LG G6 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.

LG / Kullanıcı Topluluğu
WhatsApp Grup Daveti

https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ

Merhaba. LG G6 almak istiyorum ancak bur telefonun türkiyeye geln modelinde hifi quac dac yokmuş. Bu bilgi ne kadar doğru acaba?

Telefonu bugün aldım. Bilgisayara bağlanmadı. Şarkı ve fotoğrafları yükleyemedim. Çözümü bilen varmı?
--- Gönderi Güncellendi ---
Portre modu yok mu lg g6 da

F1kan

Profesör
Telefonu bugün aldım. Bilgisayara bağlanmadı. Şarkı ve fotoğrafları yükleyemedim. Çözümü bilen varmı?
--- Gönderi Güncellendi ---
Portre modu yok mu lg g6 da
G5 g6 da çift kamera var fakat derinlik efekti vermiyor. Aslında 30 40 cm arası mesafelerde oto veya manuel modda güzel tatlı bokeh efekti alabilirsin. Ama fazlası yok

lgsever

Profesör
G3 kullanıyorum ve bazı eksilerinden dolayı lg'den biraz soğudum.Yalnız G6'nın gerek tasarımı gerek özellikleri ve sar değeri ilgimi çekiyor (işlemcisi hariç) Fiyatı da fena değil:)

2500 civarı LG G6 alacağım. ilk tercihim Mate 9'du fakat bir şekilde LG G6 almaya zorlandım :) ve kafamı en çok kurcalayan şey ise bahsedilen ghostscreen ve diğer kronik sorunlar. kendi kullanan veya çevresinde kullanan insanları gözlemleyen arkadaşlar; LG G6'da herhangi bir kronik arıza tespit ettiniz mi?

Beyler simdi lg g6 da kronolojik sorun varmi yokmu ozellikle ghost screen bilgisi olan yazsin lutfen internetten izlediği video dan gelip soylemesin bendr izledim adamda olmuyor sonra yoruma o 4 5 aya olur anca diyorlar kararsizim alipta veya tandigi birinde olup ghost screen varmi yokmu yazarsa biri cok sevinirim

Beyler simdi lg g6 da kronolojik sorun varmi yokmu ozellikle ghost screen bilgisi olan yazsin lutfen internetten izlediği video dan gelip soylemesin bendr izledim adamda olmuyor sonra yoruma o 4 5 aya olur anca diyorlar kararsizim alipta veya tandigi birinde olup ghost screen varmi yokmu yazarsa biri cok sevinirim
Ben ghost screen olayını bir defa duydum.
Şahsen ben G6 almam hele o fiyata.

stat counter