LG V10 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Mustafa Köksal

Üyecik
Canlar ghost screen sorunu olduğunu söylemiştim. Onun yanı sıra ekranın üst kısmında, ikinci ekranın tam altında kararma da var. Servise gidip sordum, 6 ay dolmadıysa değişim yapılıyor dediler. Yalnız 6 ayı yeni doldurmuşum :/ Bu durumda tamire gidecek. Telefonu hemen servise veremiyorum çünkü 10 iş günü olmadan geçici süre kullanmak için bir telefon vermiyorlarmış. Telefonum serviste iken kullanabileceğim bir telefon bulmam gerekecek.

Anlam veremediğim nokta şu 6 ay meselesidir. 2 yıl garanti var sonuçta 6 ay değil. Garanti şartlarında var mı bu bilmiyorum.

Bloother

Rektör
V10 değişime giden arkadaşa da G5 geldi. Bilginiz olsun. G5'i açmadan satmayı düşünüyor.

efendy09

Üyecik
merhaba arkadaşlar uzun süredir takipçinizim forumunuza yeni üye oldum sizden çok önemli konuda bir şey sormak istiyorum telefon almak istiyorum ama birkaç marka arasında gittim geldim lg de karar kıldım ama ondanda iki model var lg g5 ve lg v10 sizce hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Mustafa Köksal

Üyecik
Merhaba. Özelliklerini incelemişsindir. O yüzden üzerinde durmayacağım. G5 V10'a göre daha iyi bir donanıma sahip. Benim için donanım farkı çok da önemli bi fark değil. V10'un tasarımını daha çok beğendiğim için V10 tercih ettim. Uygun bi yerden ikisinin de teşhirini inceleyerek karar vermeni öneririm. V10'u büyük bulabilirsin. Ben kullandıkça alıştım.
merhaba arkadaşlar uzun süredir takipçinizim forumunuza yeni üye oldum sizden çok önemli konuda bir şey sormak istiyorum telefon almak istiyorum ama birkaç marka arasında gittim geldim lg de karar kıldım ama ondanda iki model var lg g5 ve lg v10 sizce hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim

TechnoYoung

Profesör
Merhaba. Özelliklerini incelemişsindir. O yüzden üzerinde durmayacağım. G5 V10'a göre daha iyi bir donanıma sahip. Benim için donanım farkı çok da önemli bi fark değil. V10'un tasarımını daha çok beğendiğim için V10 tercih ettim. Uygun bi yerden ikisinin de teşhirini inceleyerek karar vermeni öneririm. V10'u büyük bulabilirsin. Ben kullandıkça alıştım.
Harfiyen katılıyorum . Ben G2 yi aldığımda bu büyüklük gayet yeterli diyordum sonra bana telefon mini gibi gelmeye başladı , V10 ' u aldım ve G2 mi elime alınca sanki aşırı küçük 4 inçlik telefon tutuyorum gibi geliyor :D V10 a da alıştım elimden çevirmeye başladım elim küçük olduğu halde .

isa19

Üyecik
2 sene g3 kullanicisiyim sitenin birinden 20 ay garantisi kalmış doa degisimiyle kapali kutu v10 u 1400 tlye alacağım ama kararsizim. G3 1000 tl alicisi var ustune 400 verip almama degermi sizce ne yapmaliyim

Bloother

Rektör
2 sene g3 kullanicisiyim sitenin birinden 20 ay garantisi kalmış doa degisimiyle kapali kutu v10 u 1400 tlye alacağım ama kararsizim. G3 1000 tl alicisi var ustune 400 verip almama degermi sizce ne yapmaliyim
Şaka yapıyorum de, yoksa döverler..
Tabi ki değer..

isa19

Üyecik
Deger mi derken ikinci el olarak note 5, note4 ve huwai p9 gibi cihazlarida 1500 civarı alabiliyorum ikinci el olarak hangisi daha mantikli olur v10 kullanicilari olarak aman yaklaşma diyebeleceginiz bir durum varmi

Bloother

Rektör
Deger mi derken ikinci el olarak note 5, note4 ve huwai p9 gibi cihazlarida 1500 civarı alabiliyorum ikinci el olarak hangisi daha mantikli olur v10 kullanicilari olarak aman yaklaşma diyebeleceginiz bir durum varmi
İkinci el, temiz ve TR garantili P9 bulabilirsen al. Benim arkadaş, garantiye V10 gönderdi, sıfır G5 verdiler, onu satıp 1600'e dediğim gibi (20 günlük) 2.el P9 aldı.

Lazzz

Rektör
Ben hem katılıyorum hem katılmıyorum , arkada çift kamera bencede gereksiz , ama V10 kullanıcı olarak gerçekten geniş açı çok işime yarıyor , ama bana sorarsan selfie de yarar arkada yaramaz .

Şöyle bir şey de var LG 2 tane kamera koyacağın (biri 80 derece diğeri 120 derece) , 1 tane 120 derecede koyabilirdi ya da 2 sini yazılımsal olarak birleştirebilirdi huaweinin bir telefonunda vardı sanırım .
Bunun yerine geniş açı için kutuların içlerine minik bir balikgozu veya geniş açı lens koysalar daha doğru olur. Diğer türlü satarımı bozduğu kanısındayım.

TechnoYoung

Profesör
Bunun yerine geniş açı için kutuların içlerine minik bir balikgozu veya geniş açı lens koysalar daha doğru olur. Diğer türlü satarımı bozduğu kanısındayım.
Ben telefonun tek bir parça olması yanındayım ayrı ayrı yok selfie çubuğu yok ayrı lens filan saçma geliyor :D Sanki telefon ezikte desteğe ihtiyacı var gibi , en azından benim görüşüm .

Uber

Profesör
Ben telefonun tek bir parça olması yanındayım ayrı ayrı yok selfie çubuğu yok ayrı lens filan saçma geliyor :D Sanki telefon ezikte desteğe ihtiyacı var gibi , en azından benim görüşüm .

ya o aksesuarlar genelde can sıkıntısı için kullanılıyor ömrümde o selfie çubugu denen antenden bozma saçma şeyleri kullanmadım sadece lenlere merak sarmıştım fotoğrafı sevdiğim için onda da verim alamadım

açıkcası pek sıcak bakmıyorum bende

TechnoYoung

Profesör

V10 'un 2. ekranı ve kamerasını inceledim isterseniz izleyebilirsiniz . Fazla amatörce oldu ama uğraşmadım pek :D

TechnoYoung

Profesör
V20'yi nasıl buldunuz arkadaşlar?
Güzel buldum ama ön tasarımı sevmedim

Kamera çıkıntısı kötü durmuyor arka tasarım güzel ama çıkıntı her zaman kötüdür

Arka kamera G5 ile aynı beklemiyordum üzdü . f 2.4 geniş açı az ışıkta batırıyor işi.

tengribizmenemen

Profesör
Güzel buldum ama ön tasarımı sevmedim

Kamera çıkıntısı kötü durmuyor arka tasarım güzel ama çıkıntı her zaman kötüdür

Arka kamera G5 ile aynı beklemiyordum üzdü . f 2.4 geniş açı az ışıkta batırıyor işi.
Ön Tasarımı teknosanın Preo modellerine benziyor.Arka Tasarımı çok güzel.Metal kasa iyi olmuş.

stat counter