LG V10 - Casper Via A1 Takas

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Sizce mantıklı mı ? LG V10'umu Casper ile takas etmek , daha doğrusu siz olsanız eder miydiniz ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Telefon 0'a yakın bir kullanımda mı

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Yanında darbe varmış çok belli değilmiş . Yakında zaten o kişi , benimki zaten çizikten gidiyor . Görüp bakcaz yani o konular için .

İncele performansına gözat bu arada o senin başka bir telefonun varmıydı doğru hatırlıyorsam s8 kullanıyordunuz eğer kullanmıyorsanız Capser ile değişim yapmayın

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
İncele performansına gözat bu arada o senin başka bir telefonun varmıydı doğru hatırlıyorsam s8 kullanıyordunuz eğer kullanmıyorsanız Capser ile değişim yapmayın
S8 de kullanıyorum .

V10 için arka kamera ve kapak siparişi verdim aliexpressten ondan birazda istemiyorum .

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Çok mantıklı bir takas gibi gelmedi bana. LG V10'da bazı sıkıntılar var belki o yüzden takas edilebilir ama Casper Via A1'lede edilmez bence.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
A1 'i deneyimledim iyi bir telefon gibi , arayüz hariç farklı bir şey denemeyi düşünüyorum birde telefondan sıkıldım ama V10 daki arayüz özellikleri , 2. ekran ve özellikle geniş açılı ön kamera cok iyi ama kameranın kalitesi bariz düşüşte coooook puslu cekiyor acayip derecede . G2mden bile kötü cekmeye başladı . Kamerada çok çizik var acaba ondan mıdır bilmiyorum ama yeni cam siparişi verdim ben takcam. Servisi zaten THH ye şikayet ettim de hala cevap gelmedi .

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
sakın gaspet,gazulet casper ile değişme bedava verseler bile casper'dan sakız bile alınmaz.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Vazgeçtim zaten . Bugün G5 ile takas edecektim ondanda vazgeçtim sonradan . G5 'i kullandım aynı oyuncak gibi , arka kamera V10dan biraz daha iyiydi geniş açıda hoşuma gitti ama ön kamera V10 un yanında kötü . Ayrıca gerçekten oyuncak gibi :D

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Vazgeçtim zaten . Bugün G5 ile takas edecektim ondanda vazgeçtim sonradan . G5 'i kullandım aynı oyuncak gibi , arka kamera V10dan biraz daha iyiydi geniş açıda hoşuma gitti ama ön kamera V10 un yanında kötü . Ayrıca gerçekten oyuncak gibi :D
V10'un o premium tasarımından sonra kesinlikle oyuncak gibi duruyor :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
V10'un o premium tasarımından sonra kesinlikle oyuncak gibi duruyor :D
469e09ba-cf9e-41f0-809d-ed3287e873e5.jpg

bu nasıl duruyor? v10 bundan daha tipli ki...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Bence V10 Galaxy s7 ile takas ettirilmeli :D

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Telefona yeni arka kapak , kamera kısmı ve yanlardaki çelik siparişi verdim . Yani arka ve yanlar komple 0 olacak . Ekranda çizik yok zaten (kılcal var bol bol) , sadece üst ve alttaki plastik kısım kalıyor , oda aliexpresste yoktu diğer sitelerdede pahalıya denk geliyor o yüzden veremedi , orayıda değiştirebilseydim telefon 0 oluyordu tam anlamıyla :) Neyse siparişler 1 aya gelir inşallah bu arada o plastik kısımlarda olsaydı hepsini krem rengi verecektim telefon değişecekti ya :) Komple yeni renkli bir telefon .

Youtube kanallarıda söyledi V10 kolay tamir edilebilir telefon izleyince gördüm bunu . LG servisinden bir şey geleceği yok . 3900 mAh bataryada sipariş verdikmi demeyin keyfime :D Neyse takastan nerelere geldim içimi döktüm resmen.

Bu arada yanlardaki çelikleri altın rengi sipariş verdim , siyahla altın rengi iyi gider gibi , çılgınlık yapıp kamera yerinide öyle mi versem dedim ama gözüme iyi gelmedi :D Bu aralar toplama telefon çıksa diyorum ya mesela kamerayı daha iyi takabilsem bu telefonu değişmem yani :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Telefona yeni arka kapak , kamera kısmı ve yanlardaki çelik siparişi verdim . Yani arka ve yanlar komple 0 olacak . Ekranda çizik yok zaten (kılcal var bol bol) , sadece üst ve alttaki plastik kısım kalıyor , oda aliexpresste yoktu diğer sitelerdede pahalıya denk geliyor o yüzden veremedi , orayıda değiştirebilseydim telefon 0 oluyordu tam anlamıyla :) Neyse siparişler 1 aya gelir inşallah bu arada o plastik kısımlarda olsaydı hepsini krem rengi verecektim telefon değişecekti ya :) Komple yeni renkli bir telefon .

Youtube kanallarıda söyledi V10 kolay tamir edilebilir telefon izleyince gördüm bunu . LG servisinden bir şey geleceği yok . 3900 mAh bataryada sipariş verdikmi demeyin keyfime :D Neyse takastan nerelere geldim içimi döktüm resmen.

Bu arada yanlardaki çelikleri altın rengi sipariş verdim , siyahla altın rengi iyi gider gibi , çılgınlık yapıp kamera yerinide öyle mi versem dedim ama gözüme iyi gelmedi :D Bu aralar toplama telefon çıksa diyorum ya mesela kamerayı daha iyi takabilsem bu telefonu değişmem yani :D

Telefonu Diamond Protect ile donat iyice sağlam gözüksün dersin çizilmez kırılmaz diye :D çok iyi takas yaparsın

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Telefonu Diamond Protect ile donat iyice sağlam gözüksün dersin çizilmez kırılmaz diye :D çok iyi takas yaparsın
Öyle hissediyorum . Taş çatlasa 100 tl ye telefonu yeniletmiş olcam kendi elimle . LG plastik kapağa 120 tl istiyor :D Harbiden kamera yeri için arama yaptırdım cidden , farklı donanım takılsa keşke telefonlara ya .

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Öyle hissediyorum . Taş çatlasa 100 tl ye telefonu yeniletmiş olcam kendi elimle . LG plastik kapağa 120 tl istiyor :D Harbiden kamera yeri için arama yaptırdım cidden , farklı donanım takılsa keşke telefonlara ya .

Sen o koruyucu kullan satman kolaylaşır

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Sen o koruyucu kullan satman kolaylaşır
Jelatinde sipariş verdim , cam galiba emin değilim orda ne var ne yok aldım yani :D Ucuz nasıl olsa . Sıkılırım satarım yine telefonu ama V10 'un tasarımına hastayım ya :D Her yeri çizildi karizması bozuldu ama geri dönecek o karizma