LG G6 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
76
Asla alınmaz. Sadece G6 değil hiçbir LG malı alınmaz bana kalırsa.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Tam bütçeniz ne kadar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Asla alınmaz. Sadece G6 değil hiçbir LG malı alınmaz bana kalırsa.
Ayıp ediyorsun.Genelde LG' den ağzı yananlar söyler bunu ki haklılar.Ancak LG nin mobil ürünleri kapsamında G6 ve sonrası diye bir dönem var.G6 ve sonraki modellerde kronik sorun yok.Üstelik LG'nin hiçbir urünü alınmaz derken bunlara televizyon,buzdolabı,kulaklık,hoparlör,klima ,monitör vb birçok şeyi dahil ettiğiniz için bu sözleriniz sizi ciddiye alınmaz bir kişi yapıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

LG G6 ön kamera ve işlemcisi dışında gaywt alınabilir bir model.Ancak aynı fiyata Sony Xperia Xz1 ve Nokia 8 gibi rakipleri varken imkansıza yakın bir ihtimal.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
76
Ayıp ediyorsun.Genelde LG' den ağzı yananlar söyler bunu ki haklılar.Ancak LG nin mobil ürünleri kapsamında G6 ve sonrası diye bir dönem var.G6 ve sonraki modellerde kronik sorun yok.Üstelik LG'nin hiçbir urünü alınmaz derken bunlara televizyon,buzdolabı,kulaklık,hoparlör,klima ,monitör vb birçok şeyi dahil ettiğiniz için bu sözleriniz sizi ciddiye alınmaz bir kişi yapıyor.

LG G6 ön kamera ve işlemcisi dışında gaywt alınabilir bir model.Ancak aynı fiyata Sony Xperia Xz1 ve Nokia 8 gibi rakipleri varken imkansıza yakın bir ihtimal.
Tamam da o dediğiniz ürünleri düşünerek yazma ihtimalim kaç olabilir? Biz burada telefon hakkında konuşuyoruz buzdolabı değil.

İşlemcisi veya her şeyiyle kötü bir telefon bence senin fikrin değişik olabilir bu da beni "ciddiye alınmaz bir kişi" yapmaz.

Hocam niye böyle diyorsunuz? Telefonlarında sorun olabilir ama televizyonları çok iyi.
Dediğim gibi burada telefondan söz ediyoruz adamım buzdolabından değil :D

Son düzenleme:

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Tamam da o dediğiniz ürünleri düşünerek yazma ihtimalim kaç olabilir? Biz burada telefon hakkında konuşuyoruz buzdolabı değil.

İşlemcisi veya her şeyiyle kötü bir telefon bence senin fikrin değişik olabilir bu da beni "ciddiye alınmaz bir kişi" yapmaz.

Dediğim gibi burada telefondan söz ediyoruz adamım buzdolabından değil :D

Telefondan bahsediliyor ama sen burda ne demişsin.

Hiçbir LG malı alınmaz

"Hiçbir LG malı alınmaz"

Ben bunun üzerine yorum yaparım. Yok neymiş G6 dahil hiçbir LG malı alınmazmış.
Sonrada döndürmeye çalışmış yok hepsine demedim de telefonlara dedim.Bu seni daha da ciddiye alınmaz bilgisiz önyargılı bir tavıra soktu.

"İşlemcisiyle ve her şeyiyle kötü telefon"
O herşeyi bana bir anlatabilirmisin.Lütfen bak rica ediyorum.Daha eline bile almamış olabileceğin bir telefon hakkında çokça cahil yorumlar bunlar.Bir de sonrasında linç yememek için 'bence' adı altında u dönüşüde yapmış.Bu saydıklarımın hepside seni gayet ciddiye alınmaz birisi yapar.Sırf bir markaya olan önyargın yüzünden başka insanların konularına taraflı yorumlar yapma karşıdaki insanı düşün bak bana.Benim nickim lgsever olabilir ama önemli olan doğru tavsiyeyi vermeye çalışmaktır.Ben bilmiyormuyum G6 yı ballandıra ballandıra övmeyi Xz1 i köşeli diye ezikleyip nokiayı cahillikle suçlamayı ya da senin gibi ufak hataları büyütmeyi.Paşa paşa dersin ki daha iyileri var. Ama durduk yere hater olmanın hiçbir mantığı yok.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Alabilirsin ama Nokia 8 varken ne kadar doğru bilinmez.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Kullanalar gayet memnun hayatında hiç lg kullanmamış insanlar klişe konuşuyo sürekli söz konusu lg olunca.bende hiç lg telefon almadım ama her zaman beğenmişimdir bence android cihazlarda en iyi ara yüz lg de.sırf bu lg e sallayanlara inat lg telefon alıcam kullanıp görücem her ayda foruma rapor düşücem :)

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
2 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım henüz. G6 fiyatına Xiaomi Mi6 ve Zenfone 5 gibi cihazlarda var ama ben G6'dan yana kullandım tercihimi. Benim için Resmi Garanti çok önemli o yüzden Xiaomi'yi eledim. Zenfone 5 in G6'ya göre avantajı Stereo Hoparlörü var, Snap 636 olduğu için güncel teknolojileri var (Cat 12 modem, LPPDR4x Ram, Bluetooth 5), Ön kamerası daha iyi ama G6'nında ekranı harika, arka kamera performansı ve pil ömrü olarak bence kafa kafaya. G6'da SAR Değeri daha düşük. USB Type C 3.1 var. G6'nın işlemcisi daha iyi. G6'da IP68 var. Bir de ben nedense G6'nın tasarımını daha çok beğendim Zenfone 5'in tasarımına içim ısınmadı. Neden mi? En basit örneği çentiği kapatınca üst tarafta kalan ekranın kenarları kare alt tarafta kalan ekranda oval olunca hiç güzel bir görüntü ortaya çıkmıyor bence simetri açısından. Son olarak G6, Zenfone 5'den daha ucuz.

Reaksiyon puanı
76
Telefondan bahsediliyor ama sen burda ne demişsin.

"Hiçbir LG malı alınmaz"

Ben bunun üzerine yorum yaparım. Yok neymiş G6 dahil hiçbir LG malı alınmazmış.
Sonrada döndürmeye çalışmış yok hepsine demedim de telefonlara dedim.Bu seni daha da ciddiye alınmaz bilgisiz önyargılı bir tavıra soktu.

"İşlemcisiyle ve her şeyiyle kötü telefon"
O herşeyi bana bir anlatabilirmisin.Lütfen bak rica ediyorum.Daha eline bile almamış olabileceğin bir telefon hakkında çokça cahil yorumlar bunlar.Bir de sonrasında linç yememek için 'bence' adı altında u dönüşüde yapmış.Bu saydıklarımın hepside seni gayet ciddiye alınmaz birisi yapar.Sırf bir markaya olan önyargın yüzünden başka insanların konularına taraflı yorumlar yapma karşıdaki insanı düşün bak bana.Benim nickim lgsever olabilir ama önemli olan doğru tavsiyeyi vermeye çalışmaktır.Ben bilmiyormuyum G6 yı ballandıra ballandıra övmeyi Xz1 i köşeli diye ezikleyip nokiayı cahillikle suçlamayı ya da senin gibi ufak hataları büyütmeyi.Paşa paşa dersin ki daha iyileri var. Ama durduk yere hater olmanın hiçbir mantığı yok.
Ben forumda soru soran kişilere yardımcı olmaya çalışıyorum. İki adet LG telefon aldım ve ikisinde de problem çıktı bilmiyorum belki benim şanssızlığımdır ama tanıdığım kişiler de memnun değiller. Eğer konuşacak isek özel konuşmalardan konuşalım ki gerek yok saçma bir konu. Konuyu açanın konusunu hortlatmayalım :)

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
O fiyata çok iyi bir cihaz değil.P20 lite kadar saçma bir fiyatlandırması yok ama işlemcisi biraz eski ve ön kamerası kötü öte yandan tüm özellikleri iyi denilebilir.O fiyata xz1 var nokia 8 var