LG G4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Majestee54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iyi akşamlar Lg g4 telefonumu anakart sorunundan dolayı servise vermiştim. Servisten alırken ime mesajı alırsanız dikkate almayın denildi. Telefonuma imei ile ilgili mesaj geldi gelen imei ile benim şuan ki imei numarası farklıydı o yüzden sorun olmaz dedim ama bugün 120. gün telefonum kullanıma kapandı. Müşteri hizmetlerine arıyorum ulaşamıyorum. Ne yapmam gerekiyor ?
Dostum hemen servise geri gotur nasıl ulasamiyorsun mesai saatleri içinde aradigina emin ol

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Merhaba arkadaşlar bende şöyle bir problem var dokunmatik arada bir kendi kendine tikliyor şarjda problem var şarjı %100 dolmuyor çoğu zaman 24 saat gecsede dolmuyor eskiden 3 saate %100 olurdu %70 80 de kalıyor sizdede böyle sorunlar varmı bu arada ben cihazı alali 14 ay falan oldu
Ya bataryada bir problem var yada şarj makinesi orjinal değil birde yazılımsal olabilir verilerinizi yedekleyip hard reset atmayı deneyin .

mehmet38050

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba arkadaşlar bende şöyle bir problem var dokunmatik arada bir kendi kendine tikliyor şarjda problem var şarjı %100 dolmuyor çoğu zaman 24 saat gecsede dolmuyor eskiden 3 saate %100 olurdu %70 80 de kalıyor sizdede böyle sorunlar varmı bu arada ben cihazı alali 14 ay falan oldu
dokunmatk işlememe bendede vardı bir gün denk getirip video cektım şengüllere yolladım ve iade ettim paramı geri aldım anakart sorunu

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
benim telefonum %5 te 6 da kapanıyor aynı sorunu yaşayan var mı servise göndermeli miyim

kamilsen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende iki tane batarya var. Birini yeni aldım. Eski olan dediğiniz gibi %5-6 gibi kapanıyor. Diğeri de %1 de bile bayağı idare ediyor. Yani ister istemez ömrü azalıyor bataryanın zamanla

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Bende iki tane batarya var. Birini yeni aldım. Eski olan dediğiniz gibi %5-6 gibi kapanıyor. Diğeri de %1 de bile bayağı idare ediyor. Yani ister istemez ömrü azalıyor bataryanın zamanla
lg telefonlelarda genelde %2 civarında kapanıyor. Batarya ömründe bi sıkıntı yoksa sorun yoktur.

kükreyenkedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, G4te çekim sorunu var gibi geliyor bana, GM'ın bile çektiği yerde g4 çekmiyor :S bu sorun genel mi yoksa benim telde mi problem var ?
--- Gönderi Güncellendi ---
lg telefonlelarda genelde %2 civarında kapanıyor. Batarya ömründe bi sıkıntı yoksa sorun yoktur.

Hocam 9 aylık cihaz ve bataryası çok dayanıklı şuan için 1 günün sonunda ortalama %17 bile kaldığını söyleyebilirim.

omerfarukkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yardım edermisiniz!!!1
LG G4c kullanıyorum bıkaç aydır hiç yoktu bugün farkettim whatsapta kişiler kısmında listeden aşağı indikçe böyle takılarak iniyor yani sildim yeniden yükledim düzelmedi önerileriniz varsa seinirim

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Yardım edermisiniz!!!1
LG G4c kullanıyorum bıkaç aydır hiç yoktu bugün farkettim whatsapta kişiler kısmında listeden aşağı indikçe böyle takılarak iniyor yani sildim yeniden yükledim düzelmedi önerileriniz varsa seinirim
önbelleği temizle, ayarlarda smart cleaning varsa orayı kullan

ugurdmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende hiçbir sorun yok şuan telefon önceden kendi kendini sessize alıyordu buda ezan vakti diye programdan kaynaklanıyormuş ayarını değiştirdim şimdi cillop gibi çalışıyor :) 3-4 defa fazla yüksekten olmasada yere düştü hala sapasağlam. tek eksiği radyo olmaması kamerasının manuel özelliklerini de denemenizi tavsiye ederim.

kükreyenkedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bataryası güzel bende de sorun yok ama, son birkaç gündür çekim konusunda inanılmaz sorunlar yaşıyoru. habire bağlantı kopuyor, istanbulun göbeğinde çekmiyor ve sürekli bağlantı gidip geliyor. Lg cep telefonlarını üretirken bir yerden verip(batarya dayanıklığı), bir yerdende alıyor(sinyal/çekim sorunu), ortasını tutturduğu zaman 3. büyük olur.

WunnyMoopie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Ben i5s kullanıcısıyım 8 aydır. G4 çok hoşuma gidiyor. Yarın Turkcell den alınma bir cihaz ile takasa gireceğim. G4 şekil olarak, performans, kamera olarak baya cezbetti beni. Takas sırasında dikkat etmem gerekenleri veya bu duruma bi önerisi olan var mı? (Hani takasa gir veya girme gibisine) Teşekkür ederim

WunnyMoopie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Ben i5s kullanıcısıyım 8 aydır. G4 çok hoşuma gidiyor. Yarın Turkcell den alınma bir cihaz ile takasa gireceğim. G4 şekil olarak, performans, kamera olarak baya cezbetti beni. Takas sırasında dikkat etmem gerekenleri veya bu duruma bi önerisi olan var mı? (Hani takasa gir veya girme gibisine) Teşekkür ederim
Alacağım Cihaz 603C serili

kükreyenkedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Dostum şunu söyleyeyim mutlaka telefonu iyice kontrol et sinyal gücü çok çok berbat oluyor bazı telefonlarda. Lg cep telefonu modellerinde kronik hastalık gibi birşey bu sinyal sorunu, bağlantı kopukluğu.

ugurdmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
beyler üzülerek söylüyorum ama bende hayalet ekran sorunu çıktı servisine versem değiştirirler mi birebir bilen var mı ben ekran değişim filan değil birebir değişim istiyorum..

enesmolla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Beyler LG G4 almayı düşünüyorum sizce halen almaya değer mi?
--- Gönderi Güncellendi ---
beyler üzülerek söylüyorum ama bende hayalet ekran sorunu çıktı servisine versem değiştirirler mi birebir bilen var mı ben ekran değişim filan değil birebir değişim istiyorum..

Hocam aldığın ürün LG Türkiye Garantili ise en yakın LG servisine gönderip yeni cihazını alabilirsin.

Cogito79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba herkese. Android 7 sürümü geldi mi acaba? Şubat ayında G4'lere güncelleme geleceği yazıyordu bir yerde..

thetun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, LG G4 Singapore cihazi rootlayan oldu mu?

HAKAN AKYOL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HAYALET EKRAN SORUNU ÇÖZÜLDÜ (lg yazısı çıkıp öylece kalması olayı) Çözüme Kavuşturuyoruz Arkadaşlar Yaklaşık 1,5 2 saat uğraştırıyor fakat sonuç %99 başarılı. LG yazısı çıkıp sizide telefonunuz açılmıyorsa boşuna ümidinizi yitirmeyin telefoncuların birçoğu bu kurtarma işinden habersiz bizimle iletişime geçebilirsiniz servis genellikle 400 500 tl gibi rakamlara anakart değiştirilmesi gerektiğini yandığını söylüyor fakat bu tamamen servisin işgüzarlığı sadece telefonlarımız 4 çekirdekli olduğundan LG G4ümüz ram sorunu yaşıyor bizde bütün sistemi tekrar kurup ram programıyla birlikte size telefonunuzu sıfır gibi geri kazandırıyoruz hobi olarak arkadaşımla başladığımız bu işi çok aşırı talep üzerine özel zaman ayırarak bütçemize katkı için yapmaya başladık.
irtibat: 0545 913 46 80

nocturnal07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler lütfen yardmcı olun 18.09.2016 tarihinde türk telekomdan 24 ay taksitle 2184 tl ye tr garantili lg g4 aldım. Cihaza bundan 5 ay önce azıcık su döküldü . cihazda ghost screenve sinyalizasyon ve ses kısma tuşunun çalışmama sorunları vardı. 18.02.2017 tarihinde cihazı bursa prosim elektroniğe verdim şimdi benden ekran ve hoporlor için 500tl para istiyorlar ne yapmalıyım beyler lütfen yardımcı olun haklarım nelr thh mi başvurmalıyım cihaz şuan prosimde yardım edin.

atakx105ncx105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G4 H815 kullanıyorum aliexpressten (HSA marka) 4200mah aldım taktım geçersiz pil deyip kapanıyor cihazda pil kilidi mi var anlamadım çözümü varmı?

HAKAN AKYOL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HAYALET EKRAN SORUNU ÇÖZÜLDÜ (lg yazısı çıkıp öylece kalması olayı) Çözüme Kavuşturuyoruz Arkadaşlar Yaklaşık 1,5 2 saat uğraştırıyor fakat sonuç %99 başarılı. LG yazısı çıkıp sizide telefonunuz açılmıyorsa boşuna ümidinizi yitirmeyin telefoncuların birçoğu bu kurtarma işinden habersiz bizimle iletişime geçebilirsiniz servis genellikle 400 500 tl gibi rakamlara anakart değiştirilmesi gerektiğini yandığını söylüyor fakat bu tamamen servisin işgüzarlığı sadece telefonlarımız 4 çekirdekli olduğundan LG G4ümüz ram sorunu yaşıyor bizde bütün sistemi tekrar kurup ram programıyla birlikte size telefonunuzu sıfır gibi geri kazandırıyoruz hobi olarak arkadaşımla başladığımız bu işi çok aşırı talep üzerine özel zaman ayırarak bütçemize katkı için yapmaya başladık.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Öncelikle sizi hiç inandırıcı bulmadım.
4 çekirdek diyorsunuz fakat Lg g4 6 çekirdekli
HAYALET EKRAN SORUNU ÇÖZÜLDÜ diye girip anakarta geçiyorsunuz. Hayalet ekran donanımsal bir sorundur. Bazı filtreler ile giderilebilir yalnız ekran değişmeden geçmez. Cihaz soğukken olmaz orası ayrı.
Ana kart yanma olayı Lg g3 g4 te meşurdur. Fakat siz yazdığınız yazı ile çok tutartsız bir şekilde anlatıyorsunuz. Tamam belki çözmüş olabilirsiniz fakat böyle anlatarak kendinizi %100 haklı çıkartamazsınız.

crayz_frock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar yaklasik 1 senedir lg g4 kulaniyorum hic bir problem yasamadim sirf bataryasinin az gitmesi sebebiyle satmati dusunuyorum yaklasik daha 1 sene garantisi var telefoncuya sordugumda 600 tl ederi var dedi sizce satmalimiyim onu satip ustune para ekleyip samsung c7 veya xperia x almayi dusunuyorum sizin gorusleriniz nelerdir?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Arkadaslar yaklasik 1 senedir lg g4 kulaniyorum hic bir problem yasamadim sirf bataryasinin az gitmesi sebebiyle satmati dusunuyorum yaklasik daha 1 sene garantisi var telefoncuya sordugumda 600 tl ederi var dedi sizce satmalimiyim onu satip ustune para ekleyip samsung c7 veya xperia x almayi dusunuyorum sizin gorusleriniz nelerdir?
Power bank olsun. Gittiği yere kadarda kullan. Eğer cihaz tr garantili ise asla satma. Bootloot olursa Lg g5 falan verirler belki :D