LG G7 ThinQ Kullanıcı Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Telefon özellikleriyle çok iyi ama en büyük eksisi pil tarafında. muadil olarak cihaz söylesem illa ki onda da eksikler çıkar ama pil telefon için yaşam kaynağı oluyor o da az olunca yaşamaz gibi geliyor. Kullananlar günlük ortalama kullanımla anlatabilir mi pil dayanıklılığının nasıl olduğunu ?

Ben 1 ağustosta aldım kullanıyorum çok memnunum.pil konusunda günde 5-6 saat ekran süresi veriyo.benim gibi normal kullananları üzmez 1 günü çıkarır ama yoğun kullananları kesinlikle üzer pili dışında gayet iyi cihaz

birşey danışabilirmiyim distribütör garanti ile ithalatcı garanti arasındaki fark nedir

Kabaca ithalatçı garantili cihazınızda problem çıkarsa cihazınıza marka(apple samsung huawei lg vs) değil cihazı aldığınız ithalatçı firma bakar.distribitör garantili bir cihaz aldınız ve sorun yaşadığınız cihazınıza marka bakar.Distribitör resmi Türkiye garantilidir ithalatçı ise cihazı aldığınız firma @nilgunakbas

Kabaca ithalatçı garantili cihazınızda problem çıkarsa cihazınıza marka(apple samsung huawei lg vs) değil cihazı aldığınız ithalatçı firma bakar.distribitör garantili bir cihaz aldınız ve sorun yaşadığınız cihazınıza marka bakar.Distribitör resmi Türkiye garantilidir ithalatçı ise cihazı aldığınız firma @nilgunakbas
teşekkür ederim.ithalatci cokta alınası gelmedi

KRKY_

Üyecik
Telefon özellikleriyle çok iyi ama en büyük eksisi pil tarafında. muadil olarak cihaz söylesem illa ki onda da eksikler çıkar ama pil telefon için yaşam kaynağı oluyor o da az olunca yaşamaz gibi geliyor. Kullananlar günlük ortalama kullanımla anlatabilir mi pil dayanıklılığının nasıl olduğunu ?
Çözünürlüğü düşürmeden 1 günümü çok rahat çıkartıyor. Tek sıkıntı Android 9 ne zaman gelicek belli değil.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
Mustafa Deliktaş LG 0
LyfeX LG 3
LyfeX LG 5
WellTime54 LG 50
TechnoYoung LG 146