LG G5 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Lg G2 kullanıcısı olarak tasarım değilde neden modül sistemi şimdi o modüller için neden ek masraf olucak ? Kulaklık ile müzik dinlemek için + para kamera modülü için + para ekstra batarya için + para bunların hepsi bir arada olsa telefon su geçirmez yapsaydın Lg ve o tuşlar arkada olsaydı senden vazgeçmezdim malesef 2800 mah Qhd ekrana yetmez o telefon günde 2 kez şarj olur.
Güya Snapdragon 820 verimliliği sayesinde pil dayanacakmış yemesinler bizi gene o şarj gün içinde biter.Ekran parlaklığı vaat ettikleri gibi 800 nit olursa batarya benim için çok önemli olmaz.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
https://forum.shiftdelete.net/threads/vatan-bilgisayar-g5-fiyati.452411/
VaVZRP.png

Sensei.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
ab8367

Screenshot

Bende neden çıkmıyor acaba? Defalarca "Fiyatı düşünce haber ver" dedim ve ön kayıt oluşturdum.. Zaten 2700.01TL fiyatı muhtemelen ilk başta temsili koyulmuş. Çünkü gerçek fiyat olsa böyle düz rakam olmaz, 2699.01TL olurdu. Tıpkı ekran görüntüsünde görülen S7'de olduğu gibi..

Ben fiyat 2700TL olmayacak demiyorum. Olabilir, ancak şuan bununla ilgili kesin bilgi yoktur...

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Screenshot

Bende neden çıkmıyor acaba? Defalarca "Fiyatı düşünce haber ver" dedim ve ön kayıt oluşturdum.. Zaten 2700.01TL fiyatı muhtemelen ilk başta temsili koyulmuş. Çünkü gerçek fiyat olsa böyle düz rakam olmaz, 2699.01TL olurdu. Tıpkı ekran görüntüsünde görülen S7'de olduğu gibi..

Ben fiyat 2700TL olmayacak demiyorum. Olabilir, ancak şuan bununla ilgili kesin bilgi yoktur...
Kesin bilgi olarak elimizde bu var ama 2500'ün altında da kimse beklemesin eğer 2500 altına gelirse türkiye ye ilk işim lg g5 almak olacaktır.

Sensei.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Neresi kesin bilgi bunun? İspatlayamıyorsun bile.. Ben sana güncel ekran görüntüsü atıyorum. Vatanbilgisayar'da böyle bir bilgi yok diyorum... Verdiğin bilgiyi çürütüyorum... Daha önce temsili bir fiyat koyulmuş belki ama şimdi kaldırılmış.. Israrın anlamsız..

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Neresi kesin bilgi bunun? İspatlayamıyorsun bile.. Ben sana güncel ekran görüntüsü atıyorum. Vatanbilgisayar'da böyle bir bilgi yok diyorum... Verdiğin bilgiyi çürütüyorum... Daha önce temsili bir fiyat koyulmuş belki ama şimdi kaldırılmış.. Israrın anlamsız..
Kesine yakın diyorum tam kesin değil yani aşağı yukarı böyle gelecek. Sitede tabiki yok ama site içinde fiyat olarak siteye konur iç kodda gizli olur sonra o kod açık hale getirilir 2700 tl olacak diye şart değil.

YAVUZ ÇELİK

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Kesine yakın diyorum tam kesin değil yani aşağı yukarı böyle gelecek. Sitede tabiki yok ama site içinde fiyat olarak siteye konur iç kodda gizli olur sonra o kod açık hale getirilir 2700 tl olacak diye şart değil.
Ona bakar hocam Lg Türkiye sorumlusu 2199 TL gibi bir fiyat diyordu kesin bilgi olmadan kandırmayın lütfen kimseyi tam kesinleşsin bir fiyat örneğin s7 gibi daha sonra böyle yorumlar yapın.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Benim tahminim 2300-2400tl civarı olur. Zaten yanında aksesuar satılacak, telefon fiyatını yüksek tutmayacaklardır. Tutarlarsa da kendileri bilir, satamazlar.. 6 ay sonra da fiyatı yarıya düşer.

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Hayırlısıyla çıksada bir daha android kullanmam diyen ben bile g5 alabilirim.

YAVUZ ÇELİK

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Beyler bir kaç haber sitesinde 2199 gibi bir fiyat dönüyor bir kaç değil aslında baya sitelerde bu fiyatlar dönüyor bilgisi olan var mı G5 fiyat konusunda son durumlar ne alemde veya belli oldu mu

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Vatan Bilgisayar'da bu şekilde gözüküyor.

a1f90d2957f083706ec49040daa6d007.jpg

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
S7'den daha iyi bir telefon, S7 fiyatına satıldığı için hor görülüyor, eleştiriliyor. Samsung, adam yerine koyup Snapdragon modellerini Türkiye'ye vermezken, exynos gibi dandik işlemcisini üzerimizde test ederken eleştirilmiyor hiç.. Ey gözünü sevdiğim mantık, nerelerdesin..

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
S7'den daha iyi bir telefon, S7 fiyatına satıldığı için hor görülüyor, eleştiriliyor. Samsung, adam yerine koyup Snapdragon modellerini Türkiye'ye vermezken, exynos gibi dandik işlemcisini üzerimizde test ederken eleştirilmiyor hiç.. Ey gözünü sevdiğim mantık, nerelerdesin..

Samsung gibi müşterisine değer vermeyen bi firmadansa LG yi tercih ederim s5 kullanıyorum s6 çıktığından beri güncelleme alamadı telefon daha 1.5 senede böleyse :D s7 edge < LG G5 'den diyorum forumda mantıklı konuşan insanları görmek gururlandırdı

uaarj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açıkçası cep telefonu özelliği geliştirmekte yeni şeyler bulmaktansa pazarlamaya daha çok satışa yönelik oluyor artık .Bunun en büyük örneği de LG G5 .Telefon ve çevre birimleri olarak satılmaya çalışılıyor ve fiyat da gayet agresif .2799 TL .Gerçekten şekli ile ve bu tip pazarlamaya yönelik bence 'hileler' ile lg benim inancımı kaybetti .Aslında bu kayıp zaten G2 den sonra çıkan her cihazda oldu ,ancak şu an zirvede.kesinlikle artık android kullanıcılarına genel tavsiyem fiyat performans telefonları oluyor .Ancak ios yazılımını tercih edenlere yapabilecek bişeyimiz malesef yok .Keşke ios işletim sistemini de farklı telefonlarda görme imkanımız android gibi olabilseydi .

Kısacası alacak arkadaşlara tavsiyem amiral gemisi olarak tercih edilebilecek şu an tek cihaz android kısmında Samsung S7 edge .Tabi S6 serisi de bir altı kabullenebilecek insanlar için de gayet iyi bir tercih olur piyasa fiyatı daha da düşerse ki düşeceğine inanıyorum.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Açıkçası cep telefonu özelliği geliştirmekte yeni şeyler bulmaktansa pazarlamaya daha çok satışa yönelik oluyor artık .Bunun en büyük örneği de LG G5 .Telefon ve çevre birimleri olarak satılmaya çalışılıyor ve fiyat da gayet agresif .2799 TL .Gerçekten şekli ile ve bu tip pazarlamaya yönelik bence 'hileler' ile lg benim inancımı kaybetti .Aslında bu kayıp zaten G2 den sonra çıkan her cihazda oldu ,ancak şu an zirvede.kesinlikle artık android kullanıcılarına genel tavsiyem fiyat performans telefonları oluyor .Ancak ios yazılımını tercih edenlere yapabilecek bişeyimiz malesef yok .Keşke ios işletim sistemini de farklı telefonlarda görme imkanımız android gibi olabilseydi .

Kısacası alacak arkadaşlara tavsiyem amiral gemisi olarak tercih edilebilecek şu an tek cihaz android kısmında Samsung S7 edge .Tabi S6 serisi de bir altı kabullenebilecek insanlar için de gayet iyi bir tercih olur piyasa fiyatı daha da düşerse ki düşeceğine inanıyorum.
Sanırım modellerin yerini ters yazdın, birinci paragrafta Samsung'u anlatıp, ikinci paragrafta LG'yi önermiş olmalısın. Bana kimse Samsung'un özellik geliştirdiğini savunmasın. Fena gülerim.

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Sizce kaç aya düşer g5 in fiyatı? Normalde hiçbir zaman telefon çıksında alayım diye beklemem ama niyeyse g5 i merakla bekliyorum.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Sizce kaç aya düşer g5 in fiyatı? Normalde hiçbir zaman telefon çıksında alayım diye beklemem ama niyeyse g5 i merakla bekliyorum.
En geç 6 ay sonra düşer tahminimce. 2800TL çok yüksek. Bu fiyatlarda hiçbir telefon alınmamalıdır.

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
207
3-4 ay sonra da düşebilir. 5s sıkıntı çıkarmıyorsa kullanmaya devam edebilirsin.
Sıkıntı çıkarmıyorda pederin telefonu sıkıntı çıkarıyo o kendisine almasın benimkini ona verip gayem kendime telefon almak :D

Son mesajlar