Lg g4 telefonum kendiliğinden kapandı açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar dün akşam telefonumla instagramdayken hiç sebep yokken telefon dondu ardından kapandı sonra telefonumu açmaya çalıştım fakat hiçbir türlü açamadım Yeniden başlatırken,Lg yazısı bazen geliyor,bazen gelmiyor.Bataryayı çıkar tak yaptım.Şarja takıp açmaya çalıştım.Hatta 2. bir bataryam vardı onuda denedim.Fakat hiçbirtürlü açılmadı.Neyse akşam şarja takayım sabah deniyeyim dedim.Bugün ilk başta uygulamalar başlatılıyor ekranının ardından açıldı.Ama 20-30 saniye kaldı dünkü durumu tekrarladı ve hiç sebep yokken tekrar dondu ve tekrar kapandı.Bu neyden kaynaklı olabilir?Bileniniz veya bu durumu yaşayanlar varsa yazabilirmi ?Şimdiden teşekkürler.Bu arada belirteyim;şu sıralarda telefonu falan düşürmedim o yüzden hasarla ilgilide olamaz.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
bootlop... garantisi varsa servise yolla

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Arkadaşın da dediği gibi bootlop dediğimiz anakart problemi olabilir. Anakartın değişmesi gerekebilir.

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
telefonu alalı 1 seneyi geçti garanti var mı emin değilimde garanti yoksa kaç paraya mal olur?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
Teknik servise mutlaka götürmelisiniz

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Evet teknik servise gönderdim garantisi sürüyormuş zaten cevaplayanlara teşekkür ederim