LG V10 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Bu tasarımı güzel bile olsa, V10 çizgisini değiştirmesi yanlış en başta. Her modelde farklı tasarım gösteren LG, bu kez uyuyakalmış memur, ödevini unutmuş öğrenci gibi alelacele V10-G5 karışımı bir tasarım yapıp koymuş sanki..

Süleyman Alkan

Yasaklı
Yasaklı
Bu tasarımı güzel bile olsa, V10 çizgisini değiştirmesi yanlış en başta. Her modelde farklı tasarım gösteren LG, bu kez uyuyakalmış memur, ödevini unutmuş öğrenci gibi alelacele V10-G5 karışımı bir tasarım yapıp koymuş sanki..
Kesinlikle aceleye gelmiş nerede v10 tasarımı nerede v20 v10 kasası eze eze parçalar v20 yi :D

Kesinlikle aceleye gelmiş nerede v10 tasarımı nerede v20 v10 kasası eze eze parçalar v20 yi :D
Zevkler ve renkler tartışılmaz , önü berbat , arkası çok güzel .

V10 'u bozmasalar daha iyiydi , V10 dan geçmeye değmez hiçbir şekilde çünkü kamera aynı kamera , bi işlemci farkından dolayı ve yazılımdan dolayı kamera bir tık daha iyi çekiyor .

Zaten oyun performansı beni zerre kadar ilgilendirmez .

Ama LG nin Android 7.0 daki arayüzünü sevdim , tema desteğide var bilmeyenler için söylüyorum , samsung gibi yapmışlar en çok bunu bekliyordum .

Şöyle bir durum var V10 7.0 kesin alacak bu arayüzüde alacaktır (UX 5.0+) ama tema desteğini almayabilir , çünkü Note 4 , Note 5 arayüzünü alınca tema desteğini almamıştı diye hatırlıyorum .

Tabi LG aynısını yapcak diye bir kesinlik yok .

Fatrat

Üyecik
hayır tabikide. Hele hele 1700-1800₺ ye s6 almak ve 1900-2000₺ ye note 5 almak varken. illa v10 istiyorsan v20 piyasaya girene kadar bekle. 2000₺ ye şu an için en iyi alternatif/ler 200tl daha koyup ithalatçı garantili s7, note 5 s6 edge+, 1700₺ ye lg g5.
peki LG G5 benı oyun ve kamera konusunda yuzustu bırakırmı? 3-4 yıl kullanıcam alıcagım telefonu

K /\ /\ N

Profesör
peki LG G5 benı oyun ve kamera konusunda yuzustu bırakırmı? 3-4 yıl kullanıcam alıcagım telefonu
artık o günler geride kaldı. s4 mini sahibiyim hala her oyunu açıyor. bence kamerası gündüz çekimlerinde s7 den daha başarılı. gece çekimlerinde ise yarışır gibi duruyor. lg g5 almaya bakın siz.

An itibariyle ghost screen basladi telefon isindikca artiyor gibi . Rahatsız olmuyorum ama takinti oldu keske uniye gecmeden once olsa garantiye verirdim 6 ayida gecmedi :( Neyse belki G2 mi alirim kardesimden bunu garantiye veririm

P9 alırken V10, 10€ daha ucuzdu. Çok hoşuma gidiyordu tasarımı ve özellikleri de ama şimdi diyorum ki: İyi ki P9 almışım.. Sadece erken aldım ve biraz pahalıya mal oldu. Başka da pişmanlığım yok..

P9 alırken V10, 10€ daha ucuzdu. Çok hoşuma gidiyordu tasarımı ve özellikleri de ama şimdi diyorum ki: İyi ki P9 almışım.. Sadece erken aldım ve biraz pahalıya mal oldu. Başka da pişmanlığım yok..
LG den sonra en sevdiğim marka Huawei . Özellikle tasarımı ve arayüzü bana hoş geliyor . P9 ' a yakından baktım çok ince ve daha hoş geldi bana .

Zaten devam edersem LG , Huawei ya da Samsung dan devam edecem .

LG den sonra en sevdiğim marka Huawei . Özellikle tasarımı ve arayüzü bana hoş geliyor . P9 ' a yakından baktım çok ince ve daha hoş geldi bana .

Zaten devam edersem LG , Huawei ya da Samsung dan devam edecem .
Huawei ile devam etmeni tavsiye ederim. LG, bozdukça bozuyor.. Samsung ise hakettiği fiyatın üstüne 1000₺ ekliyor ve uzun ömürlü değil. Huawei deneyimim henüz çok olmadı ama bu iki markadan daha iyi olduğu kesin..

Huawei ile devam etmeni tavsiye ederim. LG, bozdukça bozuyor.. Samsung ise hakettiği fiyatın üstüne 1000₺ ekliyor ve uzun ömürlü değil. Huawei deneyimim henüz çok olmadı ama bu iki markadan daha iyi olduğu kesin..
Artık V10 beni idare der baya 2 - 3 sene sonra o an hangi firma iyiyse onu kullanırım :) Huawei güzel gidiyor . LG biraz batırdı .

Uber

Profesör
benim v 10 da ghost screen yoktu cihazı fazla serin kullandığım için ama az ekran parlaklığını açsam olacak biliyorum ama pil olarak beni kurtarmadığı için değiştirdim g8 aldım onda 5-6 saat ekran süresi alıyorum kullanım sürem 2 katı oldu buda benim kullanımımı kurtardığı için verdim.

v10 kötü mü kesinlikle tasarım olarak kamera olarak 4 gb ram vs çok güzel ama pahalı cihaz aldığınızda min.1-2 yıl kullanacaksanız almalısınız ki amorti etsin kendini.

V10'u gördüğüm günden beri hastası oldum. Gördüğümde kurcalamadan geçmiyorum. V10'un güncellenmiş modeli olacak mı yoksa aynı modelden devam mı edecek bilginiz var mı?