LG V20 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dolar kuru? Dolar sadece şişirildi. O şişme iner, ben telefona fiyasko demedim. Sadece ülkemizde (Samsung ve Apple piyasası hareketli insanların gözünde ha samsung kaliteli ha apple kaliteli imajı yaratıldığı için diğer markalar o imajı hala kırmayı başramadı ve hala arkadan geliyorlar bu yüzden LG dahil diğer markalar samsuıng ve apple kadar tutulmuyor) LG pek tutulmuyor kim ne derse desin. Bu yüzden fiyatları süratli bir şekilde düşme gösteriyor.
Valla düşşe güzel olur. Çok sağlam cihaz insanlar ucuz bari alsın. Malum ülkemizin durumu ortada

KaakMaZoT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Lg de G serisi hızla fiyat düşüyor ama V serisinde pek kolay değil o is. V10 bile hala yüksek fiyatlarda şuanda. Kaldiki v20 fiyatı zor düşer.

KaakMaZoT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Vallahi bekliyorum bayagidir gelecek diye ama hala ingiltereye gelmedi neden bilmiyorum [emoji33][emoji33] kontratın ayin 18 inde bitiyor sanırım buraya gelene kadar bekleyeceğim :(

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Daha SDN'de inceleme videosuda yayınlanmadı canım sıkıldı.:(

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Zaten inceleme adi altinda reklam yapmak icin video cekiyorlar,cok dert degil.
Yaninda verilen oyuncaklarda indirim yok. Piyasadan da toplasan 3k olur zaten.
Ne bileyim ya umarım bu hafta yayınlanır.
Yanlız kafama takılan bir şey oldu bu telefonda ki UsbType-C slotu 2.0'mı 3.0'mı Quick charge 3.0 var ama o konuda kararsız kaldım eğer öyleyse G5 kullanmak daha mantıklı olacak!:(

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
şunun surasında 3 ay sonra yeni telefonlar çıkacak. üst modeller. lg v20 bu kadar geç çıktıktan sonra hiç bir cazibesi kalmadı bana göre. birkaç ay önce piyasaya sürülseydi diğer ülkelerdeki gibi, makul olabilirdi. ama şu an alacak olanlar hem sorunlarını görmek için beklesin derim hem de o arada yeni çıkacaklarla kıyaslasınlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
şunun surasında 3 ay sonra yeni telefonlar çıkacak. üst modeller. lg v20 bu kadar geç çıktıktan sonra hiç bir cazibesi kalmadı bana göre. birkaç ay önce piyasaya sürülseydi diğer ülkelerdeki gibi, makul olabilirdi. ama şu an alacak olanlar hem sorunlarını görmek için beklesin derim hem de o arada yeni çıkacaklarla kıyaslasınlar.
Yeni çıkanların çok pahalı çıkma ihtimali var
Lg v20 hep bir köşede bir alternatif olarak bekleyecek bence

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Mantıklı bir bakış açısı.:)

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
Yeni çıkanların çok pahalı çıkma ihtimali var
Lg v20 hep bir köşede bir alternatif olarak bekleyecek bence
3000 lira az değil :) ki yeni çıkacakların dolar olarak fiyatı da bu telefonla hemen hemen aynı hatta daha düşük de olabilir. 690 doalr gibi bi rakam bekleniyor mesela htc 10 için. yani sadece bizim için değil dışarı da ekonomik durumu ele alırsan çok pahalı çıkarmaları mantıklı değil. millet hiç almaz. sonuçta her ülkede bir psikilojik sınır var, onlarda bir şekilde hesap yapıp ona göre seçiyor. bizim ülkemizde de iphone hariç daha 3000 üstü diyen olmadı sanırsam. o bile fazla ve insanlar düşmesini bekliyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Mantıklı bir bakış açısı.:)
dikkat etmeye değer.

M

Murat Burç

SDN Okuru
3000 lira az değil :) ki yeni çıkacakların dolar olarak fiyatı da bu telefonla hemen hemen aynı hatta daha düşük de olabilir. 690 doalr gibi bi rakam bekleniyor mesela htc 10 için. yani sadece bizim için değil dışarı da ekonomik durumu ele alırsan çok pahalı çıkarmaları mantıklı değil. millet hiç almaz. sonuçta her ülkede bir psikilojik sınır var, onlarda bir şekilde hesap yapıp ona göre seçiyor. bizim ülkemizde de iphone hariç daha 3000 üstü diyen olmadı sanırsam. o bile fazla ve insanlar düşmesini bekliyor.

dikkat etmeye değer.
Note 7 3600 Blacbery priv 3500 S7 Edge 3300 S6 edge plus 3100 microsoft 950 xl 3100den çıktı
HTC 11 asla ve asla 690dolardan çıkmaz hele bahsedilen özelliklerle asla
S8 950 dolar olarak bekleniyor
Almak istersek şuan nereden alabiliriz bilgisi olan var mı?
Lg V20 Cep Telefonu - n11.com sadece N11 de gözüküyor

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
Note 7 3600 Blacbery priv 3500 S7 Edge 3300 S6 edge plus 3100 microsoft 950 xl 3100den çıktı

The best way to judge is taking a look at the pricing for the HTC 10, which cost £570 or $699 (about AU$960). Expect it to be a similar price when we see the release of the HTC 11.

tahmin zaten. ben samsung piyasasını hiç takip etmeyen biri olarak onları bilmiyorum. blackberry ile microsoft da sadece kendi müşterisine hitap ediyor nerdeyse. ben htc lg sony huawei zte vs vs gibi biraz daha satan markalar için dedim.

şu an priv'e baktım 2000 liranın altına hb de çıktı direk. yani biraz eski bişey demek ki bu kadar düştüğüne göre. ben şahsım adına söyleyim, 3000 bile fazla bir rakam. imkanım yeter elhamdulillah, taksitsiz rahat rahat alırım ama o parayı vermem diye düşünüyorum.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612

dikkat etmeye değer.
Aynen.

M

Murat Burç

SDN Okuru
The best way to judge is taking a look at the pricing for the HTC 10, which cost £570 or $699 (about AU$960). Expect it to be a similar price when we see the release of the HTC 11.

tahmin zaten. ben samsung piyasasını hiç takip etmeyen biri olarak onları bilmiyorum. blackberry ile microsoft da sadece kendi müşterisine hitap ediyor nerdeyse. ben htc lg sony huawei zte vs vs gibi biraz daha satan markalar için dedim.

şu an priv'e baktım 2000 liranın altına hb de çıktı direk. yani biraz eski bişey demek ki bu kadar düştüğüne göre. ben şahsım adına söyleyim, 3000 bile fazla bir rakam. imkanım yeter elhamdulillah, taksitsiz rahat rahat alırım ama o parayı vermem diye düşünüyorum.
Bende vermem yani verirsem 3000 tl vereceğim nadir cihazlardan biri V20
Erken çıksaydı çoğu cihaza kök söktürürdü.

Son düzenleyen moderatör:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Erken çıksaydı çoğu cihaza kök söktürürdü LG'nin mallığı işte
Hiç sorma daha inceleme videosu bile yayınlanmadı.:(
Erken çıksaydı çoğu cihaza kök söktürürdü LG'nin mallığı işte
Hiç sorma daha inceleme videosu bile yayınlanmadı.:(

turnmiles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Teşekkür ederim hediye seti yok burada büyük ihtimal, gidip elle tutulur biryerde bile satış olmayınca insan tırsmiyor değil lgden sonrası için.. Bilemedim alan var mı memnun mu?

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Ne bileyim ya umarım bu hafta yayınlanır.
Yanlız kafama takılan bir şey oldu bu telefonda ki UsbType-C slotu 2.0'mı 3.0'mı Quick charge 3.0 var ama o konuda kararsız kaldım eğer öyleyse G5 kullanmak daha mantıklı olacak!:(
LG V20 - Full phone specifications
version 2.0 varmış

Bu modelin 2 versiyonu var. biri 32gb,diğeri 64 gb. Her iki modelde de 4gb ram var. quıckcharge 3.0 var.
Zaan darlığından karşılaştırma videolarını seyredemedim ve yabancı forumlara da göz atamadım ama sağdan solda okuduğum kadarıyla kamerası şu anda en iyi android telefon deniliyor. Zaten bu mecrada huawei p9, s7 edge vardı. İphone kamerası tam bir çöp, beş para etmez. Bunu 6s plus kullanan biri olarak söylüyorum.

cat 12 modem ile geliyormuş, pili de 7.5h webde gezinme,8 saat video izleme ile toplam karma kullanımda stres testinde 68 saat gitmiş. Zaten değiştirilebilir pili de var, yedek bataryayı takıp yoluna devam edersin...

sadece wireless şarj olsun sterdim. Artık bu fiyat seviyesine çıkıyorsan hiçbir şeyi eksik etmeyeceksin.
turkcellde ön sipariş verebiliyorsun
,flagshp mağazları senin numaranı vs alıyor cihaz ellerine geldiğinde telefon ediyorlar.

gelelim fiyata, yanındaki oyuncaklar işime yarar dersen 64 gb romlu ve 4gb ramli, ekranı samsungla kafa tutacak(ki iphone 8in ekranının tedarikçilerinden biri olacakmış lg)bir cihaz için bu fiyat kabul edilebilir. Ha bu arada içerisinde çok sağlam bir ses çipi de var.

V serisinin fiyatı kolay düşmüyor. Zaten lg de premium seri olarak artık v serisini öne çıkarıyor, f/p segmenti içinse g serisi ile gidecek gibi duruyor.

LG V20 review: Twice as bright
Gsm arena güzel bir iceleme yayınlamış. Uzun süre kullanılabilecek, stabil ve kullanıcısını üzmeyen bir cihaz demiş.

Son düzenleme:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
LG V20 - Full phone specifications
version 2.0 varmış

Bu modelin 2 versiyonu var. biri 32gb,diğeri 64 gb. Her iki modelde de 4gb ram var. quıckcharge 3.0 var.
Zaan darlığından karşılaştırma videolarını seyredemedim ve yabancı forumlara da göz atamadım ama sağdan solda okuduğum kadarıyla kamerası şu anda en iyi android telefon deniliyor. Zaten bu mecrada huawei p9, s7 edge vardı. İphone kamerası tam bir çöp, beş para etmez. Bunu 6s plus kullanan biri olarak söylüyorum.

cat 12 modem ile geliyormuş, pili de 7.5h webde gezinme,8 saat video izleme ile toplam karma kullanımda stres testinde 68 saat gitmiş. Zaten değiştirilebilir pili de var, yedek bataryayı takıp yoluna devam edersin...

sadece wireless şarj olsun sterdim. Artık bu fiyat seviyesine çıkıyorsan hiçbir şeyi eksik etmeyeceksin.
turkcellde ön sipariş verebiliyorsun
,flagshp mağazları senin numaranı vs alıyor cihaz ellerine geldiğinde telefon ediyorlar.

gelelim fiyata, yanındaki oyuncaklar işime yarar dersen 64 gb romlu ve 4gb ramli, ekranı samsungla kafa tutacak(ki iphone 8in ekranının tedarikçilerinden biri olacakmış lg)bir cihaz için bu fiyat kabul edilebilir. Ha bu arada içerisinde çok sağlam bir ses çipi de var.

V serisinin fiyatı kolay düşmüyor. Zaten lg de premium seri olarak artık v serisini öne çıkarıyor, f/p segmenti içinse g serisi ile gidecek gibi duruyor.

LG V20 review: Twice as bright
Gsm arena güzel bir iceleme yayınlamış. Uzun süre kullanılabilecek, stabil ve kullanıcısını üzmeyen bir cihaz demiş.
O zaman desene G5'in 2.elini almak daha mantıklı olacak,V20'nin 2.eli pahalı olacaksa sıkıntı nede olsa öğrenci adamız 2.elden başka alternatif yok.:)
İyi mi kötü mü karar veremedim acaba seneye G5'mi alsam yoksa V20'mi bilemedim.Tam bir İroni içerisinde kaldım.:(

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
O zaman desene G5'in 2.elini almak daha mantıklı olacak,V20'nin 2.eli pahalı olacaksa sıkıntı nede olsa öğrenci adamız 2.elden başka alternatif yok.:)
İyi mi kötü mü karar veremedim acaba seneye G5'mi alsam yoksa V20'mi bilemedim.Tam bir İroni içerisinde kaldım.:(
V20 g5 her alanda tokatlat

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Dedim ya ogrenciyiz diye ondan dolayı aslında ben de kafaya koydum onu alacağım ama bu son duyduğum beni tam bir hayal kırıklığına uğrattı.:(
Fiyat için diyosan. Lg nin fiyatı düşmeyen telefonu olmadı. İlla ki buda düşer. Hem 2. el biraz da şans işi uygun fiyata çok temiz bi telefon düşürebilirsin

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Fiyat için diyosan. Lg nin fiyatı düşmeyen telefonu olmadı. İlla ki buda düşer. Hem 2. el biraz da şans işi uygun fiyata çok temiz bi telefon düşürebilirsin
Zaten şu anda Htc one m7 bulup direk aldım hatta arkadaşlar bana 0'mı aldın dedi.:)