LG G5 Kullanıcı Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Alakasız olucak ama cihazı ne kadar süredir kullanıyosun herhangi bi sorun yaşadın mı cihazda ?
Alınalı 2 yıl oldu ben 1 yıl kullandım babama verdim o da 5 ay kullandı tekrar bana geldi cihaz, ghost screen var hafif ama bu sorun beni rahatsız etmiyor ha ederse 200 tl veririm ekran değişir çok pahalı birşey değil.Onun dışın da herşeyinden memnunum.

kkoray

Profesör
Orjinal batarya bulabileceğimiz bir yer biliyor musunuz? Hepsiburada da olanlar orjinal değil diye biliyorum.

Cümleten merhaba. Bugün itibariyle 6 aydır mücadelesini verdiğim lg g5 in para iadesini almış bulunmaktayım. Kimse kusura bakmasın ama bu telefon benim başıma hep sorun oldu. Ya sarj olmadı ya erken bitti. Hayalet ekran hiç bitmedi. Karşıya ses gitmeme sorunu hoparlörden sesin azalıp artarak kafasına göre çıkması gibi bir çok saçmalık. Sağolsun Mersin Tüketici Hakem heyeti beni anladı ayıplı mal para iadesi kararı çıktı. Karar martın ortasında geldi ve LG yine yaptı yapacağını mahkeme kararında LG ELECTRONİC A.Ş nin elle yazıldığı için paramı vermemek için uğraştı bahaneler üretti :D Lg g5 almayın aldırmayın. Kullanan 3 arkadaşım daha var onlarda şikayetçi. Yeni modellerini bilemem ama g5 bende sıkıntılı bir 1.5 sene bıraktı sadece..

Bende bir kaç sayfa geride süreçten uzun uzadıya bahsetmiştim yaşadıgım sıkıntılar hakem heyeti süreci filan aldığım yerin tmsf ye devri dolayısıyla biraz bekledim parayı almak için ama sonunda mutlu bir şikilde hedefime ulaştım...S9 plus a geçtim keşke Lg biraz daha güven verseydi v30 plus düşünüyordum ama pişmanlık yaşamak istemedim....Kullanımda bariz farklılıklar var gibi geldi bana Lg çok daha basit kullanımlı ve halen daha çift tıkla ekran açıp kapamayı bi türlü unutamadım,unutmak istemiyorum ya da😊

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
Death Mark LG 45
TechnoYoung LG 146
Fragger LG 168
Jiraiya06 LG 156
B LG 1