LG G4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

crayz_frock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Satilik lg g4 var arkadaslar 1 yil kullanıldı herhangi bir problemi yok fiyat 700 tl kargo dahil. Mesaj atin.

Fauxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Yaklaşık 8 aydir lg g4 kullanicisiyim. Su ana kadar hicbir sorun ile karsilasmadim fakat yakin zamanda telefonu arkadasimin laptopuna bagladiktan sonra bir sorun basladi. Sorun galeride. Bazi fotoğraf ve videolari var olmasina ragmen onizlemesini gostermemeye, tikladigimda ise yükleniyor yazisini gosterip donmaya basladi. Bu sorunu internette aradim fakat cogu yorum .nomedia dosyasini silmek adinaydi. Öyle bir dosya bulamadim. Nasil bulabilirim onu da yazarsaniz sevinirim. Fotograflari hafiza kartima atip telefonu sifirladim. Geri yukledigimde ise sorun devam ediyordu. Bu sorun butun fotograf ve videolarda degil. Bir albumde belirli yerden sonrasi tamamen yok. Yani onizlemesi yok sadece gri bir sey var orada. Bu sorunu nasil cozebilirim?

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
491
G4le ilgili batarya sorunu yasiyorum Sakarya'da servisi yokmuş gorusme sagladim ve bana

(İSTANBUL/AvrupaPERPAPERPA MERKEZ SERVİS (DSC)0 212 210 87 97PERPA TİCARET MERKEZİ A BLOK KAT-2 No:9-0006 OKMEYDANI-ŞİŞLİ / İSTANBUL Aras kargo ıle karşı odemelı olarak gonderım saglayabılırsınız. )
Göndersem bununla ilgili bir sorun yasar miyim?Bilgisi olan var mi?

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
491
Arkadaşlar merhaba yine saçma sapan bir sorunla karşınızdayım
Telefonumu sıfırladım ve sıfırladıktan sonra ekran kapaliyken belli araliklarla bildirim gelmis gibi ekran isigi aciliyor ve kapaniyor.Ama bildirim mesaj cagri vs. Hicbirsey yok .Nedir bunun çözümü?Var mi bilen

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
491
Bildirim isigi degil ekran isigi.Yine de tesekkurler

Mocean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam lg g4 h815tr için root atma yöntemi biliyormusunuz ?

azen63

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
ülkeyi nasıl değişterecez lo yükleme için

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
En geç 1 aya elinizde , tahmini 1 2 haftaya gelir üstte dediğim gibi V10 da da aynı durum oldu .

OnurSerkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.
LG / Kullanıcı Topluluğu
WhatsApp Grup Daveti
https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ

ugurdmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.
LG / Kullanıcı Topluluğu
WhatsApp Grup Daveti
https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ
Iyi yapmisin

Biber_Golge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Lg g4 andorid 5.1 (lolipop ) de bootlop hatası görülmüyormus, arastırmalarıma göre bu doğru mu? 5.1 de bu hatayı alan var mı

gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar bu G4 için güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

intension

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar garantisi henüz bitmiş LG G4 H815 telefonumun anakart değişimine minimum 600-800 lira arasında onarım maliyeti çıkardı tamirciler.
Bende aliexpress ten alıp kendim değiştirmeyi düşündüm fiyatları 90 us civarı tamircilerin yarı fiyatı. Eski kartı söküp yeni kartı takması 10dk bilemedin 15 olsun.
Fakat kartın sağlam olup olmadığından emin olamıyorum sizce almalıyım , örneğin şu ilan : Tahmini Teslimat Zamanı

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Çok şükür garantisi bitmeden kızım farketti garantiden anakartı değiştirdiler 2 ay kalmış hemde

Son mesajlar