LG V10 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
LG V10 Kullanıcılarını, almayı düşünenleri, LG V10 ile ilgili danışma, yardım ve destek bekleyenleri biz de kulübümüze bekliyoruz.

Ülkemizdeki peşin satış fiyatı 2,699.00 TL olacaktır. İlerleyen günlerde paralel ithalat ve yeni modellerin gelmesiyle fiyatının düşeceğini tahmin ediyorum.

ÖZELLİKLER
yRygva.png

YENİ GÖRÜNÜM, DAYANIKLI YAPI
v101.jpg

Akıllı telefonun doğal tasarımı nihayet burada. Yıllarca en kaliteli saatlerin üretiminde kullanılmış parlak paslanmaz çelik 316L çerçeve Dura Skin ile entegre edilmiş yapı, eşsiz bir görünüm ve çarpma, düşmeye karşı üstün koruma sağlar. IPS Quantum Görüntü ile sağlanan gerçeğe yakın muhteşem fotoğraflar ve özgün zengin renkler bu ustalık eserinin son dokunuşlarını oluşturuyor. LG V10 benzersiz bir deneyim ve görsel zevki bir araya getiriyor.

İKİNCİ EKRAN
02_Second-Screen.jpg

Ana ekran ister açık olsun ister kapalı, ikinci ekran sizi hep güncel tutar. Ana ekran kapalıyken, hava durumu, tarih, saat ve batarya ömrü gibi temel bilgileriniz veya aidiyeti belli eden kişisel imzanız 7/24 elinizin altındadır. Kaydırarak Hızlı Araçlara hızlıca ulaşırsınız, burası Sessiz Mod, Wi-Fi ve kamera için hızlı erişim sağlar. Ana ekrana geçtiğiniz zaman, ikinci ekran son uygulamalar, en sık kullanılan kişiler, müzik oynatıcı ve zamanlayıcı için birbiri arasında geçiş yapabileceğiniz bir çoklu görev ekranına dönüşür

ÇİFT ÖN KAMERA
v10n.jpg

Selfie çekmeden önce çift ön kameranızdan normal ve geniş açı seçeneklerinden birini seçin. 120° geniş lens tüm arkaplanı ve arkadaşlarınızı kadraj içine alabilir. En meşhur turistik mekanlarda, en muhteşem arkaplanda bir grup arkadaşınızla istediğiniz selfieyi çekebilirsiniz. Standard 80° çekim ise kesme yapmadan en güzel yakın plan selfieyi çekmenizi sağlar. Bu eşsiz özellik ile LG V10 herhangi bir bozulma ya da kalite kaybı olmadan selfielerden en iyi şekilde yararlanın.

MANUEL VIDEO MODU
05_Manual-Video-Mode.jpg

Hikayelerinizi yazarı gibi yönetin ve profesyoneller gibi çekim yapın. Manuel Video Modu ile hayal gücünüzü filminiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi gerçek zamanlı film çekebilir ve renk düzeltme, resim kalitesini yönetme gibi havalı işlevleri kullanabilirsiniz. Hayatınızın sinematografı olun ve en iyi anlarınızı yakalayın.

15 SANİYEDE OTOMATİK DÜZENLEME
08_15sec-Auto-Edit.jpg

Oto-düzenle simgesine basarak, sadece işaretlenen sahneler alınacak ve 15 saniyelik bir klip oluşacaktır. 15 saniyelik videonuzu hızla yaratın ve yarı zamanda online olarak paylaşın.

SNAP VIDEO MODU
09_Snap-Video-Mode.jpg
3 saniyelik klipleri kolayca 1 dakikalık film haline getirebilir, birleştirerek tek bir video akışına dökebilirsiniz. LG V10 ile film yapmak çok daha kolay.

32 BIT HI-FI DAC
10_32-bit-Hi-Fi-DAC.jpg
Artık akıllı telefonunuzda orijinal Hi-Fi sesiyle müzik dinleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli ses formatlarının (flac, wav, alac, vb.) desteklenmesinin yanı sıra, LG V10’nin upsampling teknolojisi bozulmuş MP3 dosyalarını düzeltir ve her bir müzik aletinin net ve temiz sesini canlı müzik yayınlarında bile daha iyi duymanızı sağlar.

PARMAK İZİ OKUYUCU
11_Fingerprint-ID.jpg

Önemli bilgilerin ve gizliliğin korunması için, parmakizinizi şifre olarak kullanıp telefonunuzu kilitleyebilir, dosya erişimi ve ödeme yetkilendirmesini denetleyebilirsiniz.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Çok kalın telefon ya. Onun dışında güzel telefon.

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
2199 tl den girmesini bekliyordum malum G4 ün fiyatı baya bi düşmüş iken. İstediğim fiyata düştüğünde bu kulübe gelip "bende sizdenim" diyeceğim :D

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
2199 tl den girmesini bekliyordum malum G4 ün fiyatı baya bi düşmüş iken. İstediğim fiyata düştüğünde bu kulübe gelip "bende sizdenim" diyeceğim :D
Bende 2200 2000 ' e düştüğünde alacağım ama fiyatını kesinlikle hakediyor (diğer tellerle karşılaştırıldığında) ayrıca bu telefonun vergisiz hali 1850 TL :(

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Güzel telefon alanlara şimdiden hayırlı olsun. Kalınlık ağırlık gibi şeyleri gözünüzde büyütmeyin asla. İşlemci de çoğu işi sorunsuz yapacaktır. Bu arada küçük telefon sevenler kesinlikle uzak dursun

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
onu demiyorum 810 kullanılsa ne güzel olurdu grafik işlemcisi 430 olurdu demeye çalıştım. anlayana...
Anladım ama gerek yok hem ben oyunda oynamıyorum ama olsada iyi olurdu . Demeye çalıştığım telefonu gözümde küçültmüyor ama 3 GB RAM olsa dusebilirdi. Çünkü RAM boşaltcağımı sanmıyorum .

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Oyun oynamıyorsan sıkıntı yok ama 2700 tl vereceğim bi cihazın en üst donanımla gelmesini isterdim. Neyse cihaz çok şık. Umarım 2199 tl ye kısa zamanda iner. Direk bunu alırım.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Oyun oynamıyorsan sıkıntı yok ama 2700 tl vereceğim bi cihazın en üst donanımla gelmesini isterdim. Neyse cihaz çok şık. Umarım 2199 tl ye kısa zamanda iner. Direk bunu alırım.
G5 TR ye geldinde o zaman duser . Evet haklısın 808 az kaliyor . Ama yeterli yinede uzatmayalm ;)

engosen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bootlader kılıdını acıcam fakat bir turlu fasboot moda alamıyorum
xda daki butun yontemleri denedim lg logosunu gcip acılıo tel deneyen varmı

engosen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
������ rootlıycam fm radyo olayını yapmaya (en onemlısi )calışcam custom rom atcam:clap:

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
������ rootlıycam fm radyo olayını yapmaya (en onemlısi )calışcam custom rom atcam:clap:
V10'da custom rom kullanmanız çok saçma olur o kadar kamera arayüzü özellikleri 2. ekran özellikleri yok olur . Tabi LG arayüzsüz sistemlerde .

salihduran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bende kullanıyorum şu anda bence lg nin son noktası bu olmuş gerçekten. tek kelime ile harika. görsellik bence göreceli fakat özellik olarak bi eksikliği yok hani batarya için çok eleştiri alıyorya bence yeterince iyi. 1 günü çok çok rahat çıkarıyor. kesinlikle tavsiye ediyorum. ( gerçi cebi fazlasıyla yakıyor ama her güzelin bir bedeli var )

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
arkadaşlar bende kullanıyorum şu anda bence lg nin son noktası bu olmuş gerçekten. tek kelime ile harika. görsellik bence göreceli fakat özellik olarak bi eksikliği yok hani batarya için çok eleştiri alıyorya bence yeterince iyi. 1 günü çok çok rahat çıkarıyor. kesinlikle tavsiye ediyorum. ( gerçi cebi fazlasıyla yakıyor ama her güzelin bir bedeli var )
Hayırlı olsun .
Bende V10 alcam ama yaza dogru belki G5 alırım bakacaz artık .

V10 un tek kotu yani bataryası birazda fazla buyuk o kadar.

LG zorlamadan o telefona 4000 mAh koyabilirdi.

M

menduh Akmeriç

SDN Okuru
arkadaslar telefon gercekten harika ama batarya tam bi fiyasko nerede ise dakikada bi sarj düşüyor bu yuzden iade etmeyi düşünüyorum

greenwolffatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ıyıgunler beklemekte oldugumuz 6.0 guncellemesı su an 07.03.2016 tarıhınde lg v10 telefonuma gelmıstır. onemlı oldugu ıcın bılgıyı paylasmak ıstedım... tesekkurler lg sozunde durup dagıtıma baslanacak dedıgın tarıhte gonderdıgın ıcın guncellemeyı

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
ıyıgunler beklemekte oldugumuz 6.0 guncellemesı su an 07.03.2016 tarıhınde lg v10 telefonuma gelmıstır. onemlı oldugu ıcın bılgıyı paylasmak ıstedım... tesekkurler lg sozunde durup dagıtıma baslanacak dedıgın tarıhte gonderdıgın ıcın guncellemeyı
Güncellemeyle ilgili görüşlerini bildirirsen sevinirim V10 alcam bende .
SDN incelemesinde yok video çekerken filan şarjı emiyor dedi pek inanasım gelmedi bu konuda bilgilerini paylaşırsan sevinirim .
Bu telefonu kimse duymamış abi ya 2 sayfa yazı nedir cihazın tasarımı beni benden aldı o tasarım Note 5 'te olsa Note 5 alırdım ha bi LG var bide Samsung var tercihim LG 'dir her zaman .

Oocinn__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu konu neden bu kadar hareketsiz kalmış. Telefon eksiksiz olduğu için güncelleme pek bişey değiştirmedi. Pil optimizasyonu muhabbeti gelmiş umarım işe yarar :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bu konu neden bu kadar hareketsiz kalmış. Telefon eksiksiz olduğu için güncelleme pek bişey değiştirmedi. Pil optimizasyonu muhabbeti gelmiş umarım işe yarar :)
Bu 6.0 ile ilgili bir haber hiç görmedim V10 diye bir telefon yokmuş gibi :) Pili nasıl gidiyor özellikle video çekerken.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Anlaşılan seni bundan sonra buralarda göreceğiz. :)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
..

Son düzenleme:

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
..
Hep ttnet yüzünden. Göndermiyor diye 3 kere bastım, hem de 1 dakika arayla.

Son düzenleme:

Oocinn__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu 6.0 ile ilgili bir haber hiç görmedim V10 diye bir telefon yokmuş gibi :) Pili nasıl gidiyor özellikle video çekerken.
Video çekerken denemedim ama batarya abartıldığı kadar kötü değil. Batarya yeterli ama note 5 ten kötü. Güncelleme ile daha iyi olmuştur herhalde daha dün güncelledim :)