LG V10 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Video çekerken denemedim ama batarya abartıldığı kadar kötü değil. Batarya yeterli ama note 5 ten kötü. Güncelleme ile daha iyi olmuştur herhalde daha dün güncelledim :)
Note 5 'ten kötü olduğunu biliyorum Super amoled ve işlemci sayesinde kazanıyor , V10 alınca 2 bataryayla dolaşçam .

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
O zaman düşünmeden al derim v10 u
Düşünerek alacağım bu telefonu kimsenin almaması tuhafıma gidiyor ama dünyada 1 kişi almasa bile alcam etrafımda kimsenin lafına bakıp telefon almıyorum Allah'a şükür :) (Tam tersi herkes benle telefon almaya gider) Yoksa ... gibi iPhone almıştım ki hiç benim tarzım değil .

Kim ne derse desin V10 benim olacak ama fiyatı düşmesse (Mayısta 2300 olması şart) düşünürüm . Çünkü fiyatı düşmüyor sitelerde düşünüyorum .

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
LG, telefonlarını 4,5G teknolojisine hazırlıyor. V10 da gerekli güncellemeleri aldı ve Giga4,5G özelliğine kavuştu.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bugün babamla telefon bakmaya gittik malum Rize'de birtek Vatanda var V10 .
Ya şimdi 6 mayısta alacağım telefonu babam bugün G4 alabilirsin dedi ama V10 alcaksan bekle fiyatı düşer dedi .

Ama anlatamıyorum V10'un fiyatı düşmez diye telefonun fiyatı inmek bilmiyor.

İnternette güvenebileceğim bir yer var mı ? Ne bileyim aldıktan sonra ödeme filan ya da babam İstanbuldanda alabilir bir bilgisi olan var mı ?

G4 almak istemedim telefon çok iyi ama hala G2 'den yükseltmeye değeceğini sanmıyorum ne olcak elimde ;

-Bir tık daha büyük ve daha iyi ekran
-Çok daha iyi kamera
-Daha iyi tasarım
-Biraz daha hızlı arayüz .
-Hoparlör önemli değil benim için
-Quadbeat 3

Sırf bu özelliklerden sebep telefona para vermek aslında mantıksız geliyor V10'unda G4 ten öyle 800 Tl ye filan değecek fark yok .

Kafayı yemek üzereyim o parayı biriktirene kadar canım çıktı ama V10'un batarya ömrü cidden kafamı kurcalıyor .

Bazen aklıma Note 5 alsammı diye geliyor ama ben LG'ye çok alışığım .

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
O kalınlığa daha yüksek kapasiteli pil koyabilirlerdi 3000 az bea.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Yedek batarya taşırsın anca :)
Yedek batarya + powerbank .

V10 alcam ama LG böyle giderse bu 2. ve son LG cihazım olabilir zaten G5 ve arayuzu yuzunden V10 dan da sogudum .

LG suan en kotu ilerleyen firma bence .

G2 kullanıcısıyım ve LG nin eski gunlerini mumla arıyorum .

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Yedek batarya + powerbank .

V10 alcam ama LG böyle giderse bu 2. ve son LG cihazım olabilir zaten G5 ve arayuzu yuzunden V10 dan da sogudum .

LG suan en kotu ilerleyen firma bence .

G2 kullanıcısıyım ve LG nin eski gunlerini mumla arıyorum .
G2'yi pek ileri taşıyamadılar. Evet G5'in arayüzü berbat sırf onun için G4'e daha sıcak bakıyorum.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
G2'yi pek ileri taşıyamadılar. Evet G5'in arayüzü berbat sırf onun için G4'e daha sıcak bakıyorum.
G4 candır

Malzeme kalitesi
Parmak izi okuyucusu
Genis cekebilen arka kamera
Snapdragon 820

Daha buyuk bir artısı yok o fiyat farkına degecek .

G5 in tasarımı V10 la aynı olsa en azından G3 G4 gibi olsa kesinlikle alirdim ne yazikki cok kotu ...

Arayuz desen samsung ileri tasidikci LG geriliyor dun yukledim G2 me ve aninds geri dondum ne berbat her yer beyaz...

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
G4 candır

Malzeme kalitesi
Parmak izi okuyucusu
Genis cekebilen arka kamera
Snapdragon 820

Daha buyuk bir artısı yok o fiyat farkına degecek .

G5 in tasarımı V10 la aynı olsa en azından G3 G4 gibi olsa kesinlikle alirdim ne yazikki cok kotu ...

Arayuz desen samsung ileri tasidikci LG geriliyor dun yukledim G2 me ve aninds geri dondum ne berbat her yer beyaz...
Aynen öyle. Bu özellikleri G3'e koyup satsalardı tadından yenmezdi o tasarımıyla ama maalesef. Bence G5 ve G3 yer değiştirmeli. G3'ü o özelliklerle bu sene çıkarsalardı bayağı ileri giderlerdi.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Aynen öyle. Bu özellikleri G3'e koyup satsalardı tadından yenmezdi o tasarımıyla ama maalesef. Bence G5 ve G3 yer değiştirmeli. G3'ü o özelliklerle bu sene çıkarsalardı bayağı ileri giderlerdi.
G3 guzel baya hos duruyor ama LG nin en guzel cihazı V10 (internet gorsellerine bakmayın yakından daha farklı) zaten tasarımımdan sebep alıyorum .

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
G3 guzel baya hos duruyor ama LG nin en guzel cihazı V10 (internet gorsellerine bakmayın yakından daha farklı) zaten tasarımımdan sebep alıyorum .
Ama fazla kalın ve ağır değil mi sence de :) tabi kişisel zevkin ona bşy diyemem.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ama fazla kalın ve ağır değil mi sence de :) tabi kişisel zevkin ona bşy diyemem.
Hep incelemlerede agir dendi (ağır zaten 192 gram) ama tutunca bir dezavantaji olmuyor kalinlik yeterli zaten G2 7.9 mm V10 7.6 mm rahatsız olmuyorum .

Önemli olan o kalinlik ve 6 inç e en az 4000 mAh koymaları lazımdı .

Neyse burayı V10 kulubu yaptık baska bir sey yazacaksan V10 kulubunden yazalım .

Konu G5 ten buralara geldi :)

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Hep incelemlerede agir dendi (ağır zaten 192 gram) ama tutunca bir dezavantaji olmuyor kalinlik yeterli zaten G2 7.9 mm V10 7.6 mm rahatsız olmuyorum .

Önemli olan o kalinlik ve 6 inç e en az 4000 mAh koymaları lazımdı .

Neyse burayı V10 kulubu yaptık baska bir sey yazacaksan V10 kulubunden yazalım .

Konu G5 ten buralara geldi :)
Burası zaten v10 kulübü değil mi :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Neyse G5 i boşver sana V10'la mutluluklar :) ne zaman alıcaksın ?
25 gun sonra .

Yani 6 mayıs dogum gunum oluyor :)

Bu LG nin yeni arayuzu cidden kafami kurcalıyor insallah gec guncelleme gelir V10 a G6 arayuzuyle Xda dan baktım hic mod filan bulamadım V10 icin .

S7 ve Note 5 te cok hosuma gidiyor ama ellerim cok terledigi icin ve kilif istemedigim icin v10 daha cazip .

Hem sınıfta note 5 , s7 , 6s var bende V10 alim farklilik olsun :)

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
25 gun sonra .

Yani 6 mayıs dogum gunum oluyor :)

Bu LG nin yeni arayuzu cidden kafami kurcalıyor insallah gec guncelleme gelir V10 a G6 arayuzuyle Xda dan baktım hic mod filan bulamadım V10 icin .

S7 ve Note 5 te cok hosuma gidiyor ama ellerim cok terledigi icin ve kilif istemedigim icin v10 daha cazip .

Hem sınıfta note 5 , s7 , 6s var bende V10 alim farklilik olsun :)
Farklılık iyidir :) ayrıca arkadaki doku çok güzel his veriyor ele basketbol topu gibi.
Herkes güncellemenin erken gelmesini ister sen inşallah geç gelir diyosun :D madem istemiyosun o zaman güncelleme gelince kurma cihaza :)
Samsung tarafında benim hoşuma giden cihazlar edge ekranlılar çok şık duruyo.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Farklılık iyidir :) ayrıca arkadaki doku çok güzel his veriyor ele basketbol topu gibi.
Herkes güncellemenin erken gelmesini ister sen inşallah geç gelir diyosun :D madem istemiyosun o zaman güncelleme gelince kurma cihaza :)
Samsung tarafında benim hoşuma giden cihazlar edge ekranlılar çok şık duruyo.
Araba lastigi ya da basketbol topu ;)

Elimden kaymaz bir cihaz zaten en onemli faktorlerden biri .

Guncellemeye bayilirim ben G5 arayuzu istemiyorum eger G5 i verirseler G6 vermezler o mantık .

Edge tasarimi guzel ama ozellik olarak edge gereksiz .

Tabi bence .

Samsung son zamanlarin en geliseni tum fikirlerim degisti tabi teknolojiden anlamayip on yargi yapanlar hala var tw kasiyor diye :)

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Araba lastigi ya da basketbol topu ;)

Elimden kaymaz bir cihaz zaten en onemli faktorlerden biri .

Guncellemeye bayilirim ben G5 arayuzu istemiyorum eger G5 i verirseler G6 vermezler o mantık .

Edge tasarimi guzel ama ozellik olarak edge gereksiz .

Tabi bence .

Samsung son zamanlarin en geliseni tum fikirlerim degisti tabi teknolojiden anlamayip on yargi yapanlar hala var tw kasiyor diye :)
tw kasması pek kalmadı ama hala bi sony ya da htc kadar akıcı kullanılmıyo uzun kullanımda :)
Edge özellik olarak gereksiz derken neyi kastettin anlamadım.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Merhaba yaklaşık 1 hafta önce 200 tl indirimle bimeks ten v10 aldım aslında g3 kullanıcısı iken aklımdaki tek cihaz xperia z5 premium du. bir anda mağazada fikir değiştirip v10 aldım ve iyiki v10 aldım dedim bazı arkadaşlar agır demiş evet agır ama yanlarda kullanılan paslanmaz çeliği unutmamak lazım aldıgımda android 5.x.x sürümle geliyor cihaz ve marshmallow güncellemesi aldı cihaz tüm sosyal medya uygulamaları ve mortal kombat x asphalt 8 gibi 2 aır oyun yüklü pili yoğun kullanımda 1 günü rahatlıkla cıkarıyor tasarımı parmak izi okuyucusu ele alınca o sağlamlık hissini size gerçekten veriyor..alacak arkadaşlar hiç düşünmeden bu cihazı alabilir ayrıca hıfı dac ses teknolojisi ve harika kulaklıgınıda söylemeden geçemicem bana göre cihazdaki tek eksik usb type-c olmaması ..iyi günler...