LG G5 Kullanıcı Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Aedon

Profesör
Tasarımı hariç telefon gayet güzel ses tuşları arkada olsaydı daha iyi olurdu sanki LG yi diğer markalardan ayrıştıran bir özellikti bu

Tasarım öncekilere göre kötü olmuş ama hiç alınmayacak gibi de değil. Ama tabiki Türkiye'de piyasaya çıkış fiyatı pahalı olacaktır, bunun yerine biraz zaman geçtikten sonra 1800 civarına alınabilir.

Bu kadar aksesuar için dünya ile uygulama ve servis ön yüklü gelmez inşallah kameranın geniş açısı gerçekten güzel tasarımsal olarak altan aksesuar takılması ve pilin çıkartılması gibi olaylar bakınca htc nin yenilikçi tasarımlarının yerini artık lg aldı diyebiliriz.

Buna rağmen göze hoş bir tasarım ortaya koyamamışlar yani ön taraf ta lg g2 deki gibi tamamen bütün bir görünümde olsa tek renk yani ve o yan çerçeveler biraz daha inceltilse idi çok daha hoş olabilirdi ama yine de şunu söyleyebiliriz metal kasa kullanılan telefonlar elde gerçekten hoş bir hissiyat bırakıyor.

Sd820 nin yeteneklerini lg nin bir yeteneği diye saymak yanlış olur zaten bataryanın g2 den beri 3bin mAh iken g5 bu değerin en azından 3200 mAh olmasını beklerdim açıkçası ama sd820 nin güç tüketiminin iyi olması en azından diğer g3 ve g4 ile aynı pil ömrünü sunmasını sağlayacaktır ki burada 0.2 inç küçülmede de bir etki sağlar ama bana göre samsung galaxy s7 daha alınası bir telefon izlenimi verdi tabi burada fiyat gene alınabilirliği belirleyecek.

troy'un incelemesinde ekranın açılıp kapanışını arka tuş ile yaptı. çok merak ettim, lg'ye mahsus şu meşhur çift tık ile açıp kapama özelliği kaldırılmış mı acaba?

W

Wolvi21

SDN Okuru
800 nit parlaklığa ulaşabiliyormuş bence metal kasa ve 2k ekranla 800 nit parlaklığa ulaşması mümkün değil en parlak ekran 593 nit ile iphone 6s plus ve sony xperia z5 o da 1080 ekranlar kullandıkları için

Tasarım açısından en iyisi denemez ama kullanışlı olması ve ele oturuşuyla gayet yerinde olmuş.

Arkadaşlar siz gerçekten saçmalamak adamlar G4 çıkardı telefon da eğim var G Flex 2 nin aynısı alınmaz dedinaniiz V 10 çıkardılar ki bana göre tek artı yani 2. bir ekrana sahip olması ama G5 bunlarla aynı kefeye koyamazsınız adamlar daha iyi performans aynı güç de ve daha iyi ince ve kibar bir telefon yaptı.Eğer batarya değişmede kısımlarda sorun olmazsa Türkiyeye gelir gelmez alacağımdan emin olun

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
Death Mark LG 45
TechnoYoung LG 146
Fragger LG 168
Jiraiya06 LG 156
B LG 1