LG G7 ThinQ vs Mi 8 vs LG V30+ Hangi Telefonu Almalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Rhuld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Acaba bana yardımcı olabilir misiniz ? Telefonu mağaza üzerinden değil de bilindik alışveriş siteleri üzerinden almayı düşünüyorum. En fazla 4000'e kadar çıkbiliyorum fakat fiyat-performans açısından iyi olması benim için çok daha kıymetli olucak. Lg G7 ThinQ yerine ucuza Lg v30+ almam daha mı etkili olur yoksa LG G7 veya Mİ 8 gibi bir telefon alarak yaklaşık 4 sene idare edebilir miyim ? Ayrıca başka telefon önerilerine de açığım. Teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Acaba bana yardımcı olabilir misiniz ? Telefonu mağaza üzerinden değil de bilindik alışveriş siteleri üzerinden almayı düşünüyorum. En fazla 4000'e kadar çıkbiliyorum fakat fiyat-performans açısından iyi olması benim için çok daha kıymetli olucak. Lg G7 ThinQ yerine ucuza Lg v30+ almam daha mı etkili olur yoksa LG G7 veya Mİ 8 gibi bir telefon alarak yaklaşık 4 sene idare edebilir miyim ? Teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum :)
Xiaomi mi 8 almalısınız. Daha yeni olan Snapdragon 845 işlemci platformuna, daha iyi kameraya sahip. :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
V30+ ön kamera açısından çok kötü ve eski işlemci platformunu kullanıyor. G7 ise batarya ve RAM konusunda Mi 8 in gerisinde kalıyor birde güncelleme konusunda Mi 8 daha avantajlı LG'ye göre.

Rhuld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
V30+ ön kamera açısından çok kötü ve eski işlemci platformunu kullanıyor. G7 ise batarya ve RAM konusunda Mi 8 in gerisinde kalıyor birde güncelleme konusunda Mi 8 daha avantajlı LG'ye göre.

Xiaomi mi 8 almalısınız. Daha yeni olan Snapdragon 845 işlemci platformuna, daha iyi kameraya sahip. :)

Ekran konusunda aralarında çok fark olur mu acaba ? Bir de yakın tarihlerde lansman var mı biliyor musunuz :) Mi8 'i almak için beklemem gereken bir tarih varsa ve bu tarih yakınsa beklemeyi tercih ederim. Teşekkürler yorumlarınız için :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Ekran konusunda aralarında çok fark olur mu acaba ? Bir de yakın tarihlerde lansman var mı biliyor musunuz :) Mi8 'i almak için beklemem gereken bir tarih varsa ve bu tarih yakınsa beklemeyi tercih ederim. Teşekkürler yorumlarınız için :)
Abim Mi 8 kullanıyor. Ekran konusunda iyi yani kesinlikle tatmin eder. Bende aldım baktım telefona gerçekten çok güzel. Onun haricinde şu tarihte alın diyebileceğimiz bir gün yok. Alacaksanız Hepsiburada üzerinden alabilirsiniz.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Bahsettiğin fiyatta alınabilecek 3 telefon var
1. Mi 8
2.Lg G7 Thinq
3.Asus Zenfone 5z
Gelelim detaylara ; öncelikle belirtmek isterim ki hepsi sizi mutlu edicektir.3-4 sene kullanım sunacaktır.
Mi8 i aldiğin zaman Ithalatçi garantili olacak ve bu durum seni etkiler mi bilmiyorum.
Bana göre Türkiye garantili olan Lg G7 Thinq ve Asus zenfone 5z den birini seçmeni öneririm.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
kardeşim bana kalısa OP6 ya bak.Listeye göre mi8 en iyi fakat android 9 ve arayüzün daha hafif olmasından dolayı OP6 öneririm

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
V30+ ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Rhuld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi store satışa başladı mı acaba ? Ithalatçı garanti beni baya korkutuyor da :)

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Şahsen Mi8 al derim.
İthalatçı Garanti konusuna gelelim.
Note FE kullanan birisiyim. Kaleminin arka yay kısmı bozuldu. Şimdi Samsung Türkiye garantisi olsa vereceğim. Ama iş Delta Servise gelince şahsen bulaşmak bile istemedim.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
V30+ al geç her anlamda yeter fazlasıyla.
Çakma Mi 8 yerine G7 ThinQ tercih etmen daha doğru olur ama.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Palavra o ya, güvenmeyin. Nedense bana güven vermiyor.
Neden palavra olsun hocam kutudan boru gibi Xiaomi Garanti etiketi çıkıyor. Şarj aleti de TR girişli geliyor. HB o konuda palavra yapacak firma değil.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Daha önce yaptı ama yanlış hatırlamıyorsam. Bir ara da vardı o muhabbet, asılsız çıktı.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Daha önce yaptı ama yanlış hatırlamıyorsam. Bir ara da vardı o muhabbet, asılsız çıktı.
Zaten Xiaomi servisi geleli çok oldu sadece resmi mağaza açılmadı. Mağaza açılmadan internetten satış yapacağını söyledi firma. Kutunun içinden zaten Evofone etiketi de çıkıyor ki resmi Xiaomi mağazasına da Mi 8 geldi şuan beklenen tek telefon Pocophone onun da yakın zamanda geleceği söylendi.

Reaksiyon puanı
4,382
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Acaba bana yardımcı olabilir misiniz ? Telefonu mağaza üzerinden değil de bilindik alışveriş siteleri üzerinden almayı düşünüyorum. En fazla 4000'e kadar çıkbiliyorum fakat fiyat-performans açısından iyi olması benim için çok daha kıymetli olucak. Lg G7 ThinQ yerine ucuza Lg v30+ almam daha mı etkili olur yoksa LG G7 veya Mİ 8 gibi bir telefon alarak yaklaşık 4 sene idare edebilir miyim ? Ayrıca başka telefon önerilerine de açığım. Teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum :)

Xiaomi Mİ 8 Öneririm.

ozudogru52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Xiaomi Mİ 8 iyi cihaz, kağıt üzerinde de daha iyi ama ben olsam bu 3 cihaz içerisinden G7 alırdım.

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Gerek yok Xiaomiye v30+ kesinlikle tatmin eder