Lg p970 para iadesi

Bu konuyu okuyanlar

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
arkadaslar konunun yeri neresidir bulamadım o yüzden buraya açtım kusura bakmayın..p970 cep telefonu almıstım 2 günlükken ölü piksle çikmisti ekranda ayın 8 inde verdim cihazı hayla yeni cihaz bekleniyor yazıyor paramı geri almam mümkün müdür ..lütfen cevaplarsanız sevinirim

iyi forumlar

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Daha 9 is gunu olmus. Bu kadar kisa surede alamazsin. Nerden baksan 1ay falan bekletseler tamam da daha yasal sure bile dolmamis. Sana yeni bir cihaz verecekler kullanilmamis onu kullanacaksin sen de.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ama ayıplı mal çikmisti telefon para iadesi hakkım yok mu şimdi

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Bilmiyorum tam emin degilim. Ne oldu bir haber var mi

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
2 pikselin ölü olması ayıplı mal olarak görünmüyordu bildiğim kadarı ile... daha fazla ölü piksel olması lazımdı...
sana yeni ürün verecek olmalarına sevinmelisin... sadece ekranı değiştirip sana gönderebilirlerdi...

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
tek ölü pikselde değişim oluyormus zaten ilk 30 gün geri verip para iade hakkım varmış telefonda ayıplıydı zaten bugün şişli kaymakamlıgına gidip tüketici mahkemesine dilekçe vericem büyük ihtimalle paranı alırsın dediler bakalım parayı veirrlerse atrix alicam stoklara tekrar girmiş

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
tek pikselde ekranin neresinde? bence degisim yeterli ama ekrani degistirip verselerde olur...

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ekranın ortasına yakın bir yerde ekrna düz bkatıgımızda hafif güney doğuya kalıyor baya sırıtıyordu bugün verdim dilekçe

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
böyle saçma birşey olmaz ya mahkeme 9 kasımdaymıs kullanmadığımız telefonun 6 ay taksidini ödiyicez

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ve mutlu son bugün 1 kasım ı beklemedim optimus black i servisten aldım :D kutuyu evde açayım dedimki oda ne siyah verdigim cihaz beyazı ile değiştirilmiş :D artık kabullunicez ne diyelim :D beyaz daha güzelmiş :D

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ve mutlu son bugün 1 kasım ı beklemedim optimus black i servisten aldım :D kutuyu evde açayım dedimki oda ne siyah verdigim cihaz beyazı ile değiştirilmiş :D artık kabullunicez ne diyelim :D beyaz daha güzelmiş :D

hadi bakalım güle güle kullan optimus black white'ını :):)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Gule gulw kullanin :D mutlu son her zaman iyidir :)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
çok teşekkürler :D kamerasını telefonda çok iyiydi yani fotograflar çok güzel gözüküyordu pc ye bi attım oda ne hepsi karıncalı bunun bi ayarı var mı sizin yaptıgınız varsa verirseniz sevinirim:D

iyi forumlar