LG Nexus 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

cnytckr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar,nexus 5 ime lollipopu gunceledigimden beri cagri problemleri yasiyorum. Cagri sirasinda cikan cagri ekle,beklet tuslari yukari alinmis kulagim bu butonlara deyiyor ve ses gitmiyor. Nexus 5 e alternatif arayici yukeyebilir miyim .buldugum butun dialerler sadece numara ceviriyor ,yese bastiktan sonra standart arayuze geciyor.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Görüşme esnasında ekran kapanmıyor mu?

cnytckr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sensor calisiyor, ekran kapaniyor ama sanirim elimle yese basar basmaz hizlica kulagima koyunca,ekran kapanmadan kulagim cagri ekle butonuna deyiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar google luncher'ın yeni tasarimini begenmedim ; beyaz arka plan, yatay gecisler felan berbat
eski luncher'ı nereden , nasıl yukeleyebilirim

Peroksit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ACİL n4 veya n5 lazım temiz nakit Sakarya civarından olursa ıyı olur 05304239902 ulasın

arda9677

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Nexus 5 telefonumu bir hafta önce aldım. Ama telefon konuşmalarında telefon agzimi dibinde olmasına rağmen karşı tarafa az ses gidiyor bunu nasıl çozebilirim. Bağırarak konuşmak zorunda kalıyorum sürekli. Yardımcı olursanız sevinirim.

K

Kadir gur

SDN Okuru
Merhaba nexus 5 marshmallow yukledim. Cok memnunun cekinmeden yukleyebilirsiniz. Hic bir sikinti yok.telefon cok guzel. Bu konuda yillardir kullanmadigim telefon kalmadi.gercekten androidlerde en hizlisi bu telefon.pil icin avast programini kurun.batarya konusunda bayagi iyi sonuclar alabilirsiniz.teşekkürler

K

Kadir gur

SDN Okuru
Merhaba eger ikinci el aldiysaniz dis fircasi ile mikrofon yerlerini fircalayin.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar nexus 5 cihazımın bataryasını değiştirsem ilk gün aldığım gibi olur mu ? gerek varmıdır ?

spears

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nexus 5 cihazım anakart arızası verdi. Telefon açılıyor ama batarya çabuk bitiyor, kapalıyken bile bitmiş oluyor. Şarj kablosunu takarak acabiliyorum. Parça parça satarak değerlendirebilir miyim sizce Nexus 5'i?[emoji29]

F

Fatih yıldız

SDN Okuru
Nexus 5 imin IMEI değiştirilmiş 4.5g uymlu olmayan IMEI atmışlar sizce 4.5g çalisacak mi acaba

Ayşe Can Yılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben telefonumdan hiç memnun değilim. Normalde daha önce kullandığım LG telefonlarımla hiçbir sorun yaşamadım fakat LG Nexus bana sorun çıkardı. Telefonum güncelleştirme yaparken imei numarası gitti. Garantisi dolduğu için de bana serviste telefon bedeli kadar maliyet çıkardılar. Şu an telefonumda sim kart görünmüyor. Telefonumu sadece Wifi olan alanlarda kullanabiliyorum. Yani telefon iptal.

MagNiFiCenCe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, açma tuşu basılı kalmış gibi sürekli cihaz açılıp kapanıyor, daha önceden başına gelen, sorunu çözen veya fikri olan var mı ?

Son mesajlar