LG smart 32la620s HD sorunu

Bu konuyu okuyanlar

melih003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hepinize merhaba ürünü alırken dahili hd uydu alıcısı diyordu ilk kurulumda hiçbir hd kanal gelmedi sonra kendim eklemeyi denedim fakat kanalı listeye eklemedi sizce napmalıyım? Birde ntv sporda ve diğer kanallar için biss key olurmu dahili alıcı için sanırım digitürk ün uydusunu kullanıyor ntvsporda maç olduğu zaman şifreleniyor çözüm var mı?
şimdiden teşekkürler

arkadaşlar benim bir lenovo laptopum var bunu hdmi girişiyle televizyona takıp laptopun ekranını tv de görmek istiyorum fakat sinyal yok diyor hdmi girişinde başka bir laptopu takıyorum oluyor benim laptopu başka lcdye takıyoru oda oluyor sizce sorun ne ? acaba laptopla televizyon küsmüşler mi :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Öncelikle konularınızı birleştirdim sonrasında HD kanalları eklememesi ilginç onu bence Lg servisine sormanızda fayda var. Biss key olayı ise dahili uydu alıcılara girilmiyor diye biliyorum.

arkadaşlar benim bir lenovo laptopum var bunu hdmi girişiyle televizyona takıp laptopun ekranını tv de görmek istiyorum fakat sinyal yok diyor hdmi girişinde başka bir laptopu takıyorum oluyor benim laptopu başka lcdye takıyoru oda oluyor sizce sorun ne ? acaba laptopla televizyon küsmüşler mi :D

Pc den HDIM çıkışına TV'de HDIM Girişine takarak bağlantıyı yapın. TV'de kaçıncı girişe taktı iseniz onu seçin, sonra pc de windows + P tuşuna basıp çıkan seçeneklerden size uygun olanı seçin hepsi bu kadar :) sorun suz şekilde görüntüyü aktarması lazım.

pn0kl.jpg

melih003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yapıyorum ama hala sinyal yok diyor anlamıyorum başka laptop tv de oluyor ikisi arasında olmuyor

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bende de bazen tv izlerken açalıp kapanıyor. bazen de sinyal yok diyebiliyor. bu akşam güncellemeyi planlıyorum