Lg Optimus Black Hakıında Sorular buraya

Bu konuyu okuyanlar

SilenceTimes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk öncelikle bu konuyu acmamın nedeni bende bir lg optimus black kullanıcısıyım telefonun ekranı gorilla glas diye aldım ama 1 ayda telefonun ekranında kücük çizikler oluştu onları görünce telefonu kullanasım gelmiyor biliyorum bu bi nevi hastalık gibi birşey ben ekranı teknik servisde degiştirebilirmiyim gorilla glas taktırabilirmiyim daha önce böyle sorun yaşamış arkadaşlardan yardım bekliyorum bu konu altında lg optimus serisin soruları ve önerilerini yazabilirsiniz böylelikle herkezin kafasındaki soru işareti gider

bu arada dokunmatik telefon almayı düşünenler lg optimus black almalarını öneririm hem şık hem hem hızlı şarzıda iyi dayanıyor

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Android telefonlardan şarj performansı bekleme!!

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Normal Flash destekli bir siteyi açmakta zorlanıyormu ?
yada çeşitli dizi sitelerinde online olark izleyebiliyormusun ?

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
cihaz genel olarak güzel.

-sorunları
yazılım desteği zayıf android 2.3 bu ay sonu gelicek, android 4.0 bu sene sonu
kullanıcı kitlesi zayıf bu yüzden custom rom'lar zor çıkıyor. örneğin muiui hiç çıkmadı, cm9 denemleri galaxy ace'de yapılıyor vb.

-beğendiğim kısımları
ekranı çok iyi. parlaklığı çok fazla açınca karanlık ortamda göz yoruyor. güneş altında ise görmekte sıkıntı yaşatmıyor.
çok ince. telefonu gören herkesin ortak düşüncesi bu çok ince olduğunu söylüyorlar
cm7 gibi custom romlar kullanıldığında çok iyi performans veriyor. örneğin cm7 rom ile super aosp launcher kullandığımda hareketli wallpaperda bile herhangi bir takılma yaşamıyorum. ancak orjinal romda hareketli wallpaper kullandığımda sık sık 1-2 saniyelik beklemelerle karşılaşıyorum

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
@SilenceTimes; sen daha alalı 1 ay bile olmadı.. çok araştırdığını söylemiştin.. Türkiye'ye gelen black'lerin ekranının gorilla glass olmadığını defalarca söyledik... araştırman sırasında bunu okumuş olmalıydın...

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[h=2][/h]
Normal Flash destekli bir siteyi açmakta zorlanıyormu ?
yada çeşitli dizi sitelerinde online olark izleyebiliyormusun ?

sorumun cevabını bilen varmı ?

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Flash player destekli forumlarda sorunsuz videolarını izlersin, flash olmayan sitelerde olabiliyor bazen, o zamanda mx player uygulamasını kullanmanı tavsiye ederim sorunlarını çözücektir ;)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
siteyi açmakta zorlanmıyor fakat site içinde dolaşırken bilgisayar kadar akıcı değil elbette. flash'sız web sitelere göre kaydırma işlemi biraz daha yavaş oluyor fakat video izlerken herhangi bir yavaşlık yok. ben sabahları cnn türk izliyorum mesela gayet sorunsuz.

SilenceTimes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@SilenceTimes; sen daha alalı 1 ay bile olmadı.. çok araştırdığını söylemiştin.. Türkiye'ye gelen black'lerin ekranının gorilla glass olmadığını defalarca söyledik... araştırman sırasında bunu okumuş olmalıydın...

dogru araştırdım cogunda gorilla glas yazıyordu hatta enson sdn de incelemesi yapıldı ordada gorilla glas denildi bu yüzden aldım telefon flash siteleri rahatlıkla acıyor tarayıcısı harika calışıyor