LG V10 Android başlatılıyor hatası Cihaz 10 dakikada açılıyor

Bu konuyu okuyanlar

olgacxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar LG V10 kullanmaktayım. Cihazı her açıp kaapttığımda Android başlatılıyor 1 uygulamında 1 i güncelleniyor diyor ve yaklaşık cihazın açılması 10 dakikayı buluyor. Bunun bir çözümü yada kapatmanın bir yolu var mı ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
O kadar sürmemesi lazım bir format atmayı deneyin olmazsa

olgacxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Format denedim fakat tüm yedeği yükleyince tekrardan oldu ama sorunu çözdüm. Zedge ile alakalı o programı sildiğim anda bu olay bitti ve normal hale döndü.

Racos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gördüğüm kadarıyla bu sorun bir salgın hastalık gibi çok fazla LG telefonlarda son iki aydır görülmeye başladı. Bende LG G4 var ve zedge yok yinede çıkıyor ve ne yaptımsa kurtulamadım. Çok ilginç geliyor bana.

Sinademir74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Format denedim fakat tüm yedeği yükleyince tekrardan oldu ama sorunu çözdüm. Zedge ile alakalı o programı sildiğim anda bu olay bitti ve normal hale döndü.
Çok teşekkür ederim bende Zedge yi sildim ve düzeldi g4 kullanıyorum her yolu denedim çok teşekkürler

olgacxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ne demek rica ederim. Daha çok banka uygulamaları ve zedge tarzı uygulamalarda bu sorunu yaşatıyor LG cihazlar.

Sametemre67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lg g4 kullanıcısıyım yaklaşık 1 haftadır bende bu sorunu yaşıyordum. Uygulamalardan kaynaklandığını düşündüm Android başlatılıyor hatası verirken 1/1 şeklinde 10 dakika bekletiyordu bende 2/2 şeklinde olmuştu 20 dakika bekletiyordu sonuç olarak uygulamaları analiz ettim Travia Crack ve Wattpad'i sildikten sonra sorunu çözdüm umarım işinize yarar..

yanpazar41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Lg g4 zedgeyi sildikten sonra düzelmişti ama yine başladı aynı sorun

Sametemre67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Diyelim kullandığın 15 uygulama var 5 li şekilde sil yeniden baslat sorunlu olan uygulamayı bulursun veya google playdan sil hepsini yükle yüklerken yüklemiyor o sorunlu uygulamayı