Ben de normalde sevmem ama dediğim gibi V20 gerçekten de çok güzel olmuş.;)

inan telefonları kullnaması güzel. ama kronik hasarları yüzünden bir süreden sonra nefret olusabiliyor.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
adacdcafgxdcaxgfdcaxdgafxg

He de geç bosver. Ugrasılmaz böylesilerle. evet 6 kötü telefon bana görede. söyle dusunelim apple da 6 serisi sıkıntı (s değil) ama lg de gördüğüm kadarıyla amiral gemilerinin her serisi sıkıntılı. g2 ekranı (ki kullanan arkadasımdada aynı sapsarı olmus bir kenarı ekranın). g3 ün catlaması g4 ün ghost screen ve anakart yanması (ki bu 2 sorunu bizzat yasadım). g5 tede ghost screen v10dada ghost screen. acıkcası bu telerfon 2000 lira 1500 de olsa almam. telefn iyi ama lg.

inan telefonları kullnaması güzel. ama kronik hasarları yüzünden bir süreden sonra nefret olusabiliyor.
Umarım bu sefer sıkıntı olmaz.:)

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Lg harbi iyi telefon yapmış. Yanında verdikleri ekstralar filan çok iyi.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,279
2999TL derken? Neyse yakın zamanda 2000 bandının bile altına ineceğini düşünüyorum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,279
Bu dolar kuru ile o iş biraz zor. Ve iyi telefon çıkarmışlar fiyasko değil düşeceğini sanmıyorum
Dolar kuru? Dolar sadece şişirildi. O şişme iner, ben telefona fiyasko demedim. Sadece ülkemizde (Samsung ve Apple piyasası hareketli insanların gözünde ha samsung kaliteli ha apple kaliteli imajı yaratıldığı için diğer markalar o imajı hala kırmayı başramadı ve hala arkadan geliyorlar bu yüzden LG dahil diğer markalar samsuıng ve apple kadar tutulmuyor) LG pek tutulmuyor kim ne derse desin. Bu yüzden fiyatları süratli bir şekilde düşme gösteriyor.